Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Niestety, ale żeby zgadzał się rozmiar pliku z tym dozwolonym re-voltowiczowym, to w PS'ie chyba bym musiała 100x100px zrobić... więc wrzuciłam zdj. na serwer, linki bezpieczne, gwarantuję.





Dobrze mama radziła: maluj, fotomontaż zostaw innym  😀
wątek zamknięty
neongreen (chociaż nie bardzo z kaskiem, ale z koniem fajnie) i to coś brązowego fajne 😉
Zdjęcia najlepiej wrzucać do re-voltowej galerii 😉 Ona zmniejsza i tu juz się kopiuje sam kod
wątek zamknięty
Niema, jak na zawody, to albo bordowy albo coś takiego jak stare złoto (lamówka może mieć dowolny kolor): 
wątek zamknięty
Libeerte, dzięki, następnym razem już będę wiedziała gdzie wrzucać 😀 Też mi się wydaje, że to brązowe coś jest całkiem fajne ^^

A to stare złoto jest przepiękne! Nawet jeśli nie kupię na zawody, to i tak kiedyś taki sobie sprawię 🙂
wątek zamknięty
anai no właśnie problem w tym, że bardzo mi się podoba, miałam nadzieję, że to polarówka... ale tak coś miałam dziwne wrażenie, że pewnie nie  🙁
wątek zamknięty
Dżulietta, tu jest trochę przecenionych derek platinum: [[a]]http://konik.com.pl/q/?keywords=derka%20platinum[[a]]
wątek zamknięty
A ja się pochwalę swoim zeszłomiesięcznym zakupem  😍
Na żywo jest boski  😀

Jeszcze muszę sobie jakieś owijki dobrać  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 października 2014 16:55
protoniasta, to Navy z Burgundy? Te melange były oba boskie 🙂

Ja mam z dzisiaj Anky Amber 🙂



wątek zamknięty
anai, dzięki, dzięki  😉 nie mam chyba szczęścia bo albo nie ten rozmiar, albo mi się nie podoba za bardzo xP
protoniasta, cudowny  😍 jaki to dokładnie jest?
wątek zamknięty
Livia, Tak, to navy z burgundy  😍
Nigdy nie myślałam, że coś przebije melange aubergine ale jednak  😀

Dzulietta New Cotton Melange 😉

wątek zamknięty
nowa kolekcje eskadron nex generation. fotki wstawiam w galerii.Mam tez sporo fotek z nowej kolekcji eskadron classic,ale te będę wstawiał normalnie.
wątek zamknięty
ctd:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 października 2014 19:38
etosha... zgiń! Bo Cię normalnie zablokuję!  😀iabeł:
Granat z brązem, aaawww!  😜  😍
wątek zamknięty
aż tak źle.No to szykują się zakupy.
wątek zamknięty
No nie ... Ten capri jest boski  😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 października 2014 19:52
Źle... Bardzo źle! Choruję na dralon, ten granat na początku mi się nie podobał, niestety na koniu bardzo zyskał. A i jeszcze teraz zrobili obroże i smycze dla psów... Cholera!  😵
wątek zamknięty
iceblue z bliska:
wątek zamknięty
Śliczna jest ta nowa kolekcja  💘
wątek zamknięty
Z jakiego materiału są nowe brillanty, że się tak błyszczą?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 października 2014 22:09
Śliczna ta nowa kolekcja.

protoniasta, strasznie podobają mi się czapraki z serii "melange".


Całus w padzie beluga i owijkach Anky coffee.


I Lusia w cottonie blackberry i białych owijkach.
wątek zamknięty
emptyline, świetne światło na padzie, pokaż jakieś lepsze foto!
wątek zamknięty
etosha czemu masz mój wymarzony iceblue 🙁(( jak dla mnie najlepsza kolekcja Eskadrona. Choruje na wszystko iceblue z każdym kolorem  😍
wątek zamknięty
etosha jeju, jakie piękne te błękity  😍 ta nowa kolekcja jest już do kupienia ?
wątek zamknięty
TheWunia, w niektórych sklepach (na pewno w koniku) jest już przedsprzedaż, ja już sobie zaklepałam komplecik capri i czekam na niego z niecierpliwością  🏇
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
06 października 2014 00:27
Wie ktos gdzie kupie czerwony kantar z kolekcji burgundy-bronze lub navy-green-red ? W rozmiarze cob. Bede miala 2 czerwone derki i brak kantara do tego (glupia sprzedalam burgundy)...
wątek zamknięty
ania Livia dzięki. do karego niestey pasują wszystkie kolory  🤣  😵
Kantarek kupiłam jako dazzling ale teraz już nie mam pomysłu na identyfikację 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 października 2014 07:23
Kurdę i ten iceblue też zaczyna do mnie gadać, sam kolor to za mało stypowy jak dla mnie, ale z połączeniu z brązem... kurdę!  😜

emptyline, jesteś miszczem robienia szmatowych fot! Przy każdej wizycie w stajni masz w kieszeni lustro czy jak?  😉
wątek zamknięty
Eskadron na modelach
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 października 2014 08:27
Burza, nie mam innego. Moim zdaniem to jest ok.
Moon, dzięęęki. Ha, no w sumie to prawda, zawsze biorę aparat. 🙂
oli330, ubawiła mnie za mała na siwka derka i te latające tyłem siodła też ciekawe, nie powiem. Ale sama idea pokazu mi się strasznie podoba, a nowe CS - no śliczne jest i tyle. (powtarzam się)
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 października 2014 09:20
emptyline zgadzam sie z Burzą foto z Całusem bardziej artystyczne niż szmatofota 🙂 te cienie z ogrodzenia bardzo przeszkadzają zobaczyć pad, cały czas te krechy odciągają moj wzrok. 😀
Za to drugie mega szał!


Gratisowy Fuerte w Anky Navy, owijki eskadron standard i kaloszki BR 🙂



Nowy eskadron łaaadny, oj ładny! Ale teraz zaszalałam z Caballem, 2krysiexy, Anky Ocean, wiec moze na kantar sie skusze 🙂 dralonówmam juz za duzo, ten jest piękny i nie dziwie sie Moon 😀
Jeszcze granatowy brillant chodzi mi po głowie 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.