Końska rewia mody cz. VIII (2014)

ctd eskadron:
wątek zamknięty
Milla, ktoś sobie przeszył tylko znaczek 😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 października 2014 21:33
Milla, to jest baaardzo, baaardzo stary egzemplarz eskadrona, lata nawet 2003-2004, kiedy jeszcze nie było całych kolekcji, w takim kształcie, jak obecnie.
Zarówno cottony i brilianty/impulsy miały inne pikowanie:


i były naprawdę nie do zdarcia. Jeśli podoba Ci się akurat ten czaprak z ogłoszenia - bierz, bo to są pancerne szmatki. ;-)

A ja, uff - wyleczyłam się po tych fotach na koniu z iceblue :P Przynajmniej w wersji bigsquare + iceblue owijki. :P
Ale do dralonu dalej wzdycham!

edit: podmianka foty
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 października 2014 21:34
quantanamera, u mnie nawet przekonwertowany na rgb tiff dawał taki efekt. 🙂 Fajna kolekcja, prawda? Elegancka.
wątek zamknięty
Moon, mi to wykonanie nie wygląda nawet na bardzo starą kolekcję + ten znaczek chyba nie był od zawsze u góry wszyty? Nie mam 100% pewności, no ale jakoś nie wydaje mi się 😉 Może się mylę, ale myślę, że gdyby to była super stara kolekcja to byłby droższy i ludzie by się bili o niego 😀
wątek zamknięty
Milla, Libeerte kolekcja

Sommer 2004
- Lachs/Schwarz 

wątek zamknięty
alnama, łoo, dzieki! 😉 W życiu bym nie pomyślała 😉
wątek zamknięty
Totalnie przez przypadek to znalazłam, sama byłam ciekawa co to 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 października 2014 07:01
Ratana, dzięki 🙂 Niestety dla mnie ten ES nie wygląda na siwym fajnie, totalnie nie wasze kolory 😉

wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 października 2014 08:33
etosha na ostatnim zdjęciu koszulka jest z kolekcji lato Ona jest w kolorze baltic? a czaprak na którym leży to mint?
wątek zamknięty
Milla - potwierdzam niezdzieralność modelu. Znam taki, ino granatowy, tyrany dniem i nocą od 2008 i jak nówka dalej 😀
wątek zamknięty
Zauważyliście, że niektóre brillanty capri mają sznurek granatowo biały, a inne ice i biały ?
Ciekawe które dotrą do PL...  🙂
wątek zamknięty
Powtórzę się z pytaniem: z jakiego materiału są nowe brillanty, że się tak błyszczą? Nie chodzi mi o nazwę, tylko o jakiś opis  🙂
wątek zamknięty
Materiał jest bardzo śliski i gładki. Niestety mniej trwały od bawełny z poprzednich brillantow. Juz po pierwszym użyciu widać różnicę jakosci, ale to są tylko moje odczucia. Może jeszcze ktoś inny się wypowie.  😉 Jeszcze zauważyłam że w jasnych kolorach w niektórych miejscach pikowania zaczyna się odsłaniac czarne podszycie... Może mam jakiś felerny model  🤣
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny, właśnie się zastanawiałam, czy to jakaś podróbka czy bardzo stara kolekcja Eskadrona (dobrze trzymająca się 😉 )
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 października 2014 13:23
potwierdzam nowy eskadron boski  😍 szkoda może trochę, że ten iceblue taki podobny do minta, a capri do eptrola z 2010, ale połączenie granatu z brązem szał szałów  💘 już dawno nic nie kupiłam z eskadrona nowego. dawno nic mi się nie podobała dostatecznie, a tu dwa cottony, kantarek, uwiąz :P może jak później skuszę się na stripe'a bdark nougat - taaak bardzo marzy mi się w wersji dl  😜
wątek zamknięty
Tez mi ten capri bardzo wpadl w oko kurde 🙂😉)
wątek zamknięty
protoniasta, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2014 15:42
Widziałam dziś live nowego Eskadrona. Z iceblue już totalnie się wyleczyłam, uff :P Za mało stypowy jak dla mnie, ale za to granat jest bossski - prawie czarny, nienasycony. Pewnie zblaknie od słońca i po kija mi kolejny GRANATOWY czaprak, ale chyba zgrzeszę znów...  😜  😀iabeł:

alnama, widzisz, nie mogłam trafić w google tej kolekcji akurat. ;-)
U mnie na "podwórku" nawet jeszcze z tej dokładnie kolekcji czapraki żyją - wyblakłe bo wyblakłe, ale tyrane bez litośći już X lat, tak samo ten czarny polar - zmechacony, ale nie stracił w ogóle koloru. ;-)
wątek zamknięty
Mi się z eskadrona dla szaraka marzy derka jersey capri: http://konik.com.pl/derka-polarowa-eskadron-jersey-stripe-capri
Tylko kasy brak.
wątek zamknięty
Nowa kolekcja eskadron jest juz do kupienia w sklepie salon Koński ŚWIAT
Porównanie dralona z nowej kolekcji i starej deepblue/nugat.
wątek zamknięty
Ale duża ta różnica  🙄



Czy są ochraniacze ujeżdżeniowe w tym kolorze? (że ES ma skorupy,to wiem)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 października 2014 08:24
DressageLife, mnie akurat cieszy że mała różnica, bo trochę się czaiłam na Deepblue-Nougat, a teraz mogę po prostu kupić tylko troszeńkę inny dralon 😁
wątek zamknięty
Akurat takie piękne dralony mogą powtarzać 💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 października 2014 09:40
DressageLife,  to bardzo chatakterystyczny kolor, nie widzilam nigdzie takich.
wątek zamknięty
Kurczę,no szkoda bo jestem zakochana w tym kolorze,kupiłam czaprak,znalazłam nawet pasującą kurtkę a dół pozostanie goły  😁
wątek zamknięty
DressageLife, granatowe załóż, pod lamówkę  😀 a z białymi też będzie szau!  😜
wątek zamknięty
DressageLife - wydaje mi sie, że któreś z tych mogą pasować. Nie wiem jak na żywo.




wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
12 października 2014 19:56
keirashara

[/quote]Czy są ochraniacze ujeżdżeniowe w tym kolorze? (że ES ma skorupy,to wiem)
[/quote]

problem w tym że nie chodziło o skorupy :P
wątek zamknięty
Ślepam  🤬 Alem pierwsze są ujeżdżeniowe 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.