Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia   ...z innego świata
17 grudnia 2014 08:11
lalasatan, moje paczki też już dawno doszły, a właśnie w koniku zamawiałam 😉

xxagaxx, co kupiłaś? Pochwal się 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny możecie mi pomóc?
Zdjęcie mojej panienki w załączniku, a do wyboru mam dwa czapraki-niestety i jeden i drugi podobają mi się tak samo. Problem w tym, że numer jeden jest wszechstronny, a dwójeczka skokowa.
Ewentualnie jeśli macie jakieś propozycję co do odcieni/modeli w podobnej półce cenowej-zasugeruje się tym. Z góry uprzedzam, że szukam czegoś ciemniejszego-treningowego na co dzień.
Eskadron wiosna-lato anthra
Eskadron wiosna-lato denim.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 grudnia 2014 12:24
Grettiena, ja bym poszła w Denim, to jest naprawdę bardzo ładny kolor i na żywo dużo zyskuje 🙂 Poglądowo na moim koniu:
wątek zamknięty
Kurcze, śliczny jest ten denim, ale ...czy nie jest on za jasny? Znaczy, czy zdjęcie dobrze oddaje jego kolor? Chociaż w sumie jeździłam w czerwonym jaskrawym czapraku i nie było na nim widać żadnych plam a był użytkowany dosyć mocno na zmianę z bordowym FairPlay'em z serii topaz.

Ale naprawdę, nawet jak na nielubianą przeze mnie łezkę, doskonale się prezentuje.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 grudnia 2014 12:35
Tak, kolor jest dobrze oddany, nie wiem jak z brudzeniem bo jeszcze na tyle go nie używałam 🙂 Ale na twojego wydaje mi się dużo lepszy niż Anthrazit 🙂
wątek zamknięty
Livia, na twoim kopytnym Denim wygląda fajnie, ale nie wiem, czy ten czaprak nie straci na jaśniejszej maści.
wątek zamknięty
Mały w Hibiscusie

wątek zamknięty
Chyba zdecyduje się na tego denima, jest ciekawy kolorystycznie a w dodatku myślę, że kobył będzie w nim wyglądać obłędnie. Może nie będzie tak dobrze jak na ciemnej maści ale nadal trafia w moje serce 😍

Chociaż jeszcze zakochałam się w tym modelu. Ale za nim zakręcę się na urodziny raczej, mimo swojego oryginalnego wzoru bardzo mi podchodzi. - [url=] HKM roses
wątek zamknięty
Livia, big squere navy z next generation i nauszniki 😉 Odbiło mi, no ale promocja była 😉Jutro będzie u mnie xD
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
17 grudnia 2014 21:29
Grettiena, jak już kupisz tego HKM proszę o obfocenie 😀 też jestem w nim zakochana ale pomimo to ciutek się boję  😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love zamawiam go dzisiaj, więc jeśli kurier się pospieszy w piątek będzie u mnie. Od razu coś wrzucę obiecuję.
Miałam niby eskadrona ale.. nie pali mi się do niego bardzo, tym bardziej, że na tego z HKM'u polowałam już jakiś czas a teraz mam dobrą okazję to biorę na ślepo 😀
wątek zamknięty
Grettiena, ale, kochana, do tego to trzeba ochraniacze koniecznie 😀 Cudny zestaw dla klasycznego gniadego.
Sama rozmyślam, bo okrutnie chciałabym zobaczyć miny na zawodach, szczególnie kros mi się widzi w kwiatkach  😜
wątek zamknięty
halo , ochraniacze jeszcze nie na moją kieszeń póki co. Może kiedyś się dorobię i przyszły sezon sama zacznę szokować na parkurach.

Konia kupiłam i nagle tyle czapraków mi się podoba, gdybym mogła to bym chyba wykupiła każdy kolor z FP Topaz, teraz jeszcze zaczęłam szaleć w eskadronach. Skąd tutaj brać pieniądze? 🤣
Jak tak patrzę na Wasze kolekcje to aż zazdroszczę.
Moja póki co skromna zbieranina i może jestem sentymentalna ale każdy ma swoją historię😀

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 grudnia 2014 00:10
Grettiena, nie brudzi się ten denim, on w ogóle jasny nie jest. Bardzo bardzo fajny kolor.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 grudnia 2014 10:00
Milla, nie wydaje mi się, myślę że będzie tak w sam raz 🙂

xxagaxx, o, ciekawa jestem jak on będzie wyglądał na koniu, wstaw koniecznie zdjęcia 🙂

Grettiena, to jednak kupiłaś te różyczki? Ja za takimi wzorami nie przepadam, ale wrzuć zdjęcia, ciekawa jestem efektu na koniu 🙂
wątek zamknięty
Jest wreszcie mój wymarzony 😀
Nie uwierzycie, ale rozmawiałam z protoniastą i powiedziała mi, że może sprowadzić mi go z Niemiec, ja oczywiście się zgodziłam i mówię, że razem z owijkami, protoniasta mówi, że widziała owijki na revolcie, wiec odrazu weszłam i kilkanaście sekund wcześniej wstawiony ten właśnie czaprak z owijkami  🤔zok:
To się nazywa przeznaczenie  😀

Edit: literówka
wątek zamknięty
TheWunia suuuper !  🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 grudnia 2014 17:20
TheWunia, ale fart! 😜 To się nazywa serio przeznaczenie 😉 Daj znać, jaki będzie w użytkowaniu, bo o big square'ach różne opinie chodzą 🙂
wątek zamknięty
TheWunia, przypadek? nie sądze 😀

obfociłam mojego w naszych nowosciach 🙂

brudna derka nici stripes + kantar z 2011 *wytarzał się zaraz przed zdjęciem  🙄*


brillant black z zeszłego roku + derka



cotton toffee z tego roku


caball chyba śliwkowy


nici brown


polopad navy/royal


bicolor z tego roku
wątek zamknięty
caball śliwkowy mega  😍 A kojarzysz kolor lamówki i sznurków?
wątek zamknięty
ten cotton tofee świetnie wygląda, z resztą ostatnia pozycja również 🙂
wątek zamknięty
O mamo, caball i toffee-genialne !
wątek zamknięty
Kolorystycznej porady mi potrzeba i to bardzo, bo sama nie wiem na co sie zdecydować.
Sprzęt mam ciemnobrązowy ze złotymi okuciami, złotymi strzemionami i teraz pytanie, która wersja na zawody lepsza.

1. Granatowy czaprak ze złotym sznurkiem itp. + granatowe uszy ze złotym sznurkiem itp. + granatowa marynarka ze złotym haftem + granatowy kask ze złotym dodatkiem + brązowe oficerki.

czy

2. Brązowy czaprak ze złotym sznurkiem itp. + brązowe uszy ze złotym sznurkiem itp. + brązowa marynarka ze złotym haftem + brązowy kask ze złotym dodatkiem + brązowe oficerki.

Pomocy !!
wątek zamknięty
Głosuje na granat 🙂
wątek zamknięty
Klami, ja też głosuje na granat 😉 W brązowym byłoby chyba za bardzo brązowo
wątek zamknięty
Klami, granat zdecydowanie 🙂
Grettiena, anil22, dziękuje bardzo  :kwiatek:
Milla, lamówka piaskowa i szn. wew. kremowy, a zewn. chyba burgund 🙂
wątek zamknięty
lalasatan, dzięki, piękne 🙂
wątek zamknięty
Klami, granat. Osobiście uwielbiam granat ze złotym  😍 Do Kajtka granat pasuje rewelacyjnie, a brązowego byłoby zdecydowanie za dużo.
wątek zamknięty
TheWunia, Libeerte, lalasatan, anai, dzięki. Rozwiałyście moje wątpliwości. Idę w granat.
wątek zamknięty
lalasatan, toffe i caball to absolutne hity na twoim koniu.
Klami, ja również głosuję za granatem. Ze złotymi akcentami może być naprawdę super.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.