Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Jest już Końska Rewia Mody na rok 2014, zatem czas założyć Kącik Rekreanta

Życzę wszystkim kopytnym i właścicielom dużo zdrowia. Aby 2014 pozwolił zrealizować wszystkie plany startowe, terenowe, jakiekolwiek tylko macie.

Wszystkiego dobrego :kwiatek:
Ja również chciałabym życzyć wszystkim rekreantom samych sukcesów oraz dużo zdrowia dla was i waszych kopytnych w nowym roku 😉
W nowym roku życzę całemu KR, żeby jeździectwo było radosne 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
01 stycznia 2014 10:03
W Nowym Roku Chciałabym Wam Wszystkim Życzyć Spełnienia Marzeń, Spokoju, Sukcesów  🙂 ( nie tylko tych jeździeckich ) oby ten rok był jeszcze lepszy i dawał samą pozytywną energię !!!!!!!!!!!!!  😀
A ja życzę wszystkim właścicielom i koniom dużo dużo zdrowia, bo bez zdrowia jednak nie ma nic. Oby ten rok przyniósł o 100% więcej szczęścia niż pecha poprzedni (tego życzę też po trosze sobie i Wezyrowi...).
mils   ig: milen.ju
01 stycznia 2014 12:21
To i ja się dołączę. 🙂 Chciałabym wszystkim Wam życzyć przede wszystkim dużo zdrowia, ale także szczęścia i czerpania ogromnej radości z tego, co robicie razem ze swoimi kopytnymi. 🙂 Aby ten rok był lepszy niż poprzedni, przepełniony sukcesami (mniejszymi i większymi) i dobrem! 🙂
Ulala, to juz vol 7!

Zdrowych i progresujacych kopytnych wszystkim zycze :winko:
Lov   all my life is changin' every day.
01 stycznia 2014 13:05
Wow, to już 7 rok? I pomyśleć, że tyle lat się tutaj spędziło 😀 Najlepszego dla was i dla kopytnych 😉
Lov, he he he 😉 po KRze się liczy twoje dorastanie 😉

Wszystkiego naj Losia!
Lov   all my life is changin' every day.
01 stycznia 2014 14:05
Burza, naprawdę, pierwszy KR to chyba 2008 rok jeśli dobrze liczę, to miałam całe 16 lat 😁
uszatkowa   Insta: kingaielif
01 stycznia 2014 14:30
Niektórzy jak widzę to są juz z re-voltą 1/3 swojego życia  😁
no to i ja dokładam swoją cegiełkę !
koniarze szczęśliwego nowego roku i oby był zupełnie inny od mijającego pełen wrażeń i soczystych emocji !!!!
🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
szczególnie tych na końskim grzbiecie .
dziękuje Burza :kwiatek:
ja tylko ciuchutko powiem, że po prawie 3 latach przerwy, za 3 tygodnie Ruda będzie już u mnie i wracamy do jazd 🏇 także ten rok zdecydowanie będzie dla mnie przełomowy 🙂
wrzucam jedno stare zdjęcie, które cały czas bardzo lubie
och losia super zawsze lubiłam wasz duet !!!! 💘 💘
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Rekreantów i Waszych konisk!  :kwiatek:
Rok 2013 był ciężki, wiele koni niestety pożegnaliśmy 🙁, oby więc teraz było tylko różowo, kolorowo i ogółem na plus!
Losia, piękne zdjęcie!

Szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia dla Was i Waszych koni, samych pozytywnych chwil na końskim grzbiecie!!!
Przede wszystkim dużo, dużo zdrowia dla Was i koni ! :kwiatek:
Losia, super! Czekam na efekty w postaci zdjęć, bo ciągle jestem pod wrażeniem Waszej pracy, pamiętając małą, krzywutką Rudzinkę... 👍

Wszystkim szczęśliwym jeżdżącym życzę w tym roku zdrowia kopytnych, wiele sukcesów i jak najmniej bolesnych upadków 😎 🏇
Najlepszego w Nowym Roku! Sukcesów i przede wszystkim zdrowia Waszym kopytnym 😀
dziękuje dziewczyny :kwiatek:
Jak tylko znowu będziemy razem to nie omieszkam wklejać zdjęcia do każdego możliwego wątku 😁
I ode mnie wszystkiego dobrego! 🙂 Żeby 2014 rok nie przyniósł kopytnym żadnych kontuzji, żeby współpraca z nimi dobrze się nam układała, a na koncie przybywały same sukcesy! 🏇 :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 stycznia 2014 19:07
Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku dużo zdrowia zarówno dla koni jak i dla jeźdzców, wytrwałości, cierpliwości, szczęścia i spełnienia marzeń :kwiatek:
Ja myślałam, że nie będę już wsiadała na konie a tu życie jak zwykle spłatało figla i od jakiegoś czasu w miarę regularnie wożę się. Co prawda jeździć nie potrafię 😡, ale chłopaki nadrabiają moje braki 🏇.
My również witamy wszystkich w Nowym Roku, życzymy samych sukcesów i cierpliwości w dążeniu do realizacji planów i marzeń nie tylko tych jeździeckich 🙂
Tej pani chyba jeszcze nie było w rekreanckim wątku. Mamuśka na rozruchu po odsadzeniu źrebaka i 18-sto miesięcznej przerwie w pracy. 🙂



Losia, bombowo, bo fajnie było was śledzić 🙂

Cześć!  😉
Chciałabym Was przywitać serdecznie!Śledzę ten kącik od niedawna i w tym roku postanowiłam dołączyć  🏇

Życzę Wam duużo zdrowia dla Was jak i dla kopytnych,dużo sukcesów jeździeckich (i nie tylko!) oraz szczęścia i miłości w tym nowym roku!  🙂

ash   Sukces jest koloru blond....
02 stycznia 2014 07:34
Wszystkiego dobrego drodzy rekreanci. Dużo zdrowia dla Was i Waszych kopytnych.  🏇
Szczęśliwego Nowego Roku! 🙂

My dzielnie jeździmy. A ja chyba poszukam dodatkowej pracy 😁
maleństwo słodki to jest niestety tylko z mordki 😉 Takiego chamka to jeszcze chyba w swoich rękach nie miałam  🙄
ikarina  😡 dziękuję
Aversis uważaj na słowa, bo na prawdę wpadnę  😀 Karsonik jest przecudowny!
basia16816  :kwiatek:
xxmalinaxx  jeej, strasznie miłe słowa. Ale Dery przy Muskacie to i tak nic 😉

I ja też życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku. Dużo zdrowia dla wszystkich, bo to najważniejsze!
grażynkowa miło mi powitać Cię w naszym gronie  :kwiatek: Napisz coś więcej 🙂
Mąka Muskacior już nie wygląda jak milion dolarów, jest raczej futrzastym, kochanym rekreancikiem 😉 Teraz Dery poniesie sztandar szport-małopolaków w tym wątku, zobaczysz  😁
omamo dziewczyny, ja chyba tez przechwalilam mloda ostatnio 😀
ale mi dala dzis popalic glupolinska, dupka jej fikala jak glupia :P
dobrze, ze mam glebokie siodlo i ostatnio niezle oparcie w strzemieniu😉
wasze tez czuja wiosne zima?;P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się