Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 stycznia 2014 16:33
Mąka, jestem w stanie uwierzyć. Na mojego Łosia też kto nie spojrzy, to mówi, że taki spokojny i łagodny na pewno. A to właśnie kawał chama, fizola i wypłocha. Bogate życie wewnętrzne. Ale hafa i tak sobie kiedyś sprawię. Najlepiej kobyłkę, o!

I ja życzę zdrowia i najlepszego na 2014!
Ja Wam życzę, żeby w 2014 się działy same dobre rzeczy - żebyśmy nad niczym żebyśmy nie płakały tylko się cieszyły i puchły z dumy! I żeby nawet gorsze dni były dobre!!  😅

I dorzucam świeże zdjęcie p. Bogdana na rudej, dostałam dzisiaj. Nabiera powoli mięśnia kobył  😎




Trzymajcie kciuki żebym w w ferie mogła już wsiadać, bo mimo że do konia tak czy siak jadę, to jazdy stoją jeszcze pod wielkim znakiem zapytania  🙁
Ja też od kilku dobrych lat podczytuję kącik 🙂
Chyba czas zebrać się na odwagę i dołączyć.
Dla wszystkich rekreantów w Nowym Roku dużo radości z jeździectwa i zdrówka dla Was i dla koni.

A na filmiku moje dwa ukochane zwierzaki w świątecznym klimacie przy akompaniamencie "Lulajże Jezuniu" 😉
Mąka również jestem w stanie uwierzyć.Mój kucyk wygląda na na kochanego,milutkiego kucysia a jest bardzoooo wredny nawet jak na kucyka 🙄 

zoriczkowa ja trzymam mocno kciuki!  😉



A oto moje koniki:

Inowadi zwana Grażyna  😀

Kreon zwany Leon  🙂

Sergio zwany Stefan  😀

Tyle  nowych twarzyczek to może i ja dołączę. Już kiedyś odezwałam się parę razy, ale to było dawno i nieprawda.
Rekreant dupoklep ze mnie od 23 lat! Stara baba już jestem, ale z rekreacji nigdy nie miałam ambicji rezygnować. Moja końska baba w tym roku w czerwcu skończy 20 lat. Dostałam ją jak miała rok więc w sumie 19 lat razem. Szmat czasu! Mimo wieku full energii i chęci do pracy. Ja co prawda od roku nie jeżdżę (od sierpnia 3 razy wsiadłam) bo 5 mcy temu urodziłam córę, ale kobył 3 x w tyg jest ruszany terenowo i odpukać ma się świetnie.

Wszytkim koniarzom, rekreantom i sportowcom życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku. Sukcesów, zdrowia i przyjemności z obcowania z końmi.
Z chęcią bym do Was dołączyła, ale patrząc się na jeździeckie fotki jakie wrzucacie obawiam się iż zostanę pożarta żywcem za totalny brak talentu jeździeckiego, mimo wieku dopiero zaczynam ogarniać jazdę konną - chyba że takie jeździeckie ciapy też chcecie oglądać?  🏇
Przeciez to kacik rekreanta 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 stycznia 2014 19:52
agulaj79, pierwszy raz widzę Twoje zdjęcie! Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale od razu zaznaczę - niespodzianka in plus 🙂
Więc oto ja i moje konisko - Laptop. Jesteśmy razem półtorej roku, konin ma 15 lat, 10 z nich przepracował w rekreacji, od niedawna dopiero zaczynamy coś sensownego jeździć (znaczy ja bo on umie sporo) - na razie szału nie ma ale mam nadzieję że rok 2014 przyniesie choć maleńkie zmiany na plus 🙂





grażynkowa, dziękuję <3 Swoją drogą śliczne masz kruszynki
MonioRek, powodzenia!

Przeciez to kacik rekreanta 😉


No właśnie tak się zastanawiam czy nie jestem tu nielegalnie skoro chwilowo na moim koniu kto inny jeździ. Powinnam siedzieć cicho i  tylko czytać póki sama na konia nie wrócę czy przymkniecie oko ?  👀
zoriczkowa Alez patrzenie na konia tez moze byc rekreacja 😀
faith, hahaha w sumie prawda, przyczepić się nie można 😀
Witajcie dziewczyny!
Fajnie, że tyle nowych twarzy i końskich mordek w wątku. Będzie co czytać  :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 stycznia 2014 20:21
Wszystkiego dobrego w nowym roku i na pewno duuuuużo zdrowia dla nas jak i dla kopytnych, co by nie było takiego fatum jak w pechowej 13.

Dziś pojechałam do małego i był cudowny, oby tak dalej.
grażynkowa, Stefan najpiękniejszy!
agulaj79, wow, szmat czasu razem jesteście! Mnie jeszcze na świecie nie było, odkąd jesteście razem 😁
Razem z dzisiejszym padokowym miśkiem życzymy Wam wszystkiego dobrego, zdrowia (!) i wielu wielu sukcesów  😀





deborah   koń by się uśmiał...
02 stycznia 2014 20:45
Twinkle, niesamowite odmiany ma Twój koń!
Twinkle Masz księżycowego konia  😍

U nas znowu rozruch po dłuższej przerwie (problemy kopytowe), stąd czarna wodza - ale już niedługo ściągamy i rzeźbimy na poważne 🙂
kolebka, niektórzy się śmieją że to delfinka ma na głowie 😀
Rekreanty, życzę Wam wszystkiego co najlepsze w nowym roku, zdrowia dla was i waszych koni, i kolejnych cudownych lat razem oraz mnóstwa sukcesów, tych mniejszych i większych 🙂

Ja mogę tylko od siebie powiedzieć, że rok 2014 zaczynamy z Pielgrzymem dobrze, bo po 6 miesiącach przerwy wracamy do regularnej jazdy i treningów 😉
najlepszego w nowym roku i spełnienia wszystkich jeździeckich planów Wam życzę !  :kwiatek:
A ja troszkę dumna jestem z siebie - po długiej jeździeckiej przerwie wracam na koński grzbiet.
zoriczkowa Dziękuję!

wymodelowana Pewnie masz na myśli kucyka-Leona  😀 Bo się zdjęcia poprzestawiały  🙄  ten drugi to Stefan a ostatnio to Leo  😀

Twinkle   Ale ma śmiechowe odmiany!  💘

Antoś To w takim razie owocnej pracy  😎




Twinkle, faktycznie, delfin 😁 Fajnie to wygląda, nietuzinkowo 🙂
grażynkowa, istotnie, to kucyś podbił moje serce 😁
Twinkle piękne odmiany! Jak ma na imię Twój koń? W stajni w której teraz stoję był konio z podobnymi odmianami 🙂

kolebka powodzenia w rozruchu 🙂
grażynkowa, witaj! Kreon zjawiskowy, co to za koń? 🙂

Kastorkowa, kiedy jakieś fotki? 🙂
MonioRek, nazywa się Groszek. Nie do końca wiadomo ile ma lat, ale ostatnio pokazuje, że czuje się młodo 😀 Ze mną jest już 3 lata.

wymodelowana Hahaha  😀 A jaki niedobry...  🤔

Burza W tym przypadku pewnie chodzi o Sergio😀 Wałaszek sp z nawet dobrym papierem  😉 7 latek w kwietniu 8.Razem jesteśmy od października  🙂 Niestety po kontuzji  😕 Ale powooooooooowolutku zaczynamy robotę  😎 
Twinkle od dziś jestem fanką Groszka z delfinem 😀

Jeszcze mój gwiazdor w całej okazałości  🙂

grażynkowa, gniadosz z gwiazdką- niesamowity 🙂 ciężka kontuzja?
ManioRek Piękny jest!  💘
Burza Tak to Sergio  😎 Pół roku stania  🙁 Ale już jest b.dobrze  😅




Tu jeszcze taki zimowy Stefan 😀
Specjalnie dla Burzy  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się