Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Frania, ja nie pamiętam ale przepiękny koń.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
02 lutego 2014 21:39
Frania, to już 5 lat?  😲  Pamiętam jak dziś jak był w ogłoszeniach, strasznie mi się podobał!
Zu no na to wychodzi, też mi ciężko w to uwierzyć  🙄

Burza piękny, cierpliwy i niesamowicie odważny. Poprzeciągał mnie przez wiele parkurów, przebrneliśmy razem przez pierwszy cross w życiu(no prawie cały :hihi🙂  pokazał mi ile radości można czerpać z jeździectwa, ale przede wszystkim był naprawdę dobrym przyjacielem. Dlatego tak strasznie się cieszę, że do niego pojadę  😜
Wrzucę jeszcze jedno wspominkowe i nie zaśmiecam  😡
Frania, a czemu rozstanie? Super będzie, takie spotkanie po latach.. 🙂
Skończyłam 16 lat, kucykowych zawodów już nie mogłam jeździć, a chciałam jeździć sportowo. Teraz po czasie okazało się, że z tego sportu raczej nic nie wyszło, jest raczej rekreacyjne jeżdżenie na zawody i trochę żałuje. Chciałam go nawet odkupić dla dzieciaków mojej siostry, ale nie chcieli sprzedać, powiedzieli, że jest zbyt cenny. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem 😉 Najważniejsze jest, że ma dobre życie(przynajmniej tak mi się wydaje).
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 lutego 2014 08:58
Fantazja, trzymaj się, ważne że znalazłaś jej dobry dom :przytul:

Kujka, jak gilkonogi?

Frania, super info, fajnie że uda ci się odwiedzić Orlando po latach, piękny koń!
maison, przyjemny obrazek🙂
Fantazja, ja miałam podobnie, przy sprzedaży ryczalam jak bobr, ale wytrzymałam w sumie dlatego, ze nowi właściciele bardzo dobre wrażenie zrobili i to się dla mnie bardzo liczyło, ze będą o konia dbac :kwiatek:
Lolek ale futra naprodukowal, i to jakiego czystego  😉
Ja w sobotę byłam w stajni po raz pierwszy od 3 tygodni! To jest niesamowite jak ten zapach działa kojaco na nerwy🙂
Franiu czy Orlando stał pod Wawą? kurcze coś mi się kojarzy z Zuzią H.
kujka   new better life mode: on
03 lutego 2014 12:14
Misskiedis, dzieki za pamiec. Na szczescie to tylko ropa w kopycie, wiec bedzie zyl. Jeszcze pare dni stepactwa i wracamy do gry 🙂

Fantazja jak sie czujesz?
Na na na na 🏇 mam dzisiejsze, słabej jakości zdjęcia Rudego 🏇
codziennie chodzi coraz lepiej i przypomina sobie wszystko 😍 😅
kilka zdjęc:


Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 lutego 2014 17:13
Kujka, dobrze, że to tylko ropa. Czyli konik chciał sobie zrobić ferie po prostu 😁
Karla dobrze ci się kojarzy bo to był jej koń, tylko poszedł dalej 😉
Karmelek1700 on jest zjawiskowy! cudowny! 😉
maison bardzo fajnie oglądać Waszą przemianę i rozwój! 😉
Fantazja strasznie smutna wiadomość, ale oby jej było dobrze w nowym domku i żebyś mogła Ją odwiedzać najczęściej jak się da! 😉 trzymaj się!
juliadna super Fufu wygląda! 😉 a co spowodowało taką decyzję? 😉 a Lolo to chyba baaardzo szczęśliwy! 😉

Ja wpadam się pochwalić fotami z jazdy, bo w środę odwiedziła nas Zu i mam dzięki niej przepiękne zdjęcia z Siwą.  😍 Po małych kłopotach z oczkiem, Siwa wróciła już pod siodło i zima na nią chyba baaaaardzo dobrze działa, bo ponosi ją czasem fantazja i widać, że energii i sił jej nie brakuje. 😉 Z treningu na trening coraz fajniej nam się pracuje i co najważniejsze kroczek po kroczku widać efekty, a koń zmienia się bardzo na plus. 😉 Teraz ma dziewczyna ode mnie wolne, ale oddałam ją w trening i aż jestem ciekawa jaka będzie za miesiąc kiedy wrócę. Natomiast ja jestem w domu i wreszcie mam dla Młodego dużo czasu. 😉 Zaskakuje mnie on za każdym razem, jest tak ufny i kochany, że naprawdę nie sądziłam, że może wytworzyć się tak silna i mocna więź między koniem a człowiekiem...  💘
[img]https://gm1.ggpht.com/74OUOr6wJlJaimXMRKUvsxLEmaCZx2K2YFDYalwgyiAXMJ7-Ku6D6jcOJu0bD_MAY63voGpu9YgTOvlcjq87JsSc_ZPstcx8WNGb00Zpd_Jkf8LEEnwqnrsIqg3bAYfVv879Mjgta53KDq3r02Lg5w3fiEtLS6f9Eg8Zj7Az7IgalqjipEKjLpWe0xeRZk0De06liamgx1tplEMBGpA1RpNolp69ZEJw8ymIix9hSKSbczgAa9KHP7nT5yfCQxoLct8mNvQf0jaM_984ydTP1_t-JO-agugvq-NGRdOXIZFjLIIjrrbK9OHtQUyKqQL1esU8zUUq-BS_Z3UwZSwauwIIaL0P6FPBBi6lJ3nzOiDVusT2NPxjLF98XwO7bqs0_YWIfIoYBpYb8C8YgFADOKE3LTMzC-naBWYo90LCtSvXObrZqROIBeT7La_U_XqQdQLdKneB-CY4F5wmH4Vn_n7rKiij6t9zWtAYcShQ-wWGpcDr66eDotiqRm_FWrC9n84J6wyINQEWZvqAE8aLHy-dsWPKdCFULDnmXQt2=w1483-h625-l75[/img]
[img]https://gm1.ggpht.com/ZkNMgvzcM0vbuz7jKuwFklECTJO5eFIs9lzr9OQ5Pxqu-7qcNc1dXCgLy-yIHyOJxssa6ugLh3ZzhUYIzkVk63F4q_r-JMYtfJ9RQRWbG9cCvG_g1iSLrrWAPqHuY0LFaVn3EwCxKPVQuBomg60Inr6Btm5TXCoSIjvVQNCT-qj_LQJBfsCZ1W2ep4hHvV6-kpAvJcEXax6e13Hc45qS58WA0iVINC4D0e3XKuvrMQEw_0fifg9VMXXuBnF_01qqsN7JFVRwgcLbpd5YZnfjrr6NH328AnDYZ0lKZLHtSLHgumSCR5BLkEpdy5oGcXynw4DEerBbRfo0VTtBI08pnfYQInLnpUGkgM8qpvZD99liJv1jDdiRLXTziYwzP7q9skY8O3RO8Zd-IAr3eBeUxL1nePffgf1S8Dsip3CJSfvvQUc1TNq9_OVfwhS2Azv6rZEgPON58bN7Yl3KVinMRl1wfH2-dbr3cmNKh2EscTCowlJDVt4hSR2b0-WbkttVa5Q--TqQxn9RfFFTh9aony4petqCE3anWpmh8NM=w1483-h625-l75[/img]
[img]https://gm1.ggpht.com/tD99hM1vQvCbdvBnYJOyKdbdaQ9L4fD9yQ6MQEkWOuOQ8JxVP4yw-yTVwNzDEwHGFuFlPOW60VYYdQDFOeLjDWNiUd6L5XcVtuT_POtD1Vo96_8NlQmpeeN_IBHFoe1XyCBtq1lZ4AqYogBhedEteSuJMl1lHxdPXcLISg2aAaoLTVGt0yrm3RMcGp37mJ8K--r4ifXH2aCYDcnIxjd7oG2cr7SpGvwH2KUY2r8TiulHSjuwua3fjGYG1XLroJSe6Mbs-olzdlrSY0oj416UsOhCDbjXQS_rBqUDHICH81YDCwp7mY-y4cpAuKp1fO9llWpGJa31uU5T_klm6CggkDkp086H9RZxhsuXLdRq-valgHkeZDSb33ObK7SL3yxDsJO9BaYB6t7BpX1a7Ls6NnPNtYTOOHyJurtqIZoIBJ7NhEFiZsGIsn_KXn7m5502ZQlTrks15i4-PBPT4p_i-Ce_SkubNBqwMm470R9vHOFFeWeLLOmxROWrwQWJPkLjptg0cdEZbfxb78aveMtQI3Gr35fQWYbwIzJTowa3=w1483-h625-l75[/img]
[img]https://gm1.ggpht.com/RJ7xZNQHdtz7iaHbr2hIm9Cg8U8UXZXy6Alo0v23RdAaYs1On17HRkNapFmovbcTJtL8fJhc9L7mgj3gMHJjQf6f2aN0EZJG8NcBQWQJaYhxaVx5zPBYjvQ_QhJv7DBgMylnFFeAoKBMLXZEUVa34N-GTaH1X72GF4ZzY4QE0UOkuxM51DHwiZaDMHLHCrHXFlVImGCbpo_g1kdW2jE1PnyU2_tS2w8oUuWFIjbZTa-4Jw5gexO6IE-KkjLIiCIQvLsqsqWJbRq8RCPp3nIlLlwov1CGjRwVR7O9uBnx0ENszztfG_3Wpfk6gCQk4WWXpEiZUpWxDrDKLOMhuYXADoe_UcGrBjflvdRqSgdBKUoroPtwWNjMdqr5PY6zozcNFHz-6bteebLGW7M0Iu4rf5x_L0YAwxSQZwoJhSkYzgw9INNNvStXgqtrkS01cmMg1lyZ_rCdf1orziUa9z-XcXmU0g0ApS1T0kcjN3Pqs5ZC8XpoN8ljT47Ib5K_a9xRfGrHBlNMTWYtSiAEduXfwYZ4HDBWz8eYL_M=w1483-h625-l75[/img]
[img]https://gm1.ggpht.com/Fc-BVVI8hQeyjsRnr7sm96xhMM5wcD-KTpl2b5C_-texqVt1zLfKlt5KtboWoKzlU33RXfgbH_BgTDT7uRe0thv_OGpTwl2VJYuUJqt-VQbZMzL_oT2o2ocKykw6jd0ijGqjQiOsZbrU3yiVjRRuXBwAoW6cSlWaXU3Bx-MWzMEr-bIjJWGwuiXmKbZsaGcXz8KfWNqnhEW0nDIXyqDiNIv7Qno9WmwuvI2qQrPPMfa364EVIq3U_vzrCwN3Dy4yWn6cxPdFuWe5hO-n7Dv2Xs1H1cJQf19JsfIEFhJ_g4Q50FTJsrY2ir_zm82zXdEMYwlWCo26H3bRd-g2HcVNJcHJSOPVghkpNt9UUX5FbNA4fpHsyPZ1az18CPpAS6zbzWPp8SbX6KbegfIYbCtbbaOs77YoAiTLpXvVg_Ppnj8k8J9arX_b4-mmlf_B2mB7bXvvoCK7JIjRYbCEjHwJ2jFtNlGm8fMxCj5jCenTbDPtsOglDjnI-VpklLhDRJKeZT_QpO0l8kp1XUkoUv-h2k6RShjFR-LT6KSqP5L8=w1483-h625-l75[/img]
monsun   a gdzie cukierek?
03 lutego 2014 20:08
Chyba to jest kącik do którego nadajemy się najbardziej. Warto byłoby się przedstawić.
Kucyka poznałam niecałe dwa tygodnie temu, ale od początku byłam w nim zakochana. Jestem chyba najmłodszym użytkownikiem tego forum (12 lat) i czuje się małolatą, aczkolwiek moim głównym powodem założenia konta na tym portalu była chęć poznania różnych koniarzy, także tych sporo starszych. Tak jak mówiłam, z Monsunem (sześcioletni wałach, gr. B) znamy się od niedawna i jeszcze nie do końca znam jego charakter. Z góry przepraszam za błędy, które popełniam siedząc na koniu (pewnie zobaczycie tutaj kilka takich zdjęć) i nie będzie mnie to dziwić, jeśli ktoś będzie miał ochotę mnie wyśmiać 🙂

monsun Super! Bardzo jestem ciekawa waszych zdjęć z jazdy. Powodzenia, nie trać entuzjazmu 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
03 lutego 2014 20:11
monsun, masz 12 lat? Szacunek, bardzo ładnie piszesz. Witamy razem z kucyczkiem który jest swoją drogą słodki.
monsun   a gdzie cukierek?
03 lutego 2014 20:16
Atea, dziękuję za wsparcie 🙂
emptyline, tak, niecałe 12... dziękuję, staram się trzymać podstaw pisowni i składni tak, żeby można było coś zrozumieć 🙂😉
Jestem chyba najmłodszym użytkownikiem tego forum (12 lat)

jaaa, żartujesz? 😲 mogę Cię adoptować? 😀 fajnie by było mieć dziecko, które pisze takie składne posty. zwłaszcza, jak sobie przypomnieć posty np. Esencji, która rzekomo miała lat ponad 20. 😉
kucyk przesłodki. 🙂
monsun   a gdzie cukierek?
03 lutego 2014 20:26
sumire, nie wiem co na to moi rodzice, ale możesz próbować  🤣
dziękuję, cieszę się, że znajdzie się ktoś, kto docenia moje starania 🙂
monsun Maniuś to najcudowniejszy kucyk na świecie! Kocham go bardziej niż mojego  💘
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 lutego 2014 20:33
Monsun: śliczny kucyś 🙂 Witamy!
monsun jak na swój wiek bardzo ładnie piszesz. Kucyk urodziwy, powodzenia  😉
gryglodor, nie widać fotek 🙁

monsun, witaj! piszesz ładniej niż większość z nas 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 lutego 2014 21:21
Monsun - Maniek ma super głowę - pierwszy raz golony stał jak zaklęty. Nie mam wątpliwości, że szybko skradnie serca re-voltowiczów 😉
Dzięki Burza! 😉
Mam nadzieję, że teraz już widać:
fotograf: Zu!  :kwiatek:


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
03 lutego 2014 21:46
gryglodor, świetnie Cię widzieć prze-szczęśliwą w siodle! A Młody gdzie stoi, bo chyba mi umknęło? 🙂

monsun, kucyk świetny! Pokazujcie swoje zdjęcia jakieś - każdy się uczy, o ile nie idzie się w zaparte w niewiedzy czy głupocie, to wszystko gra w swoim rytmie 🙂
I przyłączam się - bardzo rzadko na forach widuje tak ogarnięte osoby w Twoim wieku 🙂
Viridila Escado stoi u Michalskich w Morzęcinie. 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 lutego 2014 22:34
monsun o jejku! Jesteście uroczy, bardzo się cieszę że będziemy tu podziwiać Wasze postępy 🙂  :kwiatek:
gryglodor dziękuję! Super że masz tyle radości z Siwej! Trzymam kciuki za treningi! 🙂

Co do kastracji, właśnie F. nic nie robi  😁 po prostu, czym starszy tym kastracja bardziej ryzykowna. Wyjaśni się to w przyszłym tygodniu czy jedzie w tym miesiącu, czy będzie dla niego miejsce i pojedzie się trenować, a ja spokojnie (raczej nie spokojnie - bez konia to będzie mnie nosić -ale będę mieć do niego 2h drogi w radzie "W"🙂😉 ) będę się przygotowywać do matury. Do niego będę przyjeżdżać weekendowo 🙂  Jeżeli plan  treningowy nie wypali,to kastrujemy, jak wypałki to kastrujemy w kolejną zimę 🙂



gryglodor, to tyłem totalnie przeurocze!!
Frania uściskaj go ode mnie / z.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się