Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

MonioRek super oglądać Laptopa w tak fantastycznej formie!!! musiałam parę minut patrzeć na zdjęcia, żeby go rozpoznać 😉
To ja z okazji nowego roku też dołączę do Kącika, zamiast tylko podczytywać - a co! 😎 I może w końcu w sobotę będę miała jakieś zdjęcia z jazdy, których nie będzie aż tak bardzo wstyd pokazać. 😀 Na razie wiadrogłowy pozdrawia z padoku (zdjęcie z lata, w dodatku chyba tego 2012). 😉

Groszek z delfinem - idealnie pasuje do wątku "maści i odmiany".

edit: o masz, i nie dodałam zdjęcia...
Twinkle niesamowite odmiany i to imię  😍
MonioRek bardzo ładny gniadoszek 🙂
grażynkowa dobrze mu z oczu patrzy  😉

to my ze Strzałą tak letnio, skoro śniegu nie ma  😀  ( i wspomnieniowo, bo na razie stan zdrowia nie pozwala jeździć 🙁 )
MonioRek, piękne konisko  💘
Strzałek, nie narzekam na tą wiosnę za oknem ale strasznie bym już chciała takie ciepełko jak u ciebie na zdjęciu  🙂
Twinkle tak więc byle do lata 😉
Strzałek A dziękuję 🙂😉 Najgrzeczniejszy z całej stawki  😉 I jakie ładne zdjęcie! 🙂
Twinkle Również chcę lato!!!  🙂
mils   ig: milen.ju
02 stycznia 2014 22:37
Twinkle odmianę ma świetną, jeszcze to imię! 😍
Pozdrowienia od "poważnego" Techa. 🙂
grażynkowa dziękuję 🙂
mils ale ładny 😀 przypomina mi konia koleżanki 😉
Maleństwo dziękuję za komplement. Mam tylko 2 ładne zdjęcia moim kuniem na których ładnie wyszłam 🙂 Ona rzecz jasna zawsze ładnie wychodzi na zdjęciach.
Grażynkowa no kawał czasu. WIększość m ojego życia jesteśmy razem i czasem się zastanawiam co będzie jak ona się skończy. Jej marka padła jak miała 21 lat a  bardzo dobrej kondycji była. To mi czasem spędza sen z powiek.

Jak oglądam jaki macie piękne zdjęcia z jazd to mi szczena opada. My już nic raczej nie będziemy kombinować. Tereniki jej spokojnie wystarczą. Ja też za bardzo przez najbliższy rok nie będę miała za bardzo czasu na jazdę. Jak dziecko się bardziej usamodzielni będę mogła wrócić do częstej jazdy. Póki co jest pod opieką właścicielki stajni, która bierze ją w tereny pod lepszych jeźdźców bo rewia jednak diabeł wcielony w terenie i trzeba być pewnym siebie i swoich umiejętności jeździeckich.

To i ja letnie zdjecie dodam, ale tylko paszportowe 🙂
A ja nieśmiale spytam, czy można dołączyć jeśli nie ma się własnego wierzchowca?  :kwiatek:
Cyśka,  Jasne, że można! Nie trzeba konia własnego żeby rekreacjować  😎
mils, ale śliczny on  😍
sumire, bardzo miło Cię tu widzieć z "wiadrogłowym"  😂 😀 Wszystkich innych nowych oczywiście też !
Twinkle no odmianę ma fantastyczną 😀 Pomylić go z nikim nie sposób  😁
Cyśka wpadaj wpadaj!🙂
mils jeej, ale macie długą grzywę! chciałabym już taką u swojego B.🙂

A w ogóle, to same zdjęcia z lata! Idzie pomylić wątki normalnie:p

Za to ja bym bardzo chciała już zimę, bo błoto zdecydowanie nam nie sprzyja i tak, już 4ty tydzień moja krowa stoi i flaczeje, bo ciołek kopyto sobie uszkodził.. Na szczęście już nie kuleje, więc mam nadzieje że niedługo tu wpadne z jakąś fotą z jazdy  🙂
Cyska ale jasne ze tak, kupa z nas cos tu poddzierzawia dla przykladu🙂 ja chociazby dzierzawie arabiszonke🙂
sumire, agulaj79, strzalek, twinkle, serdeczne czesc dziewczyny, wszystkie macie piekne zwierzaki!
Dzastin dluga grzywe bys chciala zobaczyc?😉 a zerknij na zalacznik i moje nieszczescie 😉

A ja niestety wyladowalam w lozku zamiast w siodle🙁 chorobsko jakies wstretne mnie dopadlo, ledwo przelykam sline tak mnie gardlo boli:/
faith o wow, ale w takiej długiej mój już by wyglądał jak siedem nieszczęść😉 Zresztą zapuszczam irokeza od wakacji i już nie moge się doczekać, aż to-to urośnie na tyle, żebym mogła coś sensownego zrobić, dlatego tak mnie cieszą widoki długich grzyw  😁 Wracaj do zdrowia szybko!
dzastin Bo to wersja orientalna, arabce nie utne, chociaz nie powiem, jest nieco upierdliwa😉 na kazda jazde zaplatam (foto), zeby sie nie platala, o dziwo sama sobie nie wyciera i nie wyrywa jej 🙂 no i trzeba czesac, psikac i takie tam 😉 ale wyglada malowniczo 😀
Gniadata   my own true love
03 stycznia 2014 13:17
To ja może też - ośmielona przykładem osób, które pokazały się tu ostatnio po raz pierwszy, zapytam: zechcecie przyjąć do kącika jeszcze jedną nową twarz (w pakiecie z nowym końskim pyskiem 😀)? :kwiatek:
Mils ale dostojny 🙂
Gniadata kącik jest chyba bardzo otwarty na wszelkie nowe ludzkie i końskie pyski 😉 także śmiało.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
03 stycznia 2014 13:46
Ooo, widzę, że nie tylko ja wraz z początkiem kolejnego roku w końcu mam zamiar częściej się udzielać tutaj - a nie tylko "podglądać" lub być raz na ruski rok. Chyba czas najwyższy po ponad 1,5 roku przestać się "ograniczać" tylko do folbluciego kącika 🙂

Pozdrawiamy i spóźnione życzenia - aby ten rok był lepszy niż poprzedni, po prostu 🙂

Wszystkie Wasze koniska cudowne 🙂
Moja bida po rozkuciu ledwo idzie po twardym... Aż łza się w oku kręci jak staje taka sierota przed boksem i nie chce zrobić kroku.
Za to na miękkim podłożu na ujeżdżalni czysty i energia go roznosi.
Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie mu się coraz lepiej chodziło boso (w końcu to dla jego dobra pozbyliśmy się podków).
A ja rozglądam się dosyć poważnie za butami dla niego (chociaż chyba będę musiała sprzedać nerkę, bo ostatnio wydatków aż nadto).
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 stycznia 2014 15:19
Dużo nowych twarzy się pojawia. Będzie co czytać.
Co ja bym dała by śnieg nie spadał, by była już wiosna. Konicz tak fajnie zaczął pracować a myśl o śniegu nie daje mi spokoju.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 stycznia 2014 16:05
to i ja życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku. przede wszystkim dużo niespodziewanych (a najlepiej zaplanowanych) przypływów gotówki  😁
moje postanowienia? częściej pisać, nadążać za kolejnymi stronami wątku... 😉 Ale co najważniejsze, doskonalić swoje umiejętności jeździeckie.

grażynkowa śliczne pyszczki!
MonioRek super, że Laptop trafił do Ciebie, wygląda prześwietnie i mam nadzieję, że przyniesie Ci jeszcze dużo radości 🙂
kolebka fajnie, że ciastek w końcu rusza do roboty, trzymam kciuki, żeby nic Wam już nie przeszkodziło!
faith cudna kobyłka, masz talent- ślicznie wygląda zapleciona 🙂

Zalegle, w grudniu minęły dwa lata z Grandi  :kwiatek:


Gillian   four letter word
03 stycznia 2014 16:14
Ja co prawda nie nowy, ale cichy bywalec kącika 😉 nie było za bardzo z czym do ludzi, a to przerwa a to kontuzja, a to inne cuda. Ale teraz w sumie możemy się bez wstydu pokazywać znowu 😉 na Kudłatku wyjątkowo koleżanka, bo mnie pokonała grypa (no dobra, i kac 😉 )



zoriczkowa grażynkowa  Strzałek Twinkle  dziękuję za mile słowa 🙂

dumkowa maison - Wasze słowa to miód na moje serce, staram się aby miał się jak najlepiej 🙂

maison kojarzę Twoją kobyłę- gdzie stacjonujecie?

Gniadata ja bardzo chętnie zobaczę wreszcie Ciebie i Twojego konia  😀



mils   ig: milen.ju
03 stycznia 2014 16:48
Strzałek, zoriczkowa dziękujemy! 🙂
Dżastin heheh, na mnie już krzyczą, że kwalifikuje się do przerwania, a ja jakoś nie mam kiedy się za to zabrać, więc hoduje się taka grzywa sama. 😁
Libella dzięki! Pozory mylą, do zdjęcia pozował, ale normalnie to taki duży dzieciak. 🙂 Na początku też bardzo krytycznie patrzyłam na jego głowę, ale po czasie doszłam do wniosku, że jest całkiem znośna. 😁
mils on ma piękną głowę, taką szlachetną i oczka takie mądre 🙂
mils   ig: milen.ju
03 stycznia 2014 16:58
MonioRek tak, po czasie też tak uważam. 🙂 Chociaż najważniejsze jest to, że jest to pierwszy od długiego czasu koń, którego naprawdę bardzo lubię. 🙂
Ja się wcale nie obrażę jak wrzucisz fotki siebie na nim, chciałabym Was zobaczyć w akcji 🙂

Swoją drogą mainson faith grażynkową Twinkle też bym chciała zobaczyć w pełnej okazałości no i Ciebie Gillian też 🙂
mils   ig: milen.ju
03 stycznia 2014 17:09
Nie bardzo jest co pokazywać póki co. Bardzo dużo pracy przed nami, do tego ja jestem po przerwie, a wielki Tesek dla takiego mikrusa jak ja do najłatwiejszych nie należy. 😁 Jak będziemy mieli znośne zdjęcia, to pokażę, a w KR z poprzedniego roku jest na ostatnich stronach jedno nasze zdjęcie ze skoków. 🙂
No to będę cierpliwie czekać :P
agulaj79 trzeba patrzeć optymistycznie! 😉
Dzastin mój też ma długą grzywę.To utrapienie! 🙄 Chodź ładnie wygląda 😁 Na tym zdjęciu też za bardzo nie widać ale nie posiadam lepszych na tym komputerze  🙁
maison dziękujemy!  🙂
MonioRek niestety mój komputer mi padł i nie mam tu za dużo zdjęć  😕 Ale jak coś się zrobi lub odzyskam tamte to coś wrzucę  😉 Chodź mam takiego kucyka z lonży  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się