Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

aaaa no to faktycznie.
Choć czytałam kiedyś na ali, że jakieś dziewczyny (chemiczki), badały go pod względem składu i nie wyszły sterydy w składzie. Same jakieś tam zioła.

Ta maść nazywa się Yiganerjing.

Tutaj jest więcej o niej http://lojotokowe-zapalenie-skory.phorum.pl/viewtopic.php?f=2&t=1248

http://forum.luszczyce.pl/leczenie-niekonwencjonalne/yiganerjing-chinska-masc-na-bazie-ziol-t3159-10.html

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=8055&st=80

Pseudolarix amabilis (latin) - Modrzewnik chiński (PL)
Sophora flavescens (latin) - Perełkowiec żółtawy (PL)
Cnidium monnieri (latin) - Knidium Monniera / Knidia chińska (PL)
Cortex Dictamni (latin) - Dictamnus angustifolius (latin) - korzeń dyptamu wąskolistnego (PL)
Phellodendron amurense (latin) - Korkowiec amurski (PL)
Gleditsia sinensis (latin) - Iglicznia chińska (PL)
Typhonium giganteum (latin) - Tyfonia olbrzymia (PL)
Stemona tuberosa (latin) - Stemona bulwiasta (PL)
Rhizoma smilacis glabrae (latin) - Smilax glabra (latin) - kłącze kolcorośli gładkiej (PL)
Ilex rotunda (latin) - Ostrokrzew okrągły (PL)
Kochia scoparia (latin) - Mietelnik żakula (PL)
Mosla cavaleriei (latin) - nie ma polskiej nazwy
White Vaseline (eng) - Biała wazelina (PL)
Pure water (eng) - woda (PL)
Mentholum (latin) - Mentol (PL)
Chlorhexidine acetate (latin) - chlorheksydyna (PL)

asds   Life goes on...
18 grudnia 2017 14:14
Kolejne paczki z Chin przychodzą. W piątek tunika na futerku w misie - MEGA ciepła - dobry zakup to był.

Dziś powinnam mieć kolejne dwie paczki.
Do mnie idą i idą, a nie dochodzą, a są od dawna w Polsce... wrrrr
wczoraj np nic nie przyszło! 😀

czekam jeszcze na 2 paczki, które chcę dołożyć do prezentów. Mam nadzieję, że dojdą.
kurcze byloby swietnie, gdyby ktos ta masc laboratoryjnie przebadal... wszystko bym oddala za cos bezpiecznego i skutecznego...
Ja bardzo liczę na dwie paczki w których są prezenty :C. Reszta niech sobie idzie jak chce. W piątek miałam 4 - dwie na poczcie i dwie w skrzynce. Wczoraj nic...
asds   Life goes on...
19 grudnia 2017 12:43
Chess

Czy tobie też sprzedający od tego uchwytu do kabli i czyścidła do garnków czas dostawy wydłużył na kwiecień?  😁 😁

Ps. Dziś powinnam dostać portfel Wiser Bear oraz piżamkę w japońskie króliki 🙂.

Ps 2.

Tą tunikę mogę również polecić! Bardzo ciepła i dobry materiał! Na obecna pogodę super!

https://www.aliexpress.com/item/2016-Autumn-Winter-Cartoon-Bear-Embroidery-Sweatshirt-Women-Fashion-Long-Hoodie-Dress-Fleece-Pullover-Moletom-Feminina/32749465360.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2cPXG1
asds, o ile mnie pamięć nie myli to nie zamawiałam niczego takiego 🤣

Macie pomysł jak wywietrzyć portfel ze sztucznej skóry? Śmierdział chińszczyzną niemiłosiernie. Poleżał na balkonie dwa dni, teraz leży na półce ale nadal czuć jak się go wącha.
asds   Life goes on...
19 grudnia 2017 15:18
Chess

A odświeżacza do obuwia sportowego próbowałaś?
kurcze byloby swietnie, gdyby ktos ta masc laboratoryjnie przebadal... wszystko bym oddala za cos bezpiecznego i skutecznego...


badali tą maść i nie ma sterydów w składzie, przeczytałam wszystkie posty na tych grupach

asds - to chyba do mnie z tym czyszczeniem garnków i tak, mam przy tym i przy kokardzie dla kota 113 dni na dostawę, u innego sprzedawcy mam 83dni. Zwiększyli ze względu na święta i niestety trzeba się liczyć, że paczki mogą dojść po 2 miesiącach. Trzeba pilnować czasu ochrony, by potem spór zakładać jak nie dojdzie.
No i to były cebule, one zawsze długo idą 😀
asds, nie posiadam takiego cuda 😉 Popsikałam go mocny, ziołowym dezodorantem i... nic to nie dało. Na razie leży na szafie. Liczę na to, że po prostu z czasem przejdzie zapachem mieszkania i tyle.
Dzisiaj doszły do mnie 4 lakiery hybrydowe polecanej na fb firmy. Jutro przetestuję 🙂
Gillian   four letter word
27 grudnia 2017 06:48
ja jestem jakaś uszkodzona czy nie ma tutaj rozmiaru?
[url=https://m.aliexpress.com/s/item/32773309463.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.293bd6d4YI87vn#autostay]klik[/url]
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2017 08:18
Gillian, nie ma. Ale za to wysyłka kosztuje 2 stówy :P
Gillian, no nie ma. Pewnie uniwersalny, jak wszystko w Chinach 😂
Gillian   four letter word
27 grudnia 2017 09:37
hehe to nie dla mnie, ja preferuję mniej egzotyczne produkcje 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 grudnia 2017 23:27
Ktos dostał tą bluzę za 11 zł, co Jara wstawiała? Bo mi Ali pisze, ze mam sie skontaktować z serwisem i ni hu hu nie wiem o co chodzi. 
ja nie, ale może asds?

Ja czekam na żyrandol za 4 grosze 😀 niby wysłany hahahaha
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 stycznia 2018 18:21
Strzyga, nie dostał tych bluz nikt. Koleś wysyłał naszyjniki, kolczyki, jakieś biedackie białe t-shirty lub całkowicie nic. 😉
Po takiej ilości złych FB zamkną mu sklep, który miał od ponad roku 😉

edit:

Mi zostało 12h, więc otwieram spór 😉
Jak myślicie. Jeżeli upłynął czas dostawy (podejrzanie krótki, pozostałym zamówieniom z podobnego okresu zostało jeszcze po ok 30 dni), ja założyłam spór i bez mruknięcia dostałam zwrot kasy to sprzedawca w ogóle nie zakładał, że wyśle towar? Czy jest jakaś mała szansa, że te produkty jeszcze do mnie dotrą? Wcześniej nie patrzyłam na opinie ale widzę, że są w większości pozytywne.
Chess, tak.  Na grupie sporo jest takich wpisów, że ktoś założył spór, odzyskał kasę a paczka po dluzszym czasie doszła 😉
W sumie mocno zastanawia mnie ta sytuacja. W sensie to, że sprzedawca ustawił taki krótki czas na dostawę.
Dzisiaj przyszły do mnie zaparzacze do herbaty w kształcie leniwców 🙂
Śmierdzący portfel cały czas się wietrzy i jest z nim coraz lepiej.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 stycznia 2018 18:22
Ja kiedyś zamówiłam zegarek za 200zł. Czas się skończył, założyłam spór, oddali kasę, a po tygodniu zegarek doszedł. 😉
I co wtedy?? Pisałaś, że zegarek doszedł??



Do mnie przyszły dziś 4 paczki, jedna to lampka do domku dla króliczków Sylvanian Families, która naprawdę świeci. Drugie to dla chrześniaka zestaw kubków do składania od największego do najmniejszego. I dwie paczki to drewniane telewizorki do wystroju pokojów dziecięcych.
asds   Life goes on...
02 stycznia 2018 19:40
O jakich bluzach mówimy? Ja zamówiłam tą kwiatkowo zieloną za ok. 130 zł. Juz doszła i jest przecudna! 😀

Ja czekam jeszcze na kilka pierdół papierniczych oraz do domu i biżuterię.

Ciuchy wszystkie na razie na duży +.
bluza w cebulowej cenie
Wykrakałam. Przyszło 😀
Dzisiaj zatrzęsienie paczek. Aż 5 w skrzynce. 3 wyjęłam paluchami, do reszty potrzebuję klucza który ma Chłop 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 stycznia 2018 14:54
Cierp1enie, nie, nic nie pisałam. Głupio mówiąc, byłam bogatsza o zegarek 😉
Kurde, a mi jest głupio przez te 17zł 😉

Otwierając kolejne paczki przypominam sobie co ja tam zamówiłam... 🤣 Czekam jeszcze na 29 paczek i w sumie wydaje mi się, że ta liczba nigdy nie spadnie do zera. Już nie mam szajby i głównie czekam na dostawy ale raz na jakiś czas coś tam zamówię.
Ostatnio na przykład zamówiłam szczotki do włosów, które ludzie na fb bardzo polecali.
Jara - no i gitarka 😀

Ja dziś nie miałam poczty, a mąż nie sprawdził skrzynki... dobrze że 23😲0 bo mam ochotę biec na dół 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 stycznia 2018 22:13
Zamówiłam Dobble na aliexpress, ktoś brał jakieś inne gry dla dzieci?
Cierp1enie, nie, nic nie pisałam. Głupio mówiąc, byłam bogatsza o zegarek 😉


Sorry, ale dla mnie jest to mega cebulowe zachowanie. Tym bardziej ze to nie jest rzecz za jakieś grosze, tylko dość duza kwotę.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się