Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

In., ja dzięki niej odkryłam kremy bb;]

poszukam tych wyciskaczy, w razie czego będę sie uśmiechać
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 stycznia 2014 10:29
Skinfood nie testuje na zwierzętach, zawiera naturalne składniki, wolne od GMO, jest również zatwierdzone przez organizacje wegetariańskie

http://www.skinfood.co.nz/we-value.html

ale fajnie! dziękuję Ikarina za polecenie firmy. też sobie czegoś od nich poszukam 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2014 10:50
JARA, no wlasnie niebardzo :/

Isabelle, japonski to jest latwiutki, ja sie podstaw nauczylam, zeby mangi czytac 😀 do tej maski podchodzilam jak pies do jeza, ale ma swietne opinie. Ja sobie juz zycia bez bb kremu nie wyobrazam - ale tych azjatyckich, nie tych podkladow jak maybelline, loreal, tbs, etc, co poza nazwa nie maja nic wspolnego z bb kremami.

ikarina, strasznie mnie wkurzyli, ze losowo wysylaja, ja chce tygrysa! Ja sie zniechecilam do tych naklejek po recenzji na AC 😉

sznurka, ja tez dzieki AC mam hopla na BB i w ogole azjatyckie kosmetyki - a potem przyszla paczka od tesciowej i poza kolorowka 95% kosmetykow i lekarstw mam z azji 😀
In., ogladałam tylko AC na Youtube, dzięki za linka! zamówiłam od chłopa fasolę mung i kurkumę, będę maseczkować! ale też poczytałam o bb cream. no chyba niestety nie dla mnie, mam zbyt niedoskonałą skórę 🙁

mnie głównie były potrzebne, bo kiedyś na angielskie suby się czekało dłuuugo a nowe anime takie były ciekawe, że musiałam jak najszybciej je obejrzeć 😉 swoją drogą to szkoła mi tak dobrze nie wytrenowała angielskiego jak ogladanie anime z angielskimi napisami.

a co ta maska ma robić ciekawego?
kolorówka czy perfumy chińskie są warte uwagi? mam chrapkę coś kupić a nie wiem co 😂
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2014 13:41
A wiesz, nie pamietam 🤣 czytalam na blogach, wrzucilam sobie na chciejliste i po jakims czasie zamowilam, a nie pamietam juz co takiego cudownego robi 🤣

Ach, anime 🙂 dobrze miec azjatyckiego towarzysza, ktory nie uwaza, ze jestem dziecinna tylko razem ze mna oglada. Tylko wkurza mnie bo on juz chyba wazystko wdzial a ja jeszcze troche nadrabiam i on mi zawsze spojleruje :/

Kolorowka i perfumy - nie wiem, podobno pudry maja dobre. Jak bede w HK to bede szalec w sklepach :p ale wszelkie mascir nawilzajace czy na bol miesni lub plecow, szczegolnie japonskie marki - cudo. Dwa smarowidla wyleczyly mi plecy, ktorych rzaden lekarz nie mogl mi wyleczyc, a chodzilam od lat i w pl, i w uk.
aneta   foto by Tynka
15 stycznia 2014 14:26
Dziewczyny jak to dokładnie wygląda z tymi płatnościami? Mógłby ktoś wyjaśnić mi to łopatologicznie? Tylko za pośrednictwem Paypal? Bo czytałam niciekawe opinie na temat tego systemu i trochę się cykam.
ash   Sukces jest koloru blond....
15 stycznia 2014 14:38
aneta, płacę przez PayPal od dawna i dość często i nigdy nie miałam, żadnego problemu.
aneta   foto by Tynka
15 stycznia 2014 14:42
Dzięki, poczytam jeszcze trochę i chyba się skuszę.
In., z tymi wyciskaczami to trochę kiszka, ja też chciałam żabkę i nie wiem, co mi przyślą :/ A plastry na oczy to faktycznie - lipa, mówiąc delikatnie 😉
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2014 15:11
Tylko za pośrednictwem Paypal? Bo czytałam niciekawe opinie na temat tego systemu i trochę się cykam.


Nieciekawe? Jakie?  🤔

Ikarina, jak przyślą nie te, co chciałyśmy, to może nam uda się zamienić 😁
O! I to jest pomysł - jak mi przyślą tygryska to możemy się zamienic 😉

Edytka, cała przyjemnośc po mojej stronie 😉
aneta   foto by Tynka
15 stycznia 2014 17:49
In nie powiem Ci dokładnie o co chodziło ale było kilka oszukanych osób( pieniądze widniały na koncie a w rzeczywistości ich nie było). Na pewno te rozmowy toczyły się na jakimś forum ale za Chiny ludowe 🙄 nie pamiętam na jakim.
in nie wysyłają do Pl tych wyciskaczy;/


nie wiem czy to dokładnie takie same ale tu masz z darmową wysyłką do Pl
[[a]]http://www.aliexpress.com/wholesale?g=y&isFreeShip=y&SearchText=tube%2Bsqueezer&CatId=0&shipCountry=pl&isAtmOnline=n&isRtl=yes&page=1[[a]]
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2014 21:41
In. coś za coś 😉 albo kupujesz odrobinę drożej i nie kombinujesz z wysyłkami, albo taniej i kminisz 😉
w tym linku jest cena przy zakupie jednej sztuki, można się rozejrzeć jak przy przy zakupie zestawu/wtedy cena jednostkowa niższa sporo-może ktoś w otoczeniu też by chciał nabyć/
tu np zestaw 5szt. (5 pieces / lot , £0.57 / piece )/nie chce mi się szukać czy są mniejsze zestawy - to tak na szybko złapane/
http://www.aliexpress.com/item/5pcs-Cartoon-Frog-Animal-Toothpaste-Tube-Squeezer-Easy-Squeeze-Paste-Dispenser-Roll-Holder-FreeShipping/1492545394.html
In.   tęczowy kucyk <3
16 stycznia 2014 09:24
Przegladam przez aplikacje wiec nie moge wstawic linka - wpiszcie w szukajke Travel Cartoon Lens Case - za £1.02 sa swinki na soczewki ;D czasami zaluje, ze nie mam problemow ze wzrokiem 😉
Ale fajny watek! Az sobie z ciekawosci pobuszuje za czyms fajnym. O wlasnie Edytka! Patrzylas moze za jakimis fajnymi gatkami na joge?? Bo z moich wiadomosci wynika, ze u nich rynek ogromny w tym temacie..

Edit: Wow! Umieram, maja Lululemon za 15 dolarow 😀 😍 Bedzie szal, bedzie szal!
kocham Cię In.,  mam na ryju maseczkę z kurkumy!

odkryłam, że przydałyby mi się magnesy na lodówkę... jak szukać?
Zamowilam sobie dwie pary spodni..OMG, zbankrutuje, mowie wam. Ciekawe jaka bedzie jakosc.. Jakby ktoras chciala, to kupowalam stad: http://www.aliexpress.com/store/217895

Zastanawiam sie,bo nie pisalyscie o tym. Czy jest jakies clo? Mam sie na cos nastawiac? Bo nie ukrywam, ze kupno gatkow za 16 euro zamiast 120 robi roznice i jesli nie byloby dodatkowych kosztow, to chyba umre ze szczescia  😉

Zastanawiam sie,bo nie pisalyscie o tym. Czy jest jakies clo? Mam sie na cos nastawiac? Bo nie ukrywam, ze kupno gatkow za 16 euro zamiast 120 robi roznice i jesli nie byloby dodatkowych kosztow, to chyba umre ze szczescia  😉


wystarczy trochę poszukać 😉
http://www.kuriero.pl/porady/przesylki-z-zagranicy--co-i-jak.html
nie wiem czy podane progi kwot w artykule są aktualne, w każdym razie do małych wartościowo przesyłek nie jest naliczane cło ani vat
In.   tęczowy kucyk <3
16 stycznia 2014 11:37
kocham Cię In.,  mam na ryju maseczkę z kurkumy!

odkryłam, że przydałyby mi się magnesy na lodówkę... jak szukać?


Cała żółta będziesz. Przed chwilą zmyłam, jak normalnie nie mam problemu z usuwaniem żółtego koloru ze skóry, tak dziś nie mogę. Jestem żółtsza niż T, a jak dalej się będę szorować to sobie całą skórę zetrę.

[url=http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=fridge+magnets&_sop=15]magnesy[/url]
In.,  też już zmyłam. jestem żółciutka jak żółtko 😉 ale AC pisze, że schodzi na drugi dzień i nawet szorowanie nie pomaga.

dzięki za magnesy! 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
16 stycznia 2014 12:22
No, tylko ja już robiłam dużo razy rano i zawsze się udawało w końcu zmyć, a teraz dupa. Rzadko mi się chce robić wieczorem, więc jak mam czas to zawsze robię rano.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 stycznia 2014 12:40
Zamowilam sobie dwie pary spodni..OMG, zbankrutuje, mowie wam. Ciekawe jaka bedzie jakosc.. Jakby ktoras chciala, to kupowalam stad: http://www.aliexpress.com/store/217895

Ja Cię zamorduję za tego linka!  🤬 🤣

Jak przyjdą gatki, to napisz jak jakościowo 😉 Bo ja wtedy też się skuszę
[quote author=Pandurska link=topic=93642.msg1981223#msg1981223 date=1389870956]
Zastanawiam sie,bo nie pisalyscie o tym. Czy jest jakies clo? Mam sie na cos nastawiac? Bo nie ukrywam, ze kupno gatkow za 16 euro zamiast 120 robi roznice i jesli nie byloby dodatkowych kosztow, to chyba umre ze szczescia  😉


wystarczy trochę poszukać 😉
http://www.kuriero.pl/porady/przesylki-z-zagranicy--co-i-jak.html
nie wiem czy podane progi kwot w artykule są aktualne, w każdym razie do małych wartościowo przesyłek nie jest naliczane cło ani vat
[/quote]

Any, tylko, ze ja zamawiam do DE, a nie PL. Poniewaz wymieniamy sie tutaj naszymi doswiadczeniami zwiazanymi z zakupami w w/w miejscach uwazam za stosowne zapytac o doswiadczenia innych osob, a nie podpierac sie tabelkami, bo z ogolnymi danymi bywa roznie  😉

Edytka To najpierw zamorduj autorke tego watku, a potem mnie 😉 Bez tego watku w ogole bym nie wpadla na genialny pomysl szukania spodni w takim miejscu  😀 Uzbrajam sie w cierpliwosc i pewnie za miesiac powiem co i jak. Zamowilam 3/4 zielone/lemon i dlugie czarne.
Any, tylko, ze ja zamawiam do DE, a nie PL. Poniewaz wymieniamy sie tutaj naszymi doswiadczeniami zwiazanymi z zakupami w w/w miejscach uwazam za stosowne zapytac o doswiadczenia innych osob, a nie podpierac sie tabelkami, bo z ogolnymi danymi bywa roznie  😉


ahh to sorry w takim razie - nie odnotowałam abyś pisała o wysyłce do DE, a nie przyglądam się podanym w profilu lokalizacjom
na necie nie tylko tabelki są dostępne, ja podałam jedynie przykład (myślę, że dla ogólnego rozpoznania akurat pasowała 'tabelka', tym bardziej, że sama zakupów tego typu nie robiłam jeszcze - brat owszem, ale na tyle niedawno, że przesyłka jeszcze nie doszła więc siłą rzeczy doświadczeń w tej materii godnych opisania jeszcze nie posiadam)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 stycznia 2014 15:31
Pandurska ale ja bez Ciebie w ogole nie wpadłabym na pomysł szukania w Azji gatek do jogi 😀 znalazłam tam jeszcze całe tony ciuchów na balet  😵
sznurka, z tym lejkiem to żeś dała czadu 😀 Jak i po co się czegoś takiego używa?
żeby sobie butów nie zasikać jak się idzie pod krzaczek?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się