Stajnia PROFIT

uwaga na stajnie Profit.
Zero bezpieczeństwa. Brak stajennego - konie sa bez opieki  i z minimaljną dawką jedzenia, podawanego jak sie komu trafi.
Nie wierzysz - sprawdź sam!
Cena 700 zł.......brak łąk, siano spleśniałe......
Boksy brudne
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] dublowanie watkow
wątek zamknięty
No no, ładna antyreklama...  🤔
Trzeba do tego nowego wątku? O ile dobrze widzę, już wypowiedziałaś się na ten temat w wątku o śląskich stajniach. Tak bardzo chcesz komuś koło tyłka narobić, że aż tworzysz nowy wątek? Nieładnie...
wątek zamknięty
Jakieś zdjęcia? Dowody? Tak sobie pisac na forum to może każdy
wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
20 stycznia 2014 12:12
Ja jedynie do czego mogę się odnieść publicznie to do bezpieczeństwa.. Widzę na facebooku zdjęcia ledwo 13letnich dziewczynek jeżdżących na nowych koniach bez kasków..  no i ostatnio miejsce miał nieciekawy wypadek: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,15080461,Kon_wpadl_pod_mercedesa__Zwierze_trzeba_bylo_uspic.html   🙁
to moi prawie że sąsiedzi, bardzo fajna ekipa..

edit:  a może to jakaś nowa forma reklamy?  w sensie 'nie ważne jak mówią, ważne by mówili' ?  😉 😁
wątek zamknięty
desire Szczerze, to nic mnie w dzisiejszych czasach już nie zdziwi  😎.
Mogłabyś podrzucić link do fb stajni? 😉

wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
20 stycznia 2014 12:36
breakawayy, na profilu facebookowym wszyscy (na szczęście!) w kaskach 😉 
https://www.facebook.com/StajniaProfitOrzesze?fref=ts
wątek zamknięty
Konie na zdjęciach na chude raczej nie wyglądają
wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
20 stycznia 2014 12:42
ikarina, dokładnie. jako że blisko mam i fajna trasa w tereny koło Profitu to nie raz widze konie na dworze - głodzone, chude czy też zabiedzone nie są.
wątek zamknięty
Dzięki za link 😉. Po wpisaniu nazwy stajni na fb właśnie ona mi wyskoczyła, ale wolałam się upewnić 😉
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
20 stycznia 2014 18:40
toska

Jeżeli chcesz Profitowi zrobić anty reklamę nie martw się nie uda Ci się ! 😉

Ja stoję w Proficie już półtorej roku i nigdy nic się nie stało z moim koniem. Żaden koń nie jest wychudzony, zabiedzony czy coś podobnego.. rekreacja prowadzona na wysokim poziomie względem tego co można zaobserwować w innych stajniach..

Opieka bardzo rzetelna, obecnie od 4 miesięcy jestem za granicami kraju a konia spokojnie mogłam zostawić pod opieka koleżanki i osób tam pracujących.

A dziewczynie po prostu się nudzi..

Jak ktoś chce się przekonać jak jest wystarczy pojechać i samemu sprawdzić bo po takich opiniach dzieci nudzących się w ferie sądzę że nie watro wystawiać opinii o stajni !

A ja Profitu i wszystkich Proficiaków będę broniła jak lew  😉
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.