Podziękowania

Viritim Tobie również - zdrowych i spokojnych Świąt
Dziękuję pięknie za pamięć... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dobry wieczór wszytkim . W wigilę pojadę rowerkiem na cmentarz zapalę światelko moim śp rodzicom i śp bratu Grzesiowi  , podzielę się wirtualnym z nimi opłatkiem . Pojadę o godz 21 na pastekę i już prawie będę po świętach ...............
Dobry wieczór wam wszytkim z okazji nowego roku 2220 rzyczę wam ; zdrówka , samych sukcesów zawodowych i spełnienia najskrzysz marzeń oby wam sie to spełniło . Miałem zablokowany internet ponieważ powiem nie skromnie pomogłem ludziom choć sam jej wciąż potrzebuję . Wspaniałe małżeństwo Magdalena i Tomek Sz moi ucznowie z jazdy na rumakach opłacili mi w czoraj intenet w play podałem i swoje konto zalegałem 130 zł . Kochani ,moi znajomi , przyjaciele , redakcjo Re -Volty .pl rzyczę wam szampańskiego , tanecznego sylwestra ......... 😅 😅 😅 😅 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich w nowym 2020 roku i znowu jesteśmy starsi . Przed chwilką dzwoniła moja najleprza uczenica Klaudia Sz z Mysławkowic za Jelenią Górą , jej rodzice mają wspaniały dom obok ośrodka agroturystycznego u Luizy . Kłaudia Sz jest w ciąży i rozwiązanie będzie pod koniec stycznia .Będzie miała córeczkę i mam takową nadzieję że Klauldi ratoloś będzie miała w genach pociąg i talent do rumaków jak mama . Niby wydaje się że to mała rzecz ale nie dla mnie zawsze doszczegam u ludzi pozytywną , dobrą energie . Życze wam wszytkim aby ten nowy rok obfitował w wasze sukcesy i zdrowiem . 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich . Trzeba się cieszyć z małych rzeczy np; z jazdy na rumakach itp. Da nam pełny komfort psychiczny z jazdy na rumakach . Nie pozytywne energię trzeba wciąż wyleliminować jeżeli tego nie zrobimy nie wolno nam wsiadać na rumaka ze zlą energią . Przy pozytywnej energii zapewniam was że jazda na koniach da wam ogromną radość , odpoczynek , i jasny obraz analiz co żle zrobiłem zrobiałam i diagnoza błędów swojego kochanego rumaka .Niby mała rzecz ale jagrze wpływające na wasz trenig i radość z jazdy na rumakach . Cieszymy się z małych rzeczy na treningu , jazdy w terenie da nam cudowny obraz analizy i komfortu jazdy . Rzyczę wam abyście zawsze mieli moc pozytywnych fluidów podczas jazd na waszych kochanych rumakach , jak i w życiu trzeba być empatyczny dla wszytkich , różnych sytuacjach życiowych co wam z całego mojego małego serducha rzyczę ... 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich . Dla mnie ten co uczy , trener , instruktora itp jest na ujedżalni , w terenie itp osobą którą trza słuchać a nie uprawiać polemiki itp. Dla mnie tacy jeżdcy którzy uprawiają pomemikę ze mną od razy kończę trening i oddaję miałkim ludkom co urządzają ze mną jaką wodnitą dyskusje im samym sobą . Tak zostałem ukrztałtowany przez mojego śp trenera majora Laona Burniewicza i przez mojego trenera z wyścig mistrza Andrzeja Walickiego . Nie neguję że każdy ma jakiś inny punkt dotyczący swojego kochanego rumaka ale dyskusje konstruktywne można uprawiać po jeżdzie . Na ujeżdżalni , w terenie trener , instruktora i ten co przekazuje swoję wiedzę jest kapitanem i trzeba się dostosować do jego uwag . Rzyczę wam aby ten dzioneczek był pasmem waszych wspaniałych sukcesów .
Witam wszytkich . Już 19 marca znowu będę miał zabiegi w Szpitalu Wojskowo-Rehabilitacyjnym gdzie od lat chodzę tam na zabiegi w swoim mieście Ciechocinek . Dobrze że mnie tak traktuje piorytytowo SZ, W. R gdzie jestem weteranem tam zanjący wszytkich i zabiegi . Dzięki że kapkę człówiek dba o siebie daję sobie radę na tym łez padole . W maju jadę do Bukowca za Jelenią Gorą do małżniestwa  gdzie prowadziłem im jazdy i jej córce Vennesy w ośrodku agrtoturystycznym u Luizy gdzie tam będę prowadził im treningi . Mam duże szczęście że zawsze przeważnie trafiam na dobrych ludzi , może to się też z tego bierzę że jestem osobą empatyczną i taki sobie gawędziasz . Rzyczę wam i redakcji aby ten dzioneczek był pasem samych warzych sukcesów zakończony pięknym uśmiechem. 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Ja Roman Ś oświadczam że jestem już w leciwy w latach ale mam trzeżwy umysł . Nigdy w życiu nie interesowała mnie byle jakość . Zawsze w moim małym sercu jest jazda klasyczna którą mnie nauczył śp wspaniały trener major Leon Burniewicz . Nigdy nie szłem na łatwiznę jak obecnie się dzieję z jazdą na rumakach . Właśnie kto ma dobre serce najwięcej cierpi w życiu . Uczyłem u Luizy 2 tygodnie Vennese Sz jazdy dresarzowej , drążki , skoki 30 cm itp. Właśnie jazda klasyk jak się często mówi potrafii zrozumieć psychologię konia , nas uczy szybkiej analizy , wzmacniania się wewnęcznie , poznanie jedności z rumakiem podczas treningów itp .I stało się Vennesa przestawiała się na jazdę western jej wybór cieszy się łatwością  szybkiego ośągniecia wyników . Nie neguję jej wybór rodzice kupili jej w Czechach konia do jazdy western . Jest młoda niech czerpie radość z jazdy na rumakach . Nie powiem jest mi cholernie przykro że pzrez 2 tygodnie się produkowałem widzą piękne efekt u Venessy z jazd na rumaku . Wiem że zbyt ufam sobie mając nadzieję że moje uwagi na treningu da w przyszłości wyniki na zawodach itp . Błagam niech nikt nie myśli że byłem jakim mistrzem z jazdy na rumakach ale jadłem z nie jednego pieca jak byłem czynnym zwodnikiem jad na rumakach np; skoki , wkkw , wyścigi płotowe , turnieje rycerskie . Nie ważne kto kim jest ale jaki dla innych . Rzyczę Venesie samych sukcesów z jazdy western .
Wiesz, nie styl się liczy a jakość. Po prostu, jest dobre albo złe jeździectwo. I na pewno jeżdżąc western skorzysta z tego, co się u Ciebie nauczyła. I nie, to nie droga na skróty, to wybór czegoś innego. I jeśli chce się być dobrym to tak samo wymaga ogromu pracy... i nie jest ani łatwiejsze, ani trudniejsze... inne, po prostu.
Dziękuję Szalona Bi za pełne treści słowa . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Nie ważne kto kim jest ale jaki dla innych . Rzyczę dobrej nocki dobranocccccccccccc.. 🙇 🙇 🙇 🙇
Witam pięknie wszytkich . Każdy kto raz się parał zbólem zęba wie w czym ma się doczynienia . Mało prawie nic nie spałem przez 2 dni . Parę lat temu miałem robionej ostani ząb po prawnej stronie góra . Od dłuszego czasu ćmił mnie i pulsował . W końcu nie wyptrzymałem i pojechałem do swojej przychodzni na ulicy Zdrojowej . Pani doktor obejrzała i dała mi skierowanie na prześwietlenie tego zęba w przychodzi .Zrobiłem rengen tego zęba i za raz miałem zdjęcie . Z tym zdjeciem znowu do pani stermatolog wziełą te zdjęcie na komputer i stwierdziła że trzaba go usunąć widziałem w komputrze że robi się już ropień . Z raz na fotel zatrzyk z nieczulający i chops nie ma już problemu . Zapłaciłem za tą profesjonalną usługę 150 zł ale powiem wam wat ten zabieg takich pieniędzy zwłaszcza że już nie cierpię . Życzę każdemu z osobna aby te popołudnie jak i wieczorek był dla was pełen pięknej magi , radości , miłości rodzinnej . 😅 😅 😅 😅
Dzien dobry wszytkim użytkownikom Re-Volty .pl . Dziękuję każdemu z osoba że czasem czyta moje posty . Dla mnie to ogromna radość że mogę z wami tu być . Liczby odsłon przekroczyła 300 tysięcy błagam nich nikt nie myśli że pisze tu dla statystyk porostu w śrud was czuję się jak w swojej rodzinie .Już tym faktem się pochwaliłem na Facebooku . Życzę wam aby ten piękny słoneczny piękny zimowy dzioneczek obfitywał w wasze sukcesy ...... :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Witam pięknie was wszytkich . Mój śp wspaniały trener major Leon Burniewicz zawsze nam mawiał jak mieliśmy rozgrywki podczas zawodów w skokach gdzie liczył się czas przejazdu i przejazd parkuru na o; albo pierwszy albo ostatni . Nie udzielał nam żadnych wskazówek na temat rozgrywki . Sami dokonoliśmy decyzję jak przejachać 5=6 przeszkód w dogrywce . Zawsze starałem się je jechać na granicy błędu aby uzykać o przejazd i na czysto . Nie które przeszkody jechało się na skos i jak najkrutrzy najast na nie . Nie raz wygrało się konkurs a nie raz przegrało . Nigdy nie miał do nas pretęsji śp trener do przegranych . Zawsze bardzo cudownie empatyczny , czuliśmy z mim piękną więś sportową , i emocjanoalną jago wyraz twarzy mówił wszytko wystarczał nam za cały komentarz . Zawsze miałem śp tr. maj. Leonowi Burniewiczowi ogromną wdzięcznoś wiedząc że podczas rozgrywki zrobiłem wszytko co w mojej mocy ażeby wygrać lub przegrać . Rzyczę moim kochani przyjaciele , znajomi itp abyście mieli tak cudownych trenerów , tych co wami prowadzą jazdy na rumakach , abyście czerpali pełnymi garściami z ich wiedzy , empatii , wyrozumiałości do trudnych spraw związanych z zawodami itp . Dziękuję każdemu z osobna że przeczytał moje wspomnienia i je czasem czyta . :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Dobry wieczór wszytkim . Wiem że jestem starym zrzdą wielu ludzi mnie w ciąż pyta czemu się jeszcze nie ożeniłem . Powiem tak nie spotkałem jeszcze tej jedynej co mógłbym oddać serce . Chodż mieszkam w Ciechocinku i różne legendy krążą o panach że lowalasy rzygolaki itp nie mogę zbyt tą opinią zgodzić po części są winni męszyżni i kobiety . Lekarz co rok rocznie kieruje mnie na zabiegi po moim wypadku dawno podczas gonitwy płotowej co ledwo go przeżyłem mówi do mnie panie Romku ruch dla pana jest wskazany np; tanie , rower itp. Powiem moi znajomi , przyjaciele kocham konie ale też kocham muzykę i taniec . Powiem wam nie skromnie że nie jestem gapą na parkiecie . Dziś miałem bardzo cięszki dzień znowu przebiłem mój rower rehabilitaxcyjny co jeżdrzę do miasta , dla mnie rower to być albo nie być musiałem oddać do naprawy wysułałem ostnii grosz na naprawę . W przyszłym tygodniu dostaję opiekuńcze w kwocie 200 zł . Wypełniłem 3 formukarze o powyrzenie zasiłku pięlęgacyjnego ale że przekroczyłem kwotę o 20 zł dostałem z zusu negatywną opinię kolejne draństwo pisu że osobą nie pełno sprawnej wytaczają jakieś limity . Żadna pani nie chce biednego człowieka gdzie teraz jak i kiedyś żądzi tylko pieniądz . Dziękuję każdemu z osobna kto doczytał ,moje rozterki życiowe od serca .
Proszę niech mi ktoś wytlumaczy miałem odsłon 3016 tysięcy na teraz znowu 2518 tysięcy ktoś manipouloje moim odsłonami co się tu dzieję już tak miałem 2 razy a teraz 3 raz . Mam pytanie do redakcji Re-Volty .pl co się tu dzieję o ile nie chcesie żebym tu piasł proszę mnie wyrzycuć
O teraz jest wszytko oki przepraszam za  mocne słowa .
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Jeszcze raz przepraszam tak to jest jak taka marnota jak ja popatrzylem w pierwszą kratkę postów . Jeszcze raz wszytkich przepraszam
Witam pięknie wszytkich i rzyczę wam aby ten dzioneczek był pasem samych waszych sukcesów . Jest mi cholernie przykro za moją nie uwagę jeszcze raz przepraszam was wszytkich . Było to podyktowane awafrją mojego rowka rehanilitacyjnego gdzie dzięki niemu mogę się przemkieszczać . Upchałem się z przebitym rowerkiem . Już mi go zrobił pan . Dzię mam wizytę w urzedzie miejskim w swoim mieście Ciechocinek . Sprawa jest takiego typu jak dostałem swoje kochane małe mieszaknie komunalne na betonową podłogę kiedyś kupilem wykładzine niby kapkę ocieplaną ale zimno ciągnie od betonu . Powiem burmistrza co dziś mam wizytę jako zwierznikm admoniatrstora mieszkania komulanego aby choć w pokoju gościnym załozyli mi pamela podłogowe . Jako osoba nie pełno sprawna mam nadzieję że burmistrz miasta podjemie dobrą decyzję w mojej sprawie . Rzyczę  wam aby ten dzioneczek był pełnen waszych sukcesóa. 😅 😅 😅 😅
Witam pięknie wszytkich . Znowu trochę wspomnień . Jak jeżdziłem w swoim klubie w Ciechocinku pod wodzą mojego śp cudownego trenera majora Leona Burniewicza na ujedżalni mój śp trener robił selekcje jeżdżców którzy mogą pojechać w tweren ze mną . Zawsze mój kochany śp trener do mnie mawiał panie inżyjnierze jedziesz w teren z kiljętami . To przezwisko wymiśił śp tr, major jak wracałem ze szkoły z Torunia gdzie chodziłem do Elektoro-Mechanika miałem taką fajną dyplomatkę zamiast cięszkich tobołów . Przed terenem mój śp trenre dawał mi wytyczne jak mam porowadzić teremn aby był bezpieczny i miły dla klijętów zawsze wytyczne od śp trenera skropulatnie wykonywałem ja kiljęci po jeżdzie byli szczęśliwi . Życzę redakcji Re-Volty .pl i wam wszytkim aby ten dzineczek był dla was pełen miłych nie spodzianek i zakończony waszym uśmiechem dzień .. :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Proszę niech mi ktoś wytlumaczy miałem odsłon 3016 tysięcy na teraz znowu 2518 tysięcy ktoś manipouloje moim odsłonami co się tu dzieję już tak miałem 2 razy a teraz 3 raz . Mam pytanie do redakcji Re-Volty .pl co się tu dzieję o ile nie chcesie żebym tu piasł proszę mnie wyrzycuć


Nie patrz na cyferki, bo nie są żadnym wyznacznikiem 😉 np wątek o ochraniaczach ma prawie 2 miliony wyświetleń i co z tego? 😉
Sam napisałeś 1501 wiadomości. Czyli minimum tyle razy wszedłeś do tego wątku
Witam pięknie wszytkich i rzyczę wam aby ten dzioneczek był pasem samych waszych sukcesów . Jest mi cholernie przykro za moją nie uwagę jeszcze raz przepraszam was wszytkich . Było to podyktowane awafrją mojego rowka rehanilitacyjnego gdzie dzięki niemu mogę się przemkieszczać . Upchałem się z przebitym rowerkiem . Już mi go zrobił pan . Dzię mam wizytę w urzedzie miejskim w swoim mieście Ciechocinek . Sprawa jest takiego typu jak dostałem swoje kochane małe mieszaknie komunalne na betonową podłogę kiedyś kupilem wykładzine niby kapkę ocieplaną ale zimno ciągnie od betonu . Powiem burmistrza co dziś mam wizytę jako zwierznikm admoniatrstora mieszkania komulanego aby choć w pokoju gościnym załozyli mi pamela podłogowe . Jako osoba nie pełno sprawna mam nadzieję że burmistrz miasta podjemie dobrą decyzję w mojej sprawie . Rzyczę  wam aby ten dzioneczek był pełnen waszych sukcesóa. 😅 😅 😅 😅


Nic się nie stało i powodzenia, oby się udało w urzędzie! Choć rożnie to bywa....
Witam pięknie i dziękuję za miłe słowa .Jest szansa że mi zaistalują pamele podłogowe w pokoju gościnnym . Mam tam ocieplaną wykładzinę no ale od betonu ciągnie zimno . Burmistrz miaata Ciechocinek Leszek Dzieżewicz jest mi bardo przychylny to dzięki niemu dostałem mieszkanie komunalne . Grałem z nim kiedyś w tenisa ziemnego u nas w klubie w Ciechocinku i się dobrze znamy . Rzyczę wam wszytkim aby ten deszczowy dzioneczek był dla was pełen waszych sukcesów zawodowych jak i rodzinnych ................. :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Witam wszytkich . Wiadomo jak prąd zdrorzał to i wszytko w sklepach . Zaraz jadę do MOPS aby mi przyzanli jakieś pieniądze na prąd . Nie neguję dostałem od nich małą sumę , muszę kupować prąd bo mam licznik dwutaryfowy . Jestem ogromnie wdzięczny Madzi K że mnie poratowała sumą pieniędzy na zakup enegii . Nie myście sobie    ze to moje wydumane żale . Co się dzieje z drożyzną prądu jestem w szoku . Właczam ogrzewanie tylko w dzień a w nocy wyłączam piecyk elektrtczny co podrzewa mi wodę do kaloryferów . Tak to jest na tym świcie jak człowiek jest sam . Niech nikt nie pomyśli że mam wygórowane jakieś swoje ego w stosunku do kobiet . Otóż jak poczuję jakieś motylki w sercu i ta kobieta co oddał jej swoje serce dopiero mogę pewne zamierzenia swoje urealnić . Wiem że niektórzy żyją z 2-3 przygód ale to nie dlamnie taki proces myślenia na krótką metę . Ktoś mnie zapyta czemu jeszcze jestem sam . Miałem kiedyś jak jeżdziłem wyśigi na Służewcu dziewczynę miała na imie Daniela córka najleprzego fizyka w polsce . Po wypadku ażeby nie robić jej problemów w życiu powiedziałem jej że mi grozi wózek inwalcki i niech sobie znajdzie innego męszczyznę . Byłem z Danielą 5 lat , zaręczyłem się z nią , oczywiście dałem jej wybór i dokonała tego wyboru . Pochowałe  swoich kochanych rodziców , 2 braci . Czas sobie pomyka no ale nigdy się nie poddaję bo mam duszę wyścigowca człowieka walki. Dziękuje pięknie każdemu z osobna kto czyta moje wspomnienia , porady , moje rozterki życia.
Zaufanie jest jak zapałka drugi raz jej nie podpalisz . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko . Tak jest mi przykro że nie miałem od was żadnych życzeń 27 moje urodziny a 28 imieniny no ale każdy ma swoje sprawy zapewne to wam umkło wcale się nie gniewam na was rozumię zalatani , wciąż problemy itp .Tak skończyłem właśnie 60 lat a ja wcale tego nie czuję . Młodość to nie metryka a stan ducha . Fajnie że człowiek jest empatyczny do ludzi i świata . Czasem wam powiem zachowuję się jak bym był o wiele młodszy . Wciąż wierzę w siebie i mam takową nadzieję że może los mi da że w moim sercu zagości maj .  💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór wszystkim sami wiecie co się dzieje w naszej ojczyzny dzięki korono wirusowi . Smutne jest to że nikt się z moich przyjaciół , znajomych  , z mośps nie zapyta jak się czuję itp . Jestem sam na tym łez padole mam paru znajomych w moi mieście ale oni żyją swoim życiem . Wiem że pare rzeczy przegrałem w swoim życiu , żyłem tylko kajerą sportową i sam jestem sobie winny nie mogę oczekiwać od innych zainteresowania moją osobą . Mam prawo się domagać od MOŚP a wiedzą o mojej tragicznej sytuacji życiowej . Dobrze już dość mego przocienia na innych życzę wam spokojnego , w gromnie rodzinnym dzionczaka . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Viritim, jak piszesz, znaczy się żyjesz... co tu pytać. Od groma ludzi jest na tym łez padole samym, i od groma zaraz będzie w trudnej sytuacji życiowej. Ja już zastanawiam się, za co żyć przez najbliższe 3 miesiące, bo pandemii wcześniej nie opanujemy, a faktury żadnej nie wystawię. Rząd może i przełoży spłaty ZUS ale opłat mi nie zrobi i żywności dla mnie i dla 9 zwierzaków mi nie kupi. Życzmy sobie zdrowia i siedźmy w domach na dupach aby nie narażać siebie i innych i oby powstrzymać koronawirusa bo inaczej gospodarka padnie jeśli faktycznie nie opanujemy tego przez najbliższe 2 tygodnie. A nie opanujemy, bo nie jesteśmy przygotowani... mimo, że TVP twierdzi, że przygotowani jesteśmy.
Ze względu na wirus nie będę miał zabiegów w marcu . Urząd mista jest zamknięty dla petętów na 2 tygodnie . W sanatoriach nie będzie zabiegów przez jakiś okres . Dobrze że są jeszcze sklepy i apteki otwarte ogromny szacunek dla tych ludzi co się dla nas tak poświęcają . :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich . Cholernie zadroszę obecnym czasie można tyle korzystać z cyberprzestrzeni np;laptopy , tablet , telefony , smartfony . Może nagrywać swój trenig , zawody itp i mieć cały obraz naszych błędów itp. Ja żyłem w czasach gdzie nie było takiej wspaniałej techinki jak teraz jest . Powiem wam wszytkim od serca nic i nigdy nie zastąpi trenera , instrukotora i tego co wam przekazuje na gorąco swoje uwagi , rady itp. Jest wiele u prawdziwych ludzi co prowadzą z wami trenigi że w ułamku sekudny wychywcą wasze błędy i je naprawią na bieżąco nie wielu powiem nie skromnie ma ten dar wychytanie błędów swoich uczniów w ułamku sekundy . Wiem  że jestem czasem monotematyczny w swoich rozważaniach ale tego nigdy nie jest za dużo . Błagam niech nikt sobie nie pomyśli że byłem jakimś mistrzem itp od typowy mały średniaczek co jadł z nie jednego pieca jak był czynnym zawodnikiem . Miałem ogromne szczęście że moimi trenerami byli jedni z najlleprzych trenerów w Polsce np; skoki mój cudowny trener Leon Burniewicz co mnie uczył skoków , wkkw i mój wspaniały trener mistrz od wyścigów Andrzej Walicki . Przepraszam że tak dmucham swój balonik i powiem nie skromnie mam się z czego cieszyć i być dumny że mogłem czerpać tylle wspaniałych wiadomości od tak wspaniałych moich trenerów . Rzyczę wam wszytkim abyście na swojej drodze mieli tyle szczęsia co ja . Mądry człowiek uczy się każdgo dnia a głupi wie wszytko .  😅 😅
Witam wszytkich w tym trudnym czasie pademi . Więszość czasu spędzam w domu , ale jak trzeba jechać do sklepu to nie ma zmiluj nikt za mnie tego nie zrobi . Życzę wam aby zalecenia ministerstwa zdrowia u was były przestrzegane . U nas w Ciechocinku cudownie świeci słoneczko mam nadzieję że nie długo będziemy się cieszyć słoneczkiem , życiem , zdrowiem czdgo wam wszystkim życzę . 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się