Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

Uuuuuu, współczuję  🙁

ja musiałam zabrać prezenty spod choinki, bo pies zaczął ich pilnować (zwłaszcza swojego) i nie można było podejść do choinki  😂
mery to niedobrze. A nie da sie jakoś szybko tego pieca naprawić? jakieś pogotowie chyba dzis działa.
Nam padł piec pare dni temu, w domu u rodziców, w te najgorsze mrozy. Ale pojechał mój T ratować teściów i naprawił 😉
problem w tym, ze nikomu nie jest spieszno przyjezdzac w swieta w takich sprawach... 🙁
do poniedzialku musimy czekac.... k...
niech ten dzien juz sie skonczy... proooooosze  😕  😕 😕
fin a co było?  😁

Globus. Taki wieeeeeeelki, podświetlany. Jak się nie świeci to jest podział polityczny, a jak się go włączy to fizyczny 🤣
fin, no globusa to ciężko na konia założyć  😁  🏇 Ale trzeba się cieszyć z prezentu.
Zdrowych Świąt dla wszystkich!
Aaaa od rana nic zupełnie nie jadłam i juz się doczekać nie mogę Wigilii a ta u nas dopiero o 18... 😀iabeł:
O mamusiu.
U nas pod choinką się nie mieści  😲
Chyba nigdy tak jeszcze nie było.  😵

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 grudnia 2009 15:16
Daniela, Ja też na czczo od rana i juz mi kiszki marsza grają. Ale bądźmy silne! 😁

U nas w tym roku pod choinką nieco więcej bo i gości o 4 osoby więcej 😉
Podjadłam śledzie nakładając na półmiski  😁

U na spod choinką tez maaaasaaa prezentów a gości 6 🙂 w tym jeden niemowlak 😉
Ale wam fajnie, u mnie pewnie dopiero koło 20 ...  :/ i znając życie się pospóźniają ... a jestem taakaa głodna
wistra, a ile masz osób na Wigilii? 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 grudnia 2009 15:43
A my już po 😀 trzeba było się szybciej uwinac zeby jechac do babci z nia posiedziec 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 grudnia 2009 15:46
Ja siadam dopiero po 19.
I chyba nie uda się wymigać od życzeń w tym roku 😵
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 grudnia 2009 15:59
Nienawidzę Świąt.Kojarzą mi się niezmiennie z ohydnymi klotniami,a potem falszywymi życzeniami.
Prezenty w tym roku dostaną tylko konie.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 grudnia 2009 16:08
u mnie sie zaraz zacznie, a co gorsze życzenia się zaczną  😵
ale jedzenie w tym roku przygotowałam bardzo dobre  💃
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 grudnia 2009 16:11
Wojenka  mnie tez święta nieco drażnią,ale kolacje wigilijną nie powiem lubie nawet bardzo 😁
O rany to życzenia moga być takim problemem  🤔 ?
U nas wszyscy sobie życzą "Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń" i po wszystkim  👀

Uwielbiam święta  😍  😎
Jeden z najpiekniejszych wieczorów w roku
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 grudnia 2009 16:22
U nas niestety z tego robią szopkę i każdy każdemu życzy co wpadnie akurat do głowy 😵
Nienawidzę tego!

Próbowałam przekonać rodzicieli do zmiany 'tradycji', ale ochrzanili mnie, że 'tak nie wypada' 😵
U mnie jest lepiej, najpierw ustalamy takie wspólne " Wszystkiego dobrego" a za sekunde ciocie i babcie rzucają się do składania zyczen wszystkim z osobna  😵
wistra, a ile masz osób na Wigilii? 😉


6 dorosłych i 1 4 letnie 🙂
u mnie już po, a w zasadzie w trakcie czekamy na przebranego "mikołaja" bo w rodzinie sporo dzieciaczków 🙂 w tym roku u nas aż 19 osób
Mama życzyła mi męża, a sobie wnuków  😎  😵
Moja nic nie powiedziała, ręce jej opadły  😵 😁

No proszę, niby kryzys, a ktoś wspominał o masie prezentów, że ledwo się mieszczą pod choinką. To musi być widok...
szepcik, a mi życzono "osła który by robił na moje konie"  😁 Wnuków nie bo już się pogodzili , że na mnie nie moga liczyć  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 grudnia 2009 19:45
a ja się cieszę,bo wszystkie moje prezenty trafione 💃
i sama dostałam bardzo fajne i trafione  😅
dziecko szaleje,babcie gadają,faceci w garażu cieszą się nową zabawką dziadka,a ja bidunia do komputera musiałam usiąść... 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 grudnia 2009 20:07
U mnie też trafione 💃
W koncu uzbierałam PRAWIE CAŁĄ kolekcję twórczości A. Rice 😅 Jeszcze tylko 2 książki mi brakują.

No i trochę kaski się sypnęło na obiektyw 😁
U mnie kolejna książka o foto i kaska.
Reszta dla reszty.

Bardzo mi się podobało, bo zupełne drobiazgi - koc, słodycze, piwo  😂 i takie tam, ale miło widzieć taką stertę pod choinką  😜
hyhy a ja dostalam identyczny mikser jak ten co sobie kupilam jakis czas temu i teraz mysle co z tym fantem 😉
ale i tak sie ciesze, bo prezenty przemyslane i pozyteczne bardzo 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 grudnia 2009 20:25
Widać kryzys jednak zmusza do myślenia nad praktycznością prezentów 😁

Ja ulotniłam się z pokoju, bo moja mama zaczęła melodyjnie zawodzić do telewizora i tvp2 😂
Straszne to było! 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się