Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

lata, ale musimy sie przeprowadzic w grudniu bo nowi lokatorzy sie wprowadzaja.. wiec idziemy na takie warunki jakie beda, czyli na pewno skonczona sypialnia i lazienka, zobaczymy co z reszta ale do swiat na pewno wszystko bedzie skonczone 🙂 tfu tfu
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2017 13:45
Aaa, w ten sposób! No to pewnie 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
10 listopada 2017 18:34
Dzis wpadłam do sklepu Kik i oszalałam! Mnóstwo dekoracji świątecznych, dodatków itp
My kupujemy tak, że dla dzieci wszyscy (tzn wujkowie i dziadkowie), a dodatkowo my (młodzi) dla rodziców. Ja bratu i on nam już odpuszczamy.

Bratankowi kupiłam fajną grę strategiczną, drewnianą Smart Kamelot Jr, dla Sary tipi do pokoju, dla drugiego bratanka jeszcze myślę, ale coś grającego z dumela, dla chrześnicy album na jej zdjęcia (ma 7 miesięcy), dla dzieci przyjaciółek Pucio uczy się mówić książka) i drewniane układanki, dla bratanków (grudniowy jeden damn it) bilety do teatru dla dzieci... I to chyba tyle? Budżet ustaliliśmy do 100zł, ale ciężko się strasznie zmieścić...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 listopada 2017 19:45
Dopadłam dziś ten Home&You, dwa grzybki i jeden piernik są moje! I garbus dla Sis! I w naszym Carrefourze są nad wyraz udane bombki szklane, a akurat pora wymienić, bo stare nam sie obsypały z brokatu, a kilka wytłukłam przy przeprowadzce.
ash, ja ostatnio odkryłam Kika i totalnie odleciałam <3 Masa pierdół, które uwielbiaaaaaaaam. Co lepsze tuż obok jest Pepco więc można oszaleć od ilości rzeczy 🤣
ash   Sukces jest koloru blond....
12 listopada 2017 16:14
Chess, czyżby Rembertow? 😉 zdziwiło mnie ze 2 sklepy o podobnym asortymencie są drzwi w drzwi
ash, nieeeeeeeeeee. Bemowo, na Lazurowej. Tam teraz buduje się mega wielkie blokowisko. W sensie część jest już zbudowana i idą w głąb. Już mają z przodu nieduże centrum handlowe. Biedronka, Kaufland, Pepco, Kik, jakiś zoologiczny i parę innych. Kika pokochałam miłością szczerą ale... nie jest mi do niego po drodze bo praktycznie tam nie bywam :C
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 listopada 2017 20:29
Dziewczyny, jeszcze Tigera trza obczaić, też na pewno będą super duperele gwiazdkowe!
Tigera odwiedzam regularnie i również uwielbiam 🙂
Zawsze kupi się tam jakąś prezentową pierdołę, o ozdobach nie wspominając.
Ja też przelotem zahaczyłam o Kika i nabyłam cudne saneczki i dużego renifera drewnianego 🙂 saneczki 14,99zł a renifer 8,99zł  😍
Jak będziemy dzisiaj z Chłopem wracać z pracy to musimy zrobić zakupy. Hmmmm... samochodem jednak nie jest prawie po drodze do tego Kaufa... i Kika 😀
Ja mam już bardzo dużo ozdób, bo latami kupuję. W tym roku po raz pierwszy dodatkowo na ali zamówiłam trochę pierdół. Mam już tego baaardzo dużo, ale jak widzę w sklepach takie piękności to nie umiem się powstrzymać. W ogóle to ja uwielbiam cały dom udekorowany na święta, więc ozdób nigdy dość 🙂


ps. czy któraś z was widziała drewnianą choinkę na wzór skandynawski w rozmiarze powyżej 100cm?? Mam taką na allegro, ale wiadomo wysyłka.. Tylko, że w stacjonarnych nic nie widziałam w podobnym klimacie, a jak już to malutkie do 30cm.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 listopada 2017 09:55
Aaaaa, patrzta, jaką sobie przyjemność zrobiłam!

Normalnie prawie jak za PRL. W tym roku nowe mieszkanie, nowa choinka. Czerwono - srebrna cudowna, ale nam się opatrzyła.

Mam już gros prezentów, kalendarz adwentowy dla córki, lampki do ozdoby salonu... Lecą sobie piosenki świąteczne, od razu lepiej mi się pracuje <3
maleństwo, w moim rodzinnym domu dokładnie takie bombki były aż do Świąt 2 lata temu. Wtedy poszłam do sklepu i nakupowałam bombek, łańcuchów i innych ozdób w "nowoczesnym" stylu. U siebie nie mam choinki bo i koty i brak chęci 🤣

Ja cały czas liczę na to, że pierdółki z Aliexpress dotrą przed świętami. Tak to część prezentów już mam a z częścią się wstrzymuję 🙂

Na Mikołajki kupiłam rodzinnym dzieciakom po dużej paczce Nutella B-ready. Noooo i wczoraj jedną paczkę zeżarłam :C Musze odkupić 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 listopada 2017 10:13
Chess, w moim rodzinnym domu też się kilka ostało. my z mężem mamy pewne ciągoty do stylistyki PRLu, więc nie odmówiliśmy sobie.

A Tobie za Nutellę medal z ziemniaka dla Cioci Roku 😉
Ja się na nie gapiłam przed 23 lata (nooooo, może 20 zakładając, że tyle pamiętam 😉 ) i już ciutkę miałam dość 🤣 Srebrne i fioletowe bombki, srebrne gwiazdki, srebrne łańcuchy i kolorowe światełka to jest to na co chętnie teraz patrzę.

Za te słodycze to sama siebie besztam za to, że po prostu nie kupiłam też sobie. Wiem, że uwielbiam to cholerstwo a głupia myślałam, że dam radę 😀

Co do muzyki to mi się aktualnie najlepiej funkcjonuje przy playlistach typu Christmas Jazz (tych żwawszych). Mało to ma wspólnego ze Świętami a jest mega pozytywne.
Np.
Ja też zaczynam kupować rzeczy na święta.  😍
(zrobiłam przymiarkę i ..pasuje 🙂 )
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 listopada 2017 12:09
tunrida, w tym roku żywa czy biała?
z powodu kotów żadna. Niestety. Ale dziecko ma 17 lat i stwierdziło, że przeżyje bez. Postawię  niego jakąś malutką choinkę u niego w pokoju, a dom ustroję lampkami i jakimiś ozdobami na takich wysokościach gzie koty nie sięgną. Będzie dobrze.
Mam 2 swoje koty i trzeci podwórkowy, który bywa na chacie. Nie chcę 24 h/dobę ratować choinki.  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 listopada 2017 12:20
Aaa. No rozumiem. Ale będzie mi brakowało puchatej pod schodami 😉
maleństwo super bombi. Gdzie kupiłaś?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 listopada 2017 18:08
Allegro
Ok. Dzięki 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
28 listopada 2017 20:28
Tunrida, specjalnie dla Ciebie: .  Gdzieś jeszcze widziałam zdjęcie kota w choince i podpis "skoro nie chcą, żebym łaził po choince, to po cholerę zawiesili na niej tyle zabawek".  🤣
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 listopada 2017 22:16
U mnie choinka jest przywiązywana do grzejnikow :p ochrona na koty idealna!
Powiedzcie mi proszę, gdzie mogę tanio zaopatrzyć sie w tonę fajnych słodyczy? Taki mam pomysł na prezent :p
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 listopada 2017 08:20
Kolejny krok w stronę świąt, kalendarz adwentowy dla córki. Czekałam trzy lata, aby do niego dorosła 🙂
maleństwo, czad! U nas zawsze wisiały w całym domu sznurki z woreczkami na każdy dzień, niepowtarzalny kalendarz adwentowy, a nie jakieś czekoladki w kartonie 😀iabeł: 😍
Dziewczyny ratunku!!  😵
Ja oszaleje z tymi prezentami, z roku na rok mi gorzej idzie. Cała magia świąt mi się przez to niszczy. No ale dla dzieci, meza czy rodziców ogarnę natomiast mam OGROMNY problem z prezentem na tegoroczne losowanie - w tym roku losowaliśmy prezent w parach. Ja i Tomek mamy moją siostrę i jej meza. Prezent ma być typowo dla pary, niepraktyczny, wesoły, fajny i do 70 zł (wrrr). Zgłupiałam juz. Myślalam o gruponie na jakiś park linowy, pokój zagadek czy coś w tym stylu ale moze coś mi doradzicie? 🤔
Nawet cholera fajne gry planszowe dla malzeństw mi się w budzet nie mieszczą, ani zestaw olejków do masazu erotycznego  😎
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 listopada 2017 09:42
Muffinka, jak dla mnie, to właśnie wszelkie prezenty typu "doświadczenie", czyli właśnie karnet/ bon na coś, o ile rzeczywiście za tę kasę znajdziesz coś fajnego. Bo bilety do teatru to chyba mocno droższe są... Moja Sis z lubym dostała kiedyś właśnie karnet na lekcję strzelania z łuku i to się przerodziło w ich hobby, więc myślę, że to super sprawa, no i przy okazji podarujesz im i czas spędzony we dwoje.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się