Nowy moderator - nabór

Facella   Dawna re-volto wróć!
01 kwietnia 2016 21:28
Modzi mają w poważaniu.

Typuję na nowego moda Julie, oczywiście jeśli się zgodzi  :kwiatek:
No właśnie, chyba największy problem będzie w tym, żeby ktoś sam z siebie zgłosił się na nowego ewentualnego moda. Musimy wywoływać do tablicy. Julie to faktycznie fajna propozycja, dużo tu ją widać w różnych wątkach, więc może dałaby radę ogarniać duży "obszar" na forum 😀
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2016 13:51
Mnie też Julie wydaje się fajną kandydatką. Natomiast sama mogłabym pomóc tymczasowo w sprawach stricte porządkowych (brak edycji postów, za duże zdjęcia etc).
Gillian   four letter word
02 kwietnia 2016 15:05
Ja też mogę pomóc 🙂
Cariotka   płomienna pasja
02 kwietnia 2016 19:42
ja też mogę pomóc. Na rv teraz słabo się udzielam, bo nie mam weny ale czytam 🙂 za Julie też jestem 😅
Moja typantka to Gaga. Często jest na forum, w wielu wątkach, więc by miała "oko", a nie tylko "ucho", jak ktoś doniesie,że coś nie tak.

W ogóle uważam, że  mod powinien czytać większość wątków, o ile nie wszystkie. No dobra, są takie, do których można bać się wejść.  😉  Ja bym bała się wejść do watku o odchudzaniu  😀
Też uważam, że Gaga to dobra kandydatka :-)
O tak - Gaga to świetna kandydatka
Gillian   four letter word
03 kwietnia 2016 19:51
Gaga  🏇
Nie wiem, do jakiego stopnia Katija czuwa, skoro mój wpis z 11 marca w Księdze skarg i wniosków nie doczekał się żadnej reakcji, nawet takiej w stylu „pocałujta w ... wójta”. 

nie uważam, żeby było tam coś do edytowania 🙂

Katija gdzieś pisała, że nie ma dostępu do Internetu. To chyba jakaś pomyłka, mod bez netu? 

już mam 🙂

w chwili obecnej moderuję, ale faktycznie nie jestem w stanie się temu poświecić tak mocno jak kiedyś.
jestem jak najbardziej za "głosem ludu" 🙂
katija Nie mam wątpliwosci że sumiennie pilnujesz porządku 🙂 Nie wszyscy moderatorzy jednak są ciągle obecni, więc może ktoś by Was wspomógł w działaniach?
kwagga, cieszy twoje pozytywne nastawienie, w kontekście tego, że dałam ci po uszach 😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
04 kwietnia 2016 05:21
Też jestem za Gagą  🙂
Mi się sezon zbliża wielkimi krokami, za moment nie będę już na forum tak często jak teraz.
Poza tym wybaczcie, ale ja - bezstronna, rzeczowa, grzeczna, miła i spokojna (jak to mod)? W żyyyciu  🏇
Toć jestem najgorszym sortem tego forum: wredne, czepiające się złośliwe babsko  😂
Przy czym dziękuję za nominację - to bardzo miłe z Waszej strony  😀
katija Nie mam do Ciebie żalu, bo mimo, że nieumyślnie, to jednak regulamin naruszyłam. Znasz zresztą powody takiej sytuacji i to, że mi się oberwało świadczy tylko o twojej sumienności 🙂
Livia   ...z innego świata
04 kwietnia 2016 09:28
katija, fajnie że wróciłaś! 🙂

W takim razie póki co zostaje kandydatura Julie, o ile oczywiście sama zainteresowana się zgodzi - a kto jeszcze, poza nią, mógłby się sprawdzić?
ja również jestem za Julie.
[quote author=trusia link=topic=94038.msg2519880#msg2519880 date=1459243002]
Nie wiem, do jakiego stopnia Katija czuwa, skoro mój wpis z 11 marca w Księdze skarg i wniosków nie doczekał się żadnej reakcji, nawet takiej w stylu „pocałujta w ... wójta”. 

nie uważam, żeby było tam coś do edytowania 🙂

[/quote]

A niby dlaczego tak uważasz? Jeśli jest zasada, że wszystkie wątki pomocowe mją być w tamtym wątku, to dlaczego ma być wyjątek dla jednego wątku pomocowego?  Wyjaśnij mi to, bardzo proszę, bo nie rozumiem, dlaczego po raz kolejny są równi i równiejsi.
trusia, źle zrozumiałam twoją wypowiedź. Myślałam, że chodzi ci o to, że niestosownie się wyraziłaś, a nikt z moderacji nie zareagował.
W tym wypadku kompletnie nie wiem o co ci chodzi, muszę sprawdzić. Na przyszłość- zacytowanie omawianego posta, pozwala uniknąć takich problemów.
Gillian   four letter word
04 kwietnia 2016 16:41
Może dajcie w końcu znać Julie, że ją tu wybraliśmy hehe 🙂
No właśnie mój ziomuś Gillian mnie powiadomiła co się tu mówi.

Jej.. Dziękuję. 😍
Miło mi niezmiernie, naprawdę. 😀

Uważam jednak, że kompletnie się nie nadaję.
Po pierwsze z takich powodów jakie napisała o sobie Gaga. Nie jestem bezstronna, bywam wredna, sama czasami wręcz celowo łamię regulamin...
Po drugie, jestem kompletnym debilem technicznym, jeśli o obsługę komputera i internetów chodzi. Podejrzewam, że do moderacji forum służą gotowe narzędzia w postaci przycisków do kliknięcia, ale ja się boję.
Po trzecie, faktycznie teraz jeszcze bywam na forum dużo, ale już mi się zaczyna sezon i będę mało.

Fajnie, że katija deklaruje powrót, robi to dobrze  (o ile jest).
Kandydaturę Gagi jak najbardziej popieram.

Ale pragnę zwrócić waszą szczególną uwagę na faith.
Już przy poprzednich wyborach była moją kandydatką nr 1 i wiele osób to potwierdziło.

-Jest bezstronna, "poprawna politycznie", z nikim się nie kłóci, ale swoje, zdecydowane zdanie ma.
-Ma doświadczenie jako moderator forum.

Ja wszystkimi kończynami głosuję na faith!  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 kwietnia 2016 19:43
Ja też na faith!
A!  No i skoro Livia chce, to ja popieram.
Bo tu jeszcze trzeba wziąć pod uwagę czy wytypowany kandydat w ogóle chce.
Ja dziękuję, ale zdecydowanie nie chcę. :kwiatek:

Nie wiem czy to ma znacznie, ale taka np. Gaga czy Livia (których kandydatury popieram) w ogóle nie bywają w towarzyskich. Tylko w końskich.
A faith jest i tu i tam, więc wie o czym są dyskusje i problemy z tym związane.
Taka tylko luźna myśl, może to nie ma znaczenia. 🙂

Jeszcze mi przychodzi do głowy Teodora, która jest najmądrzejszą i przy tym najbardziej skromną osobą na forum, ale wątpię, żeby miała czas na pierdoły. 😉
(Była jeszcze na starej volcie i jest tu nadal.)

<edit> I jeszcze jedna myśl:
Gdybym akurat dziś nie rozmawiała z Gillian przez telefon, to bym się w życiu nie dowiedziała, że tu się jakaś rozmowa o wyborach toczy. Nie zaglądam do technicznych.
Proponuję jakoś powiadomić wszystkich użytkowników.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 kwietnia 2016 20:27
Jeśli faith się zgadza, to jestem za. Livia to też dobry kandydat.
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2016 10:17
Julie, Facella, dziękuję 🙂

Faktycznie nie udzielam się za bardzo, tylko w paru raczej mało ważnych wątkach 😉 ale dużo czytam, więc mniej więcej wiem, co się na forum dzieje. Z porządkowaniem forum powinnam sobie poradzić, natomiast obawiam się, że przy bardziej płomiennych dyskusjach wymięknę 🙂 i dlatego mówiłam o pomocy tymczasowej i bardziej "sprzątającej".

Kandydatura faith też jest dla mnie w porządku.
O kurczaki...dobrze, ze mnie Livia powiadomila  :kwiatek:

Ja nie mam nic przeciwko generalnie 🙂 o ile ktos mnie wprowadzi technicznie 😉 Bardzo dziekuje za wyroznienie!
Zdecydowanie tak dla faith 🙂
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2016 17:11
Skoro więc mamy chętną, mamy chętnych "pomocniczych", to co dalej? Ankieta? Czy po prostu trzeba zgłosić faith do modów, żeby jej ktoś dał guziczki? 😉
Mysle,ze jak OBECNI moderatorzy nie daja sobie rady,to lepiej przyjac wiecej osob na moderatorow i kzdy mialby jakas swoja dzialke,ktora by sie zajmowal. 🙄
Monic, dobry pomysł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się