Czy moderator może odzyskać skasowane ogłoszenie?

Mogę zajrzeć do skasowanego już przez sprzedającego ogłoszenia? Bo nastąpił problem-rzecz nie odpowiada opisowi, a opis skasowany....
Też kiedyś się chciałam dobić do skasowanych/wygasłych ogłoszeń. Pisałam w tej sprawie do katiji ale odpowiedziała że modzi nie mają możliwości "pokazania" starych ogłoszeń i napisała żeby w takiej sprawie kontaktować się z quantą.
Jeszcze możesz próbować odnaleźć stare ogłoszenie przez googla jeśli mniej więcej pamiętasz tytuł (albo wpisujesz nazwę przedmiotu który był wystawiony na sprzedarz i dodajesz "ogłoszenia" re-volta).
Dzięki za odpowiedź! Spróbuję, może się uda.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lutego 2014 21:28
A mnie się wydaje, że moderator ma dostęp do kopii zapasowej sprzed edycji... Ale tylko wydaje...
Poprzez googla nie ma szans-usunięte na amen.
Spróbuję skontaktować się z quantą.

Edit-a quanta, to skrót od quantanamera?

Benia, tak 🙂 quanta to inaczej quantanamera: http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=3465
PS Spróbuj skorzystać jeszcze z http://archive.org/web/ 🙂
Pobiegałam po archiwum-nic z tego -usunięte 😕
Jedyna szansa w quantanamerze!
Benia, napisz do mnie na PW co to za ogłoszenie i użytkownik 🙂
shilton, dlaczego akurat do ciebie?
bo shilton pewnie wyjmie magiczną kulę do wróżenia i na podstawie zdjęcia przedmiotu wywróży, gdzie mieszka sprzedawca. 😎
Dlatego, że mam czasem możliwość odzyskania takiego ogłoszenia (nie, nie martw się, nie przez rv). Zaczęło się od tego, kiedy musiałam wykopać spod ziemi skasowaną stronę www, udało się, więc pomyślałam, ze może po prostu komuś pomogę skoro umiem.
Sumire, dlaczego jesteś taka złośliwa?? coś ci zrobiłam?!
Żałosne, że jak się komuś chce pomóc to od razu lincz.. ogarnij się.
Dzięki ogromne!!

bo shilton pewnie wyjmie magiczną kulę do wróżenia i na podstawie zdjęcia przedmiotu wywróży, gdzie mieszka sprzedawca. 😎


Adres to ja mam-ale zdjęcia właśnie brak 🤣

Quantanamera nie odpisała na prośbę o pomoc, Shilton nie udało się chyba nic wyszukać, znaczy się nic się nie da zrobić?
A jak radzicie sobie inaczej z oszustwami?


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Proszę nie pisac post pod postem
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 marca 2014 18:15
To nie jest portal aukcyjny, użytkownicy załatwiają sprawy między sobą.
Benia, wejdz do wątku o "nieuczciwych revoltowiczach" i tam przedstaw swój problem, podaj nick osoby, która cię oszukała. Może ktoś miał do czynienia z tą osobą wcześniej i mógłby ci pomóc.

Benia, wejdz do wątku o "nieuczciwych revoltowiczach" i tam przedstaw swój problem, podaj nick osoby, która cię oszukała. Może ktoś miał do czynienia z tą osobą wcześniej i mógłby ci pomóc.




Dzięki za wskazówki(za oficjalne ostrzeżenie w kilku odsłonach również)-ale dla mnie pomocna będzie tylko treść ogłoszenia.

A mnie się wydaje, że moderator ma dostęp do kopii zapasowej sprzed edycji... Ale tylko wydaje...

to zle ci sie wydaje. to co podrzucalam czasem wyszukiwalam przez kopie gogle.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się