Poznaniacy :-)

Wydaje mi się, że po 20 tez mozecie wpaść.. 😉. chyba będziemy jeszcze....
to jak? bo nie wiem czy tam jechać czy nie :p. ja tez mogę być na 20 🙂
łeeee też bym wpadła. Szkoda , że wcześniej nie wiedziałam hlip
jeszcze nic straconego 🙂. do wieczora długo to mozesz wpasc.
No własnie nie za bardzo mogę przełożyć wieczorne spotkanie 😉 Ale teraz będę czesto w okolicach Starego to pisze się na następne ! 🙂
A ktoś stąd chodzi do Akademii Kupieckiej/Wyższa Szkoła Usług i Handlu?

Do Baborowka mogę sie przejechać.
Ale co z dzisiaj? zeby nie było ze przyjadę a tam nikogo nie ma 😀
[b]Arlyn/b] ja będę z Tobą na łączach. Aktualnie mam lekką gorączkę i faszeruję się lekami  😁
No ale zeby nie bylo ze bedziemy we dwie 😀. Ktos jeszcze potwierdzi obecnosc? :p
no toc wczoraj sie juz okreslila wiekszosc  :kwiatek:
ja podtrzymuje, ze bede
no i Cenciakos będzie  😀
To super 😀. Mam powód żeby odpuścić wykład ^^
ja na 100% będę
To już minimum 5 osob 😉! Faaajnie 🙂.
I jak było?
skromnie 😉
ja nie dotarłam, bo nie miałam z kim dziecka zostawić  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
Dziecko tez mogło przyjść 🙂. Jakieś soki tam pewnie serwują.
Następnym razem trzeba szybciej określić termin to może więcej osób zarezerwuje sobie wieczór 🙂
fakt, bylo kameralnie  😉
majac na uwadze liczebnosc poznanskiej grupy wsparcia, wypadaloby w wiekszym gronie sie spotkac!
a juz bardziej wybiegajac w przyszlosc, ktos reflektuje?
[[a]]http://www.baborowko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=84%3Abieg-w-huberta&catid=40%3A2014&Itemid=2[[a]]


Ja na 1000%! Jedziesz czy bardziej towarzysko?  👀
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
09 października 2014 11:38
Ja byłam, ale w sumie to jakby mnie nie było. Nie da się chyba być towarzysko u siebie 😉 I jeszcze miałam szybki rajd do makro przed zamknięciem...
mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2015 18:39
Przychodzę z prośbą o informacje. 🙂 Orientuje się może ktoś z Was w gronie nauczycieli i/lub korepetytorów z chemii (rozszerzenie w liceum), którzy są naprawdę godni polecenia? Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje. :kwiatek: Może przy okazji wątek troszkę odżyje. 🙂
odkopuję!
Poszukuję w trybie pilnym iberystow i romanistow (generalnie osob w miare bieglych w jezyku hiszpanskim lub francuskim) stacjonujących w Poznaniu! Info na pw.
:kwiatek:
Od października będę studiować w Poznaniu. Tak naprawdę nigdy nawet nie przejeżdżałam przez Poznań. Przywiozłam tylko papiery do uczelni na obrzeżach miasta. Mam do was około 3,5-4 h drogi. Szczerze mam trochę ,,cykora" 🙂
A dodatkowo martwię się o swoje jeździectwo. Tu mam świetnego trenera, przykro mi będzie się z nim rozstać. Ale to konieczne. Powiedźcie mi jak to wygląda w Poznaniu? Jest sporo trenerów, stajni, ceny powalają? Wiadomo, że ciężko utrzymać mieszkanie i jeszcze fundować treningi. 🙂
Poznaniacy, potrzebuje dosc pilnie pomocy. Czy mozna gdzies na CITO zrobic porzadne USG nie czekajac na termin prywatnie tygodnia lub dwoch..? 🙁
Poznaniacy, potrzebuje dosc pilnie pomocy. Czy mozna gdzies na CITO zrobic porzadne USG nie czekajac na termin prywatnie tygodnia lub dwoch..? 🙁


ale USG czego?
Kolana. Ale juz ogarniete, zlitowal sie lekarz i przyjal miedzy pacjentami w czasie swojej przerwy. Ufff. Dziekuje!
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
17 sierpnia 2015 18:20
Że też mnie tu jeszcze nie było 😉 jestem z poznania 🙂 Dodofon, wypada się spotkać zapoznawczo, w końcu mamy konie w jednej stajni 😎
Odkopuję szuflandię...

Poznaniacy! Będę u Was na weekend u kuzynki, która tam zaczęla studia - jakieś fajne miejsca, fajne knajpki 🙂 ?
Będę w okolicy Malty, od strony ul.Warszawskiej.
Nirvette   just close your eyes
19 listopada 2015 20:08
[url=https://www.facebook.com/?q=#/profile.php?id=489303997859070&ref=ts&fref=ts] Fudge Filosophy [/url]! Polecam serdecznie dla miłośników łakoci  😍 ulica Długa 9/1, niedaleko Starego Browaru. W bocznej uliczce od deptaku (deptaka? :icon_redface🙂, mała, niepozorna, a w środku raj dla łasuchów. 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się