#100happydays czyli wyzwanie docenienia 100 dni

Breva, mniam! zjadłabym!
Jadę do domu 😀



5/100
fin, super fota🙂
4/100 Odwiedziliśmy dziś rodzine. Okazało sie że w przydomowej stajni mają konia. Mogłam sobie go wygłaskać ile chciałam, i nawet dali mi marchewki dla niej. Mała rzecz, a cieszy 😀. Zwłaszcza ze nie pamiętam kiedy ostatnio konia na oczy widziałam.

Oto ta kobyłka:

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
5/100
Ostatnie zajęcia przed przerwą świąteczną  😀

Edit: zmniejszyłam zdjęcie
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 kwietnia 2014 15:27
Fin super zdjęcia
Czas się dołączyć
1/100
Leniwe popołudnie w domku z ukochanym wieprzkiem
5/100
Ogólnie bardzo pozytywny dzień! Ciekawa lekcja chemii - było bum, kolorki haha 😀 Ostatni dzień szkoły przed świętami. Miło spędzony czas po szkole z chłopakiem i zaraz uciekam na trening taneczny  💃

3/100
Kontrola u naszej pani wet wyszła super, Klucha w dobrej formie mimo wielu "dziur" po operacji 💃

I kolejna miła rzecz!
Właśnie dostałam pozytywna odpowiedź z instytutu w którym staram sie o praktyki 😀
aale fajna "zabawa" 🙂 dołączę się 🙂

1/100
udany trening, nic bardziej nie cieszy 🙂
3/100 Znalazłam w babci torebce słonika, którego dałam jej jako mała dziewczynka. Nosiła go cały czas od tamtej pory. Teraz zamieszka u mnie.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
16 kwietnia 2014 17:38
Ten wątek staje się moim ulubionym 🙂 Proszę, ile pozytywów możemy w życiu dojrzeć, jeśli troszkę się postaramy  🙂

U mnie kolejny dzień w wydaniu "wiosna inaczej". Ale kiedy wyszłam z domu potruchtać, okazało się, że chrupiący pod butami śnieg też ma swój urok, nawet w kwietniu. I widziałam śliczne alpaki i malutkie kózki, i w ogóle, gęba mi się śmieje 🙂
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
16 kwietnia 2014 17:44
5 na 100
Miałam wrzucić najpierw zdjęcie, jak mój syn się goli  😎 , ale potem byłam na spacerze i ustrzeliłam minę moich psów i sama nie wiem  😂
3/100

Mam nowe łóżko! Właśnie przyjechało, po kilku miesiącach koniec spania na materacu  😜

Dzień 2

dzisiaj mnie cieszy sam fakt pozowania do zdjęć koleżance. I to do zdjęć, do których przekonana nie byłam bo miałam się przebrać za Bellatrix Lestrange (zdjęcia potrzebuję do konkursu z Harrego). Już dawno tak bardzo się nie śmiałam.


4/100

uzyskanie wyniku 2048 w najbardziej uzależniającej grze na telefon o magicznej nazwie "2048".  😁
2/100
Zaliczyłam koło!
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
16 kwietnia 2014 19:18
2/100 miłe popołudnie z mamą. Słodka paczka niespodzianka od zaprzyjaźnionej Pani.
5/100
Cieszy mnie fontanna, którą mogę obserwować kątem oka podczas pracy 🙂 Bardzo przyjemnie i uspokajająco to działa.

Ja może nie zawsze będę miała zdjęcia, ale też podejmuję wyzwanie.


1/100 koleżanka, koło której siedzę w pracy wróciła ze zwolnienia i od razu jest weselej 🙂
3/100 : wypucowałam dom na błysk, łącznie z pastowaniem podłóg  😜 Lubię potem patrzeć na efekt, jak wszędzie jest czyyysto  😍
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 kwietnia 2014 20:03
5/100
Zmotywowalam się i kupiłam karnet na zajęcia cross Fit 🙂 wstawie zdjęcie jutro, bo został w aucie. Zajęcia dają niezłego kopa, lepszego niż red bull 🙂

edit: dodaję fotkę
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 kwietnia 2014 20:26
5/100

W dni takie jak ten? Tylko On.
No i trochę moja uczennica, który krzyczy "Maaaaaaagdaaaaaa, ja już nie mogęęęęę"
5/100

cieszy mnie, że dostałam nowy telefon
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
16 kwietnia 2014 21:05
4/100 rozpoczęła się przerwa świąteczna! A ponieważ nie zrobiłam zdjęcia to przerobiłam fotografię wydziału 😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 kwietnia 2014 21:15
Dzień 4
Czuję, że się rozkładam, ale walczę! Przy okazji wpakowałam się do łóżka (jak miło i ciepło 😀), nadrabiam lekturę magazynów i ksiażek, a za oknem jaśmin pachnie obłędnie  😜
flygirl, rozczuliło mnie to 😡
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 kwietnia 2014 21:26
5/100
5/100
Cukierek był w odwiedzinach i narysował arcydzieło!
Poza tym wieczór skończył się fajniej, niż myślałam, a jutro jest JOGA!  😍
2/100
Znowu o moim synu, ale dzisiaj nie może go zabraknąć bo jest jubilatem. Cieszy mnie cisza gdy śpi, bo odpoczywam, a wiem, że dla niego był to dzień pełen atrakcji, a teraz jest bezpieczny i odprężony. Cieszę się, że stwarzamy mu dobry dom.
moim numerem 3/100 jest ciaza mojej przyjaciolki!! ale sie ciesze 🙂!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się