galopagos123, galapagos- zakupy u tej Pani

Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 kwietnia 2014 07:47
temat kontrowersyjny, jedni bardzo chwalą inni krytykują. Jest wątek o Atosie, więc czemu nie o Galopagos

Kupowałam ogłowie bezwędzidłowe na allegro i byłam zachwycona, fajny towar, miły kontakt
wróciłam kupić siodło, przed zakupem Pani miła, odpowiadała na maile w przedmiocie rozmiaru. Po zakupie, dostałam informację, że jednak siodło nie jest czarne tylko brązowe. Zrezygnowałam z zakupu- towar niezgodny z opisem- i dostałam serię obraźliwych maili

na szczęście nie wpłaciłam żadnych pieniędzy- chciałam pobranie

czekam na wasze opinie, bo mogą być pomocne
wątek zamknięty
Rudzik, Ciesz się, że nie kupiłaś tego siodła 😉 Ja się raz skusiłam, bo za tą cenę chciałam mieć lekkie siodło do przejażdżek dla dzieci 🙂
Siodło całkiem dobrze leżało na koniu, poduszki ok. Ale po kilku użyciach wygląda jak wyjęte ze śmietnika. Skóra się odbarwiła, poprzecierała, popękała. Dramat.

Wiadomo, że za te pieniądze nie ma co wymagać, ale to chyba przekracza granice kompletnego szajsu 😉
Szczegolnie, że za tą cenę mogłam kupić np. Daslo Rimini, które jest podobno dużo lepszej jakości.
wątek zamknięty
Bez przesady - powstaną wątki o każdym użytkowniku Allegro?
Jest temat o sklepach internetowych, nieuczciwych, Allegro, itp.
wątek zamknięty
_Gaga - Ostatnio powstaje masa różnych dziwnych wątków. Strach się bać co będzie się działo za chwile na forum. Wakacje przecież dopiero przed nami...  😉
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 kwietnia 2014 08:35
ja próbowałam w wyszukiwarce znaleźć coś dot. tego użytkownika, ale znalazłam tylko tyle, że dziewczyny z forum miały z nią problemy.

niekoniecznie musi to być wątek negatywny, a ten akurat użytkownik allegro jest dość kontrowersyjny.
wątek zamknięty
Ja kupiłem u niej, siodło westowe, jakieś półtora roku temu. Kontakt był świetny, wymiana siodła, konieczna ze względu na wadę, bezproblemowa, duży rabat. W sumie kontakt super pozytywny. Jakości siodła nie zdążyłem sprawdzić, bo jednak westowe siodło do shire'a nie pasowało. Sprzedałem je dalej i kupiłem Daw-mag'owską kulbakę. Jednym zdaniem - Nie mam żadnych zastrzeżeń do Galopagos.
wątek zamknięty
w kaciku west opisywalam moje 2 miesieczne przeboje z ta kobieta- absolutnie odradzam.
oddala pieniadze dopiero po postraszeniu skarbówką , bo faktury jakos ani widu ani slychu...
wątek zamknięty
Czyli co klient, to inne doświadczenia.
wątek zamknięty
Proszę o takich sprawach pisac w wątku o Nieuczciwych, albo o Allegro

Zamykam, dubel
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.