Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

Ktoś coś tu jeszcze lata?

Odkopuję wątek, bo może będzie mnie motywował jakoooooś.
[s]Z rurką miałam rok przerwy. Posypało mi się zdrowie i później ciężko było już się pozbierać, ale! Powoli postanowiłam rurkę odkopać, bo stoi i się kurzy. Kondycji zero, mięśni zero, rozciągnięcia zero i już praktycznie nic nie umiem zrobić, ale staram się i ruszam z miejsca  🙂
Wrzucam jedno zdjęcie z nieudanym martini i mam nadzieję, że razem ze mną i któraś jeszcze odkopie wątek.
[/s]

Jednak wtedy nie wróciłam na rurę  😂
infantil ja tu zaglądam ale już straciłam nadzieję że ktoś się tu poza mną odezwie  😕
Ja miałam przerwę półtora miesiąca od treningów, teraz udało mi sie wrócić na koło, rurka jeszcze zamknięta niestety. Ale na osłodę życia mój największy koszmar - Most na chromowanej rurze  🏇

Dobra, odkopuję.
Może znajdzie się ktoś, kto zaczął przygodę z rurą?  👀 I może ktoś tu jeszcze zerka?  👀

Ja chciałam zameldować, że ostatecznie po wielu przebojach i właściwie 1,5 roku bez chodzenia na zajęcia i bez ćwiczenia... we wrześniu wróciłam na rurę na poważnie.
Chodzę na zajęcia 2-3 razy w tygodniu, do tego teraz zaczęłam też chodzić na indywidualne treningi z moją trenerką  🙂 Cisnę zarówno statyk, jak i obrotową rurkę i powoli widzę progresy. Zakochałam się na nowo, znalazłam cudowne studio, ze świetnym podejściem.
Gdzieś w międzyczasie staram się rozciągać, ale nadal to moje flexibility siedzi w kącie i płacze. W każdym razie i tak jest lepiej, niż kiedykolwiek było.
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/125838006_388093935671194_629967978696891529_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=mUNjJ-RSrv8AX84xKKi&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=bd2e497410f0fd58499b8937eac819d2&oe=5FD7BEB1[/img]
[img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/125873172_364779661275319_6771900777543295282_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=3AwAj9fF5uMAX-fK2yi&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=1ea103f983409d6baadfd559f6c5f775&oe=5FD69672[/img]
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/125558423_369822164443165_2573052715576644003_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=1hkR4qQip6cAX-W6mLz&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=bdda143d4c2bec0d3a019738f2b8902e&oe=5FD52907[/img]

Prawdopodobnie w lutym będziemy mieli wewnątrzszkolne zawody i... po cichu przymierzam się do startu w najbardziej amatorskiej kategorii, więc mam podwójną motywację do ćwiczeń.
Ja tu nadal zaglądam, nadal bawię się na ruru, na kole i na szarfach  🏇

I trzymam kciuki za zawody! Ja miałam jechać w grudniu (koło) ale niestety odwołane 🙁
Hej wszystkim! Jakiś czas temu zapisałam się na zajęcia pole dance - jestem w tym totalnie zakochana, ale aktualnie moje ciało średnio się do tego nadaje - jestem totalnie nie rozciągnięta i mam bardzo słabe ręce. Pani mówi, ze to w porządku, ze wszystko przyjdzie z czasem, ale aktualnie chodzę na zajęcia raz w tygodniu (odradziła mi częściej ze względu na siniaki i zakwasy, miała racje haha) i pomyślałam ze w ciągu tygodnia mogłabym zacząć ćwiczyć, żeby na tej rurce lepiej mi szło, polecicie może jakieś ćwiczenia do wykonania w domu, które pomogłyby mi chociaż troszkę?  😀
Planki, hollow body... Generalnie wszystko co wzmacnia, oczywiście zawsze na koniec wzmacniania rozciąganie  😅
Sayu, dzięki!  🙂 Nasze będą jedynie wewnątrzszkolne, więc może odwołanie im nie będzie groziło...

Koniuszek luz, ja zaczynałam bez jakiegokolwiek rozciągnięcia. Teraz też szału nie ma, do szpagatu i sznurka mi daleko, mam całkiem niezłe zasięgi w gięciach, chociaż to nadal nic spektakularnego. Da się bez, ale zdecydowanie warto się rozciągać  😉
Siła sama przyjdzie z czasem - w warunkach domowych rób sobie trening funkcjonalny, który wyrobi Ci siłę rąk i brzucha. Domowa tabata da radę.
I rozciąganie w domu, ale nie takie chamsko nakierowane na szpagaty/sznurki, bo wtedy można zrobić sobie krzywdę, a takie z szacunkiem dla ciała.

Muszę, muszę, muuuuszę, bo się uduszę  🙂
Wreszcie zaczęłam robić szpagaty na rurce!
Zacytuje moją koleżanke:
"Nie ma zdjęcia to sie nie wydażyło!"  😂

A tak poważnie, super!
Ej, wrzuciłam przecież zdjęcie!!  😀
Oj, wybacz, nie wyświetliło mi sie mimo że odświeżyłam kilka razy forum. Ale fotka super!!!
Puk, puk!
Przyszłam się chwalić, że zaczęłam kręcić podstawowe szpagaty na spinie!  🙂
Wrzucam screen z filmiku:


oraz robiłam wczoraj pierwszy raz w życiu brass monkey  🏇
Ja Cię obserwuję namiętnie i zazdroszczę okrutnie.
Jak będę miała kolejne wcielenie to też zacznę chodzić na rurę.  😍
Ja dzisiaj oswajałam handloopa na kole  💘

Tu akurat mało 'hand' ale jednak
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 marca 2021 19:58
halo halo, jest tu kto? 😉 szukam dość budżetowych strojów na rurkę, ale też takich co to nie pękną na tyłku od razu :p
Ja jestem  🙂
Z budżetowych to polecam stroje „nierurkowe”, basicowe, czarne szorty z Deca 😉 Mam też 2 pary szortów z Aliexpress, które uwielbiam. Góry też można na Alie dorwać fajne, chociaż tu nie jestem ekspertką, bo ja mam za duży biust do topów i ćwiczę w zwykłych koszulkach.
Z rurkowych firm, to moją ulubioną jest Slay  😍


a przy okazji wrzucę „nowości” - styczeń-marzec.





Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się