Wycieńczony koń

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 czerwca 2014 20:04
aha. dzięki.
Tak trochę obok tematu, ale chyba tu pasuje:
[url=http://horsetalk.co.nz/2014/06/03/new-guide-provides-help-equine-event-organisers/#axzz33YC5Duej]link[/url]
Patrzcie: ktoś się trochę potrudził i napisał taki mały podręcznik. Fajnie by było, gdyby wydać cos takiego u nas. Dla służb i zwykłych ludzi.
Wszyskich zainteresowanych sprawa Michalika zapraszam do obejrzenia dzisiaj na TVN programu Uwaga, dzis o 19,50!!!
Wow. Czyli jednak Uwaga się zainteresowała!  Będę oglądać.
I jak na Uwagę, to dość szybko zrobili reportaż, pewnie "gdzieś ktos kogoś " miał, i bardzo dobrze!!!
Ja też nie mogę doczekać się reportażu,....
deksterowa, od oficjalnej informacji o tym, że Dino tam leżał minęły 3 tygodnie, w sumie nie wiem czy to szybko…

Jeszcze jeden artykuł, chyba najlepszy z nich wszystkich
http://regionalna.waw.pl/regionalna/ulan-na-zdechlym-koniu/
Mocny tekst, ciekawe co w ogóle na takie rewelacje myśli właściciel konia?
czyli sekcja jednak będzie/była...
Przykro mi bardzo ale niczego na temat Michalika w Uwadze nie było..
no nie było... kolejny raz zdarza się, że ma być reportaż na jakiś interesujący mnie temat, a okazuje się, że go nie było. Ciekawe, czemu tym razem>?
A ja przegapiam  i się wkurzyłam, ale przeczytałam co piszecie i fakt, zastanawiające dlaczego go nie było?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 czerwca 2014 19:24
pewnie "gdzieś ktos kogoś " miał

Pan M. może też miał :/, szkoda że nie pokazali reportażu🙁
Ja dowiedziałam się godzinę przed, że reportaż przesunięty - na piątek, lub przyszły tydzień.

dar, właściciel konia już dostał 2 latka na zastępstwo…
Przykro mi bardzo ale niczego na temat Michalika w Uwadze nie było..



ale dlaczego "przykro"?
lubisz kopac?
kim jesteś?
A kim trzeba być, aby zostawić konającego konia bez pomocy?
a wcześniej zeby je zamęczać, głodzić?
LSW, dlaczego kopać? Nikt nie mówi o kopaniu, ja np. chciałabym się dowiedzieć prawdy i to co pisze Megane - kim trzeba być, aby zostawić konającego konia bez pomocy.
Wg relacji świadka- pan Michalik mówił, że skakali przez rów- czyli coś już to wyjaśnia, bo zastanawialiśmy się, jak mogło do tego dojść.

LSW, a kim ty jesteś?

Watrusia, w razie czego, jak przegapisz, możesz obejrzeć na tvn player 🙂
Ja zrozumiałam, że pierwszy koń stracił życie po skoku przez rów. W drodze "do", a ten na łące zostawiony to drugi padnięty koń , tym razem w drodze "od".
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
05 czerwca 2014 10:00
Ja zrozumiałam, że pierwszy koń stracił życie po skoku przez rów. W drodze "do", a ten na łące zostawiony to drugi padnięty koń , tym razem w drodze "od".


Też tak słyszałam
[quote author=deksterowa link=topic=94980.msg2111644#msg2111644 date=1401952004]
Ja zrozumiałam, że pierwszy koń stracił życie po skoku przez rów. W drodze "do", a ten na łące zostawiony to drugi padnięty koń , tym razem w drodze "od".


Też tak słyszałam
[/quote]

Tak wlasnie bylo. Dwa konie jednego dnia. Pierwszy to powiedzmy przykry wypadek, fakt faktem - mozna bylo go uniknac. A drugi kon to czyste bestialstwo, nie mial sily, to zostawiony na lace, bo nie mial sily wstac...
ekuss   Töltem przez życie
05 czerwca 2014 10:43
Przeczytalam caly watek. W glowie sie nie miesci... pytanie tylko-czemu nikt nic nie zrobil, nigdzie nie zglosil niczego juz wczesniej skoro w stajni nie bylo nigdy tak kolorowo?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 czerwca 2014 10:52
Przeczytalam caly watek. W glowie sie nie miesci... pytanie tylko-czemu nikt nic nie zrobil, nigdzie nie zglosil niczego juz wczesniej skoro w stajni nie bylo nigdy tak kolorowo?



Główny "bohater" trzęsie całą okolicą. Jest b. znany, jest lokalnym działaczem, politykiem organizatorem wielu imprez końskich typu pokazy na festynach, inscenizacje bitew. Ludzie się go poniekąd boją i stąd zmowa milczenia
Nirv, jeden z kompanów Michalika w tej tragicznej podróży to był właściciel Dina ?
Sugeruję, że za wycieńczenie konia może on był odpowiedzialny. Potem być może towarzystwo już się trochę %%%% i skutki takie jakie są: "jak ma wolę walki to wróci" [chyba tak to szło]
Czy wiadomo w ogóle kto jechał na tym koniu ? Właściciel, Michalik czy ktoś inny ?
Jeśli tylko będziesz miała bardziej potwierdzone info kiedy emitują w Uwadze to proszę się podziel.


LSW
, a kim ty jesteś ?
czytam i czytam i nie rozumiem skąd ta nagonka na Michalika.  Wyczytałem, jedynie że jego winą jest to, że 3 godziny starał sie konia ratowac. Nie wyczytałem nigdzie, ze jechał na tym koniu i nie wyczytałem też, że był właścicielem tego konia. Więc jego wina jest taka jak i moja. Tylko ja nie bawie sie w polityke. Chyba to sprawa polityczna. kampania wyborcza jeszcze sie nie zaczeła, ale nagonka już ruszyła


Na podstawie innych wpisów widzę, że głupi nie jesteś.
Mi jest przykro bo chciałam obejrzeć reportaż a nie zobaczyłam, bo wśród moich znajomych jest kilka osób, które zna Michalika i uznali to za prawdopodobną historię.
Po wielokroć w takim razie dziękuję, że nigdy w stajni u niego nie byłam i być nie chcę po takich rewelacjach. Nawet jako gap na zawodach, które organizuje.

ElaPe, wydaje mi się, że po tej sprawie takim "bohaterem" już nie jest i nie będzie. Na pewno kilka drzwi się przed nim zamknie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 czerwca 2014 10:56
Już ma ponoć kilka festynów nagranych więc nie wiem czy tak się coś przed nim pozamyka.
Ela, krótko: na myśl, rzucają mi się osoby, które mogą być w komitywie z Michalikiem jeszcze długi czas, ale wiem, że niektórzy już z grona swoich znajomych go wykluczyli.
ekuss   Töltem przez życie
05 czerwca 2014 21:55
Chyba,ze ma wysoko postawionych kolegow,ktorzy rowniez lubia sobie wypic ,a konie to lubia...ale tak bardziej na talerzu. Ciekawe jak to sie skonczy.
To może coś w temacie ratowania konia. Ona była sama. A M, był z kolegami i nie dali rady???

ekuss   Töltem przez życie
06 czerwca 2014 07:23
Jakby CHCIAŁ to by uratował
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się