Re-voltowe Lobby Biuściastych

yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 sierpnia 2010 09:01
Pandurska, zastanawiam się nad tym:
http://koronka.pl/marko-rosa.html
miseczek pełna rozmiarowka a majtki M 🙂
O, dzieki bardzo🙂 Na szczescie moje plany wyjazdowe sie zmienily i wybieram sie nad paskudnie zimne polskie morze, wiec kostium mi nie bedzie potrzebny 🙂😉 Ot problem z glowy 😀 Ale na przyszly sezon kto wie!
A ja swój nowy stanik odłożyłam do szafy i męczę biust w starym. No niestety, coś mi się zrobiło, chyba mam jakiś za wrażliwy biust teraz ponieważ ten nowy mnie uwiera, drapie itd 🤔 Miseczkę ma podszytą taka jakby siateczką...w sklepie nie zwróciłam na to uwagi. Męczę się z nim ponad miesiąc i nie mogę się przyzwyczaić.

A możę to nie stanik, tylko poprostu bardziej wrażliwy biust w ciąży?  😀
Ja też tak miałam, że wszystkie oprócz jednego, mięciutkiego bawełnianego  mnie "drażniły"
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 sierpnia 2010 12:21
bardzo spodobał mi się ten kostium freyi http://www.brasandhoney.com/freya-bikini/freya-pier-lollipop/
cud, że mają 60GG  😜

a poki co przejdę się na chmielną zmnieszyc freyję z zeszłego roku (obwód i miseczki). podziele się potem wrażeniami 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
19 sierpnia 2010 13:20
Edytka, w Li Parie zmniejszają miski? Nie jest to zbyt duża ingerencja w stanik?

[quote author=Muffinka link=topic=9509.msg679928#msg679928 date=1282151935]
A ja swój nowy stanik odłożyłam do szafy i męczę biust w starym. No niestety, coś mi się zrobiło, chyba mam jakiś za wrażliwy biust teraz ponieważ ten nowy mnie uwiera, drapie itd 🤔 Miseczkę ma podszytą taka jakby siateczką...w sklepie nie zwróciłam na to uwagi. Męczę się z nim ponad miesiąc i nie mogę się przyzwyczaić.

A możę to nie stanik, tylko poprostu bardziej wrażliwy biust w ciąży?  😀
Ja też tak miałam, że wszystkie oprócz jednego, mięciutkiego bawełnianego  mnie "drażniły"
[/quote]

Muffinka, tak jak pisze nos- pewnie masz bardzo wrażliwy biust, nie przejmuj sie tym. Wiele klientek tak ma 🙂 Po ciąży/karmieniu pewnie znowu go założysz, o ile nie spadnie rozmiar 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 sierpnia 2010 15:36
ponoć zmniejszają 😉 jutro się wszystkiego dowiem
a coś z tym stanikiem od kostiumu muszę zrobić, bo 1) podoba mi się; 2) był drogi; 3) dalej wygląda jak nowy. bez sensu więc żeby leżał i kurzył się w szafie
czy któraś z was zna miejsce we Wrocławiu gdzie mnie porządnie zmierzą? własnym pomiarom średnio wierzę (wychodzi mi uparcie 75C, a nie czuję się w nim zbyt komfortowo)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 sierpnia 2010 21:35
http://stanikomania.pl/ po prawej stronie jest Biuściasta mapa świata- sklepy we Wrocławiu też są zaznaczone 🙂

edit. pomyliłam prawą stronę z lewą  😡
zainspirowana tym, ze rozmiary biustu moga sie zmieniac wlasnie zmierzylam sie ponownie i co? z 65 C na 60 A 🤔  fakt, ze troche schudlam, ale czemu az tyle poszlo mi z cyckow?! depresja murowana, az wstyd pojsc do sklepu i poprosic taki rozmiar, chyba gola bede biegac i tak nikt nie zauwazy 😵
Scottie   Cicha obserwatorka
20 sierpnia 2010 08:20
ciri, to mierzenie trzeba brać z przymrużeniem oka: w rzeczywistości dla każdego producenta bielizny miska "D" czy "G" znaczy co innego. Tzn. w brytyjskich stanikach jest to mniej-więcej porównywalne, ale u polskich zdarza się, że miski się znacznie od siebie różnią (ja np. w Konradzie raz noszę 60G, raz 60H), dlatego nie nastawiałabym się na przelicznik, tylko poszła do sklepu poprzymierzać 🙂
Krakowianki 🙂

na ul. Długiej również jest uświadomiony sklep 🙂

wpadłam tam zupełnie przez przypadek, przymierzyłam staniki według nowej ideologi ale żeby mnie jakoś powaliły na kolana  🙄 muszę tam pojść na spokojnie i coś dobrać 😉
Jest jest i tak niepozornie ukryty 🙂
poczytalam tak troche... zawsze nosilam 75C, potem 75D... wg tego:
http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html wychodzi mi 80GG
wg tego:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index.php
UK 32JJ (70JJ)
PL 70P
co to jest 70P??? 😲
a myślałam, że już mnie nic nie zdziwi  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 sierpnia 2010 15:44
czy któraś z was zna miejsce we Wrocławiu gdzie mnie porządnie zmierzą? własnym pomiarom średnio wierzę (wychodzi mi uparcie 75C, a nie czuję się w nim zbyt komfortowo)



Ja byłam na ruskiej w sklepie  z bielizną i laski chętnie pomogą i zmierzą.


edit:
Podrzućcie strony z których kupujecie bieliznę, z których oczywiście jesteście zadowolone, bo na Allegro nic nie ma.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 sierpnia 2010 19:24
katija polska rozmiarówka odbiega od angielskiej 😉
jeżeli wychodzi Ci 32JJ to to jest rozmiar jakiego powinnaś szukać w sklepach z firmami typu Freya czy Panache.
od polskich firm (czyli chyba Dalia- nie jestem pewna, nigdy polskich nie kupowałam) musiałabyś kupić 70P.

dla porównania:
ja mam uk 28GG (-> 60GG), polski rozmiar to 60K lub 60L
Edytka, ale takich rozmiarow nikt nie robi! w sensie z polskich firm...
widzialam sklep dla biusciastych 'uswiadomionych'
[font=Verdana]
GDANSK WRZESZCZ [/font]

ul. Dmowskiego

sklep sie nazywa D+ i na pewno maja firmy ktore sie przewijaly a ktorych nazw nei pamietam 😀

trzeba bedzie kiedys zajrzec i cos wybrac :]
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 sierpnia 2010 10:12
A ja znalazlam stroj dla siebie  😜
http://www.intimo.com.pl/_,k46/Bikini_Minerwa,t914.html
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2010 13:36
no szlag mnie zaraz trafi! "wyrosłam" miseczkowo ze swojego ulubionego cycnika. Więc zamówiłam takie sam tylko o większej misce. I pupa! uwiera mnie pod pachami, wbija się, gniecie :/ miseczki SUPER, a reszta do bani. Co teraz? obwód brałam ten sam, bo troszkę schudłam. Echhh :/ skaranie boskie :/
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 sierpnia 2010 13:39
mierzenie od nowa i dobieranie staniczków 😉
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2010 13:43
mierzę i wychodzi, że rozmiar dobry 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 sierpnia 2010 13:47
a inne staniki? moze kwestia firmy?
ushia   It's a kind o'magic
29 sierpnia 2010 14:10
A ile chodzony?
Mnie sie czasem zdarza, ze pierwsze 2-3 ubrania to koszmar - najczesciej dziurawi mi sie mostek  🙄
Potem spoko.
Próbowałaś go wyprać?
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2010 14:14
muszę się spiąć, pojeździć w nim żeby go przepocić i wyprać - może odpuści. Bo jak na razie wytrzymałam w nim dwa dni i robią mi się dziury pod pachami 🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 sierpnia 2010 16:21
Gillian jeżeli wbija się w pachy to znaczy, że musisz szukać innego modelu. rozmiar rozmiarowy nierówny 😉
zawsze możesz też go oddać do sklepu oferującego poprawki gorseciarskie z prośbą o przycięcie 'pach'- koszt ok 30-40zł

katija a nawet nie wiem. w każdym razie niektóre polskie firmy (np effuniak) szyją staniki w rozmiarówce angielskiej i miseczki JJ czy K są dostępne 🙂
Jak rośnie obwód, to się zmniejsza miseczka, tak? Czyli 65F jest mniej więcej odpowiednikiem 60FF ?
[quote author=PonPon link=topic=9509.msg680933#msg680933 date=1282243637]
czy któraś z was zna miejsce we Wrocławiu gdzie mnie porządnie zmierzą? własnym pomiarom średnio wierzę (wychodzi mi uparcie 75C, a nie czuję się w nim zbyt komfortowo)



Ja byłam na ruskiej w sklepie  z bielizną i laski chętnie pomogą i zmierzą.


edit:
Podrzućcie strony z których kupujecie bieliznę, z których oczywiście jesteście zadowolone, bo na Allegro nic nie ma.

[/quote]

Jak cenowo wypadają ceny w tym sklepie? Przechodziłam ostatnio i jak już byłam w samochodzie to dopiero zajarzyłam, ze to sklep dla uświadomionych.
Scottie   Cicha obserwatorka
04 września 2010 12:10
dla porównania:
ja mam uk 28GG (-> 60GG), polski rozmiar to 60K lub 60L


Aż tak strasznie Ci rozmiar odbiega? Zawsze mi się wydawało, że miałaś duży biust (wcześniej z tego co pamiętam nosiłaś 65GG, więc czy teraz nie powinno być 60HH?), a to taki średniaczek mocny 🙂 Strasznie duża różnica Ci wychodzi między rozmiarami, ja Freye i Masquerade noszę 60G, a w polskich 60H (Konrad, Kris, Ewa Bien).
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 września 2010 12:17
zmalał mi biust. miałam 99-100, teraz ok 94. obwód też mi zleciał z 73-74 na 68 😉

różnica rzeczywiście jest duża, ale 60K z polskich zostało mi polecone w sklepie i jak później sprawdziłam tabelki to rzeczywiście to by się zgadzało 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się