Re-voltowe Lobby Biuściastych

Scottie   Cicha obserwatorka
04 września 2010 13:12
W sumie ja też z brytyjskich teraz raczej 60FF nosić powinnam... Ale co tam. Do świąt nie biorę żadnego stanika ze sklepu, bo w ubiegłym miesiącu zrobiłam zakupy na 500 zł... a mam zniżkę pracowniczą- biorę bieliznę w cenach od producenta. Bardzo dobrze chodzi mi się w plunge Freya Deco, jestem z niego mega zadowolona.
widzialam sklep dla biusciastych 'uswiadomionych'
[font=Verdana]
GDANSK WRZESZCZ [/font]

ul. Dmowskiego

sklep sie nazywa D+ i na pewno maja firmy ktore sie przewijaly a ktorych nazw nei pamietam 😀

trzeba bedzie kiedys zajrzec i cos wybrac :]



jak tam wkoncu trafisz to daj znac.
co tam maja i jakie ceny 😉
mijam go dosc czesto ale jakos jeszcze tam nie zaszlam
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 września 2010 15:20
może komuś się przyda http://www.klinikastanika.pl/Dyzury-152.html 🙂

jaaa, na stronie stanikomani pojawiły się zapowiedzi kolekcji na wiosnę 2011. jakie cuda przygotowali producenci  😜 szkoda tylko, że jak zwykle będzie bardzo mały wybór w rozmiarze 60.

jaaa, na stronie stanikomani pojawiły się zapowiedzi kolekcji na wiosnę 2011. jakie cuda przygotowali producenci  :emoty327

po przeczytaniu tego czym prędzej poleciałam na stronę stanikomani imając nadzieję że w końcu coś mnie powali, ale się rozczarowałam... 🙄
niestety jak dla nie, to wygląd tych biustonoszy dalej jest "babciny" a wzory targowiskowe...  🙄
[quote author=magda link=topic=9509.msg690840#msg690840 date=1283072518]
widzialam sklep dla biusciastych 'uswiadomionych'
[font=Verdana]
GDANSK WRZESZCZ [/font]

ul. Dmowskiego

sklep sie nazywa D+ i na pewno maja firmy ktore sie przewijaly a ktorych nazw nei pamietam 😀

trzeba bedzie kiedys zajrzec i cos wybrac :]




jak tam wkoncu trafisz to daj znac.
co tam maja i jakie ceny 😉
mijam go dosc czesto ale jakos jeszcze tam nie zaszlam
[/quote]
mozemy wspolny wypad zrobic bo tez przechodze obok i jakos nie zaszlam nigdy 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 września 2010 17:19
dla dziewczyn z Warszawy

http://www.dopasowana.pl/news.php?id=1284372719
Za 5 dni (18 września - sobota) otworzymy szampana i pokroimy tort.

Ponadto:

- 15% rabatu (na wszystkie nieprzecenione produkty)

- przeceny na końcówki kolekcji wiosna/lato

- pomoc naszych bra fitterek (jak co dzień)

- pomoc najsłynniejszej polskiej bra fitterki Marii „Mahedy” Dastych

- na życzenie, indywidualny makijaż autorstwa zaprzyjaźnionej makijażystki
Agnieszki Lamchy- bezpłatnie

- nie musisz stać w „korku” do przymierzalni umawiając się na indywidualny bra fitting,
na godzinę - 22 403 58 71, 514 826 328

dopasowana.pl serdecznie zaprasza na swoje pierwsze urodziny.
Następne dopiero za rok.
Al. J. Waszyngtona 122
Warszawa

myślę, że warto skorzystać 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
29 października 2010 21:07
wiecie może, gdzie dostanę body?
A więc zainteresował mnie temat, a ponieważ mam chwilę wolnego czasu to postanowiłam go zgłębić 🙂

Bardzo proszę o odpowiedzi.
Czy to na prawdę działa - no obstawiam, że większość nosiła to 75B - także widzicie różnicę ??

I teraz mam już wszystko zmierzone - według tabeli MamBra oraz mój rozmiar to 70E / 70F (  😲 😲 😲 to moja reakcja), a według elektronicznego "kalkulatora" na początku tematu wychodzi 70D - to jak w końcu z tą miseczką ?

Generalnie transformacja z 75B na 70E jest gigantyczna, ale faktycznie widzę pewne nieprawdiłowości w swoich stanikach (pewne !  :hihi🙂.
Jak tak patrze to Allegro daje rade - nawet można znaleźć coś ciekawego w moim nowym rozmiarze  😁

I w ogóle jeśli już zmieniłyście to jak to wygląda - tak patrzę i się zastanawiam czy takie (ekhem  :icon_rolleyes🙂 "namioty"  nie odbieraja tej kobiecośći - czy nadal wszystko (no poza kształtem) wygląda po prostu ładnie ?
Chyba zainteresuje tym mamę - bo ja się zdziwiłam  😅

Dzięki za odpowiedzi z góry  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
30 grudnia 2010 18:56
Blondyna, ja nosiłam wcześniej staniki z H&M'u 75D lub 80C i po jako takim zgarnięciu spod pachy biustu, dalej mi się on wylewałł, a obwód miałam na łopatkach. Najlepiej jak pójdziesz do jakiegoś sklepu oferującego brafitting, powiesz, jak się wymierzyłaś i co Ci wyszło. Bo z rozmiarami jest różnie 70E nie jest zawsze sobie równe, nawet w tej samej firmie.

Powtarzam po raz kolejny, 70E to nie jest duży biust (miałam identyczną wielkość, ale obwód mniejszy), jest się czym pochwalić, ale to zdecydowanie NIE JEST namiot. Biust jest pięknie podniesiony i wyeksponowany, wydaje się większy a obwód na plecach pod łopatkami, nie przeszkadza, później wkładając stare staniki będziesz się zastanawiała, jak mogłaś nosić taki szajs.

Poprzeglądaj obrazki w sieci i naucz się zgarniać biust z pleców- ważne, żeby ręką sięgnąć aż do ramiączek na plecach i zgarnąć wszystko ręką do miski.
nie wiem czy moja wypowiedz cos da, bo matka natura zdecydowanie nie obdarzyla mnie bujnym biustem, jednak nawet z moim szalonym 65C (oczywiscie wczesniej bylo 75b 😉) widze i czuje duza roznice. teraz przynajmniej widac, ze w ogole mam biust, bo z wczesniejszymi stanikami roznie bywalo...nic sie nie przesuwa, nie uwiera, nie podciaga i nie musze uzywac zadnych sportowych biustonoszy nawet do jazdy konnej-wszystko zostaje na swoim miejscu 🙂
i pamietaj, ze rozmiar stanika moze sie zmienic za jakis czas, wiec najlepiej odwiedzic kilka razy kogos, kto zna sie na brafittingu i pomoze dobrac odpowiedni rozmiar i model
Kto mi poleci we Wrocławiu jakiś porzadny salon gdzie obsłuży mnie braffiterka? Pare dni temu kupiłam w triumfie stanik i już mogę go włożyć między bajki 👿
ovca   Per aspera donikąd
13 stycznia 2011 19:17
Milla na Ruskiej albo skrzyżowaniu Stawowej z Kościuszki 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2011 19:29
Byłam na Ruskiej żebym koleżankę zmierzyli. Wyszedł jej biustonosz w którym nie mogła się ruszyć i była niezadowolona.
Może to kwestia obsługi, bo trafiła jej się młodziutka panienka 😉
Dziękuje  🙇

Jade w poniedziałek🙂

Zmierzyłam sie pod biustem- 93 cm.W licznikach wychodzi mi 85 I, ale teraz mam 85 i jest na mnie lużny.Czyli jednak 80?
Scottie, a mam pytanie - nie przeszkadzaly Ci biustonosze plunge kiedy jeszcze mialas kolczyka ( cleavage )? Bo mam tez Freye Deco, ktora jest super, ale troche sie boje, ze kolczyk bedzie za bardzo scisniety i cos mu sie stanie  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2011 18:10
vill_18, zależy od materiału.
80cm może być pod warunkiem, że jest rozciągliwy.
Lepiej przymierzać.
Scottie   Cicha obserwatorka
16 stycznia 2011 14:20
Nav, u mnie formowały się ładne, okrągłe piersi, ale nie są na tyle duże, żeby się stykać. Ja to się bardziej bałam o to, że mostek mi będzie najeżdżał na dolną kulkę, zahaczał kolczyk i będzie mnie wszystko bolało. Całe szczęście Deco ma niski mostek 🙂 Ale nie polecam ściskania kolczyka biustem- bardzo szybko migruje, bo ma za mało powietrza.
Mnie zabiły ceny biustonoszy w profesjonalnych sklepach bra-fitterskich  😵 Świetnie, ze w końcu w Polsce zaczyna się rozwijać stanikowa świadomośc, ale kurcze... min. 180 zł za stanik  🤔
Na szczęście udało mi się znaleźć polskiego producenta, który produkuje biustonosze  w moim rozmiarze za kilkukrotnie mniejszą cenę. Ostatni zakupiłam śliczny za 55 zł 😅 
Notabane z rozmiaru 75C, poszybowałam do 65 E i dla wszystkich wątpiących czy aby kalkulatory internetowe nie zawyżają rozmiarówki, miseczka w 65 E jest mniejsza niż w 75 C.
Byłam na Ruskiej już rok temu i albo ekspedientki nie były zainteresowane, albo za mało asortymentu.
Na szczęście udało mi się znaleźć polskiego producenta, który produkuje biustonosze  w moim rozmiarze za kilkukrotnie mniejszą cenę. Ostatni zakupiłam śliczny za 55 zł 😅 

A co to za producent?
Scottie   Cicha obserwatorka
16 stycznia 2011 19:36
Alii, pewnie Konrad, Nipplex, WiesMann albo Kinga. Oni robią w miare tanie biustonosze na mniejszy biust.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 stycznia 2011 19:45
z tańszych polskich firm to jeszcze jest Comexim, który wizulanie ma całkiem fajne staniki. Niestety nie wiem jak z jakością i komfortem noszenia.
Comexim ma własną, trochę nietypową rozmiarówkę, więc warto sprawdzić swoje wymiary i porównać z tabelką (ja mam 60GG, z Comeximu mierzyłam 65HH i był ok)
mozecie mi podlinkowac sprawdzona tabele rozmiarow?
to: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index.php wypluło mi ze powinnam miec 65 C  🤔 jak ja sie w 70D-E ledwo mieszcze i raczej sa za male nieco  🤔
a mnie wkurza, że nie ma dużych rozmiarów z poduszkami - takich mega push-up
mam 75 E... i chciałabym stanik z żelem lub poduchami push up powiekszającymi jeszcze... a tu DU.PA
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 stycznia 2011 19:59
magda ja lubię tę tabelkę http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html

Dodofon zawsze możesz wziąć stanik z większą miską i kupić osobno wkładki żelowe. poza tym niektóre sklepy oferują usługi gorseciarkie w postaci wszywania wkładek😉
Dodo, mi sie z kolei wydaje ze wszystkie sa z poduchami zalami i innymi G. powiekszajacymi biust albo modelujacymi w jakies spiczaste G. zawsze szukam czegos co nie jest cienkim materialem, ale tez nie jest sztywna gabka..
Dzieki za odpowiedz Scottie  🙂 no u mnie tez sie az piersi nie stykaja, ale na pewno sa duzo bardziej scisniete i zblizone do siebie niz w normalnym staniku. Dlatego Freye Deco nosze stosunkowo rzadko, w zasadzie tylko do bialych koszul ( po to ja zreszta kupilam  😉 )
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2011 20:56
magda, Jak zmniejsza Ci się obwód to i miska zmienia się. Nie sugeruj się tym, że C to niby małe 😉
Zmierzyłam się i wyszło mi 70 J na polskie, czy w związku z tym mogę kupić stanik firmy Panache?
JARA, ale miedzy 70 D/E (raczej E) a 65C nie wieze ze jest roznica. tymbardziej nie wieze ze sie dopne w 65 skoro mam 70 i 75 w swojej szafie i w 70 sie ciasno dopinam (jedna az za ciasno)
jedyne co to blad w pomiarach moze byc ale przy kilku pod rzad to samo mi wyszlo
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się