Re-voltowe Lobby Biuściastych

Smarcik, Gorteks mogę szczerze polecić. Mam jakieś pół roku i nic się z nimi nie dzieje. Piorę w pralce, suszę w suszarce bębnowej, więc lekko nie mają. Chociaż jak je pierwszy raz zobaczyłam, to bałam się, że długo nie pożyją, bo sprawiały wrażenie delikatnych. Tylko moim zdaniem miseczki wypadają nieco mniejsze niż np w dalii, czy freya.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 listopada 2019 16:55
kittajka dziękuję!

Właśnie pojawiła się promka - 30% w Gorteksie, zatem zamawiam  😅
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 kwietnia 2020 18:33
Odkopuję, i jeszcze post pod postem  😂

Chciałam zapytać o bieliznę Senveniu - nosicie? Jak wrażenia, warto? 🙂
Dziewczyny, chcę kupić Shock Absorbera. Macie jakieś sprawdzone strony, na których mogę trafić na fajną promkę, a jednocześnie będzie wybór rozmiarów. Wszystkie strony, które do tej pory przejrzałam mają okrojoną ilość rozmiarów i standardowo się nie łapię.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 kwietnia 2020 07:42
Sprawdź na biustyna.pl - tam mają codziennie inną promocję, tylko obawiam się, że na shock absorber widziałam już w tym tygodniu..

Podbijam pytanie o Senveniu - nikt nic?  🙁
mils   ig: milen.ju
01 czerwca 2020 13:16
Dziewczyny, Dalia, Gorteks, Krisline i Freya przejrzane. Gdzie jeszcze szukać ładnych, wykończonych koronką (najchętniej też jakoś ładnie szyty obwód) dla rozmiaru 60F?
Sprawdzałaś Avę?
Panache, Cleo by Panache, Curvy Kate?
mils, Panache Jasmine to jest najlepszy ever stanik, mega polecam 😀 od kilku lat tylko Jasminke noszę 🙂
mils, ja bardzo lubię Panache.
Odkopuje 😉 polećcie proszę jakiś super extra stanik sportowy dla rozmiaru 75i 😵 bo mam wrażenie że moje cycki jeżdżą konno w innym rytmie niż ja 😁
pestka standardowo noszę właśnie 75I, przez ostatnie 2,5 roku przy wszelkich aktywnościach, w tym jeździe konnej ratował mnie Panache, ten model https://mybra.pl/product-pol-9590-Panache-Sport-biustonosz-bez-fiszbin-koralowy-WYPRZEDAZ.html w rozmiarze 34FF
Niestety umarł śmiercią naturalną, tytułem eksperymentu zamówiłam sobie Shock Absorbera i zobaczymy co z tego wyniknie 😉
Sprawdź na biustyna.pl - tam mają codziennie inną promocję, tylko obawiam się, że na shock absorber widziałam już w tym tygodniu..

Podbijam pytanie o Senveniu - nikt nic?  🙁


Na Shock Absorber promocję znalazłam tutaj: https://kusicielka.sklep.pl/produkt/shock-absorber-run-czern/ - jest kilka rozmiarów po 130zł
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 czerwca 2023 21:36
Heloł. Ja nie o biustonoszu tym razem: gdzie kupujecie sukienki? Nie chce obcisłej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się