"Nie ogarniam jak..."

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
01 marca 2022 10:52
Nie ogarniam jak... ludzie idą do agencji i chcą żeby im zrobić logo & branding, dostają kilka wersji, inspirują się nią a potem idą w PowerPointa, robią własną rekreację która wygląda jak moje prace w Paincie z szóstej klasy.

I do tego wracają do mnie z tą wersją i żądają żebym im zrobiła z tego wektorowa wersję.

I pomimo tego że zrobiłam im ładniejsza wersję tej abominacji nazwanej logiem, nadal chcą swoją wersję z PowerPointa. Nierówna, z różnymi rozmiarami tej samej czcionki, jak mówię że wygląda jak z Painta to tak wygląda bo linijki brak (stąd nierówności), innego kształtu niż rozciągnięta elipsa to tam nie ma też.

K@#$&was mać nie wiem czy śmiać się czy płakać XDDDDDDD
Moon   #kulistyzajebisty
01 marca 2022 10:56
donkeyboy, przywyknąć. Niestety.
Osobiście wyznaję zasadę 4Z - zaprojektować, zaakceptować, zafakturować, zapomnieć 😎
Nie ma się co kopać z koniem.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
01 marca 2022 10:58
Moon, na szczęście złożyłam wypowiedzenie dwa tygodnie temu i zmieniam pracę, więc mam to jako tako w dupie... ale kisne niesamowicie z tego pasywni agresywnego maila przesłanego dzisiaj rano dlaczego moja wersja jest fuj.

I już pół godziny próbuje się zmusić żeby odtworzyć to "dzieło" w SVG XD

W ogóle po co do nas z tym przyszli, trzeba było usiąść do Power pointa i zrobić samemu, zaoszczedziliby kasy haha
Czy tylko ja na reklamie DawMaga widzę dwa chore konie?? 🙄
Gaga ale dlaczego 2 ? żrebak nie wygląda na chorego.
blucha, może zmyliła mnie długość grzywy, że to starszy źrebak z brzydką sierścią
Ale klacz w tle dla mnie wygląda koszmarnie. W dodatmu jest uwiązana na kantarze ze sznura...
Słabe zdjęcie reklamowe :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 marca 2022 22:46
Ambasadorem dawmaga był ten aktor, co to gra u vegi i to jego jedyna zaleta, jeśli o jezdziectwo chodzi. Dramat.
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
29 marca 2022 21:08
_Gaga,, ja przede wszystkim nie widzę reklamy DawMaga. 🤔
Tęczusia, została usunięta. Widać nie tylko mnie zaszokowała...
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
20 lipca 2023 23:21
Muszę bo się udusze

1. Nie ogarniam rodziców dzieciaków którzy próbują wcisnąć sukcesy swoich dzieci kurka wszędzie. Jest post na social media o sukcesie reprezentacji i medalu ME, pierwszy komentarz pod spodem "oooo a mój brajanek właśnie wykręcił wczoraj 90% na ZR i jestem strasznie przejęta, nie mogę sobie wyobrazić jakie do musi być uczucie wygrać ME!"
... Nie wiem czy tylko mnie to kole w oczy, czy nie możemy celebrować pod postem o złotym medalu na ME tych złotych medalistów? Oczywiście super że brajanek wykręcił 90% ale czy musi być o tym tutaj pod totalnie niepowiązanym postem na Facebooku? Może jakieś gratulacje, brawo czy coś w tym stylu a nie "mój brajanek to..."

2. Nie ogarniam jak ktoś może mieć jeszcze głupie pomysły wychodzenia z UE (tutaj patrzę na pewną partie polityczną i ich wyborcow). Organizuje właśnie wyprowadzkę z pewnego debilnego kraju który się na to zdecydował 🤣🤣😅 rzygam papierologia, utrudnieniami i durnymi zawiłościami oraz debilnymi kosztami związanymi z wydaniem chociażby jakiegoś durnego papierka do przekroczenia granicy przez mojego kota, papierka dokładnie ważnego 10 dni (oraz wartego 10% średniej krajowej 💩😉. A to tylko jeden z listy pierdół do załatwienia...
Ech, jeszcze bym zrozumiała mieć durne pomysły jak tego nikt jeszcze nie zrobił, ale ktoś zrobił... to może warto się uczyć na błędach innych krajów? 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 lipca 2023 09:06
donkeyboy, a my się uczymy na jakichkolwiek błędach? 😉
dla mnie nastrój w PL jest bardzo kiepski, zobaczymy co będzie po wyborach.
donkeyboy, - przecież oni się nawet na błędach naszego kraju nie uczą, patrz dodruk hajsu, zajebista inflacja, zapożyczanie się i dalsze rozdawnictwo 🙃 Nie przerabialiśmy tego aby jakieś niecałe 50 lat temu? Większość tych typków już nawet chodziło wtedy po ziemi.

Co do Brajanków - ja to widzę w pracy, u części ludzi, którzy nie mają własnego życia, żadnych zainteresowań, pasji, pomysłu na siebie, ale mają dzieci. I cała ich energia życiowa kumuluje się na tych dzieciach, to jest ich sens życia, bo poza tym to tylko wegetują. Zwykle, jak ktoś ma jakiekolwiek swoje zajęcia, zainteresowania, to nie jest aż tak scentryzowany na tym dziecku i widzi świat poza nim.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
21 lipca 2023 13:47
madmaddie, nastroje to są do d... wszędzie, wiem z autopsji bo jestem zwykłym człowiekiem a nie bogaczem co kosi kasę na kryzysie 😅 jak gadam z gośćmi od przeprowadzek to trend jest odwrotny do dotychczasowego, robią mnóstwo wyprowadzek z Wysp, na wyspy już nie za bardzo (chociaż to też kwestia pewnie nowego prawa, aczkolwiek jest tutaj zaproszenie pracowników na których jest niedobór)

I też czekam na wybory, nie wiem czy się śmiać czy płakać

keirashara, powiem tyle tylko że każdy rząd tak ma i dopóki coś dla nich działa to będą ten sam temat przerabiać żeby uzyskać ten sam efekt patrz: pińcetplusy zagłosują na *** bo kto tyle doł. Za granicą inaczej nie jest - jak chcą się utrzymać przy władzy i zrobią wszystko żeby to zrobić. Widzę to u siebie też. I mają pełne gacie bo chyba głębokość dziury w dupie w jakiej jest kraj ich przerasta.
Ale tam *** to jest jeszcze pikuś, jak ja czytam co pewna prawicowa partia proponuje (dyrdymały bez totalnej szansy spełnienia) i jakich super kandydatów na (np. Żona szefa partii) to rzygać mi się chce. A właśnie, co do propozycji - to sranie na UE... Gdybyśmy w niej nie byli to byśmy byli jak Ukraina. Gdybyśmy odeszli, to wystarczy spojrzeć na UK jak się zesralo.
Nie chcę nikogo obrażać i proszę modów o zrozumienie - nie jestem w stanie pojąć jak można na tych kretynów głosować a najbardziej nie rozumiem jak kobiety same chętnie głosują na partię zamordystyczną która 🤣🤣🤣 brand(dzl)uje się wolnością

A co do dzieci to masz rację. I nie wiem czy to kwestia mediów społecznościowych czy nie ale widzę tego mnóstwo i nie tyle co w komentarzach randomowych ludzi ale nawet i jakichś ludzi których znam/znałam. Mam flashbacki z dzieciństwa jak ten sławny "syn znajomej twojej mamy" zawsze robił coś lepiej - teraz jest to w formie elektronicznej, dla wszystkich 😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 lipca 2023 16:36
donkeyboy, a to wiem, że wszędzie. Trudno w tej sytuacji makroekonomicznej mieć dobre nastroje społeczne.
Mnie przeraża 15% popracia dla Konfy. Światopoglądowo - serdecznie wolę już PiS, choć tak samo ich nie cierpię. Ale Konfa to wyższy level. Spojrzałam na program - nielicujący już z poglądami działaczy.
i takie historie
https://oko.press/bosak-braun-korwin-mikke-przeciwko-ustawie-kamilka

Jedna i druga partia straszy tą straszną propagandą LGBT, ale to raczej nie geje odpowiadają za statystyki przemocy w rodzinie i wobec kobiet w Polsce.

No i Mentzen, który przyjdzie i uzdrowi system podatkowy i wszyscy (pracujący) będą mieć na wszystko pieniądze, bo Państwo brać nie będzie. Bo przed Sławkiem przepisy podatkowe tworzyli wyłącznie idioci, ale Sławek się zna i piniądz będzie.

Obecnie jako singlowi żyje mi się w tym kraju koszmarnie źle.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
21 lipca 2023 18:12
madmaddie, o ku###@@@#£#@####£2828#8£28 czytam i nie wierzę w co czytam. Chociaż nie no że Korwin takie pierdoły gada to akurat mnie nie dziwi bo to jest człowiek który jest z tego znany. Nie bez powodu ma zakaz publicznych wystąpień w niektórych krajach. Posrało totalnie ich chyba.

A co do Mentzena to dla mnie to jest człowiek mem, sam omija podatki i doradza w optymalizacji podatkowej, ciekawe z czego państwo się tak zoptymalizuje jak zamiast kancelarii miałby płacić sejm mu wypłatę 🤣🤣

Mnie najbardziej śmieszy to jak ta partia kręci wała na wolności a z wolnością to oni mają tyle wspólnego co słoń z baletem. I jeszcze to kryptoruskie podejście którymi ociekają ich wpisy na Twitterze ale się wzbraniają jak ktoś im to wytknie. Nie wiem jak można na nich głosować, naprawdę nie wiem. I przeraża mnie wizja że nawet jak PiS nie dostanie większości to te patałachy żeby się dorwać do władzy pewnie wejdą w koalicję, więc no co może być gorszego od PiSu? PiS i koalicja z konfa 🤢🤢🤢
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się