Pilna pomoc wykup kucyków z uboju!

Drogi moderatorze bądź łaskaw i nie usuwaj mojego apelu sprawa duże rangii..otóż od początku..dowiedziałam się o klaczce kucyka i jej 2 tygodniowej córeczce które trafiły do ubojni na śląsku ale o dziwo!rzeźnik pożałował ich i postanowił komuś sprzedać byle nie zabijać.Ja postanowiłam je uratować i odkupić ale nie stać mnie już na dowóz do siebie na podlasie to koszt ok 1000zł.Zwracam się do Was z proźbą o pomoc kosztową także ale najlepiej o transport może ktoś coś wie wiem ,że tutaj jest osobny dział ale to wyjątkowa sprawa KOCHANY MODERATORZE i liczę ,że w ten sposób więcej osób zobaczy mój apel i może ktoś pomoże nam i konisiom.sprawa pilna będę bardzo wdzięczna za pomoc!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 19:10
Jo, jo jo, 2 tygodniowy źrebaczek w rzeźni?
do rzezni trafila klaczka zazrebiona wyzrebila sie sama na padoku maly ma 2 tygodnie dopiero
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 19:18
urszulapodbilska, i on 2 tygodnie w tej rzeźni trzymał te kucyki?
W lutym szukałaś już transportu, potem znów. Kolekcjonujesz kucyki z okolic Wrocławia?
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=30432;sa=showPosts
Możesz podać namiary na tę ubojnię? Zabijanie źrebnych klaczy jest zakazane. Zgłosimy do IW,
siedze w centaurusie a zadnego kucyka jeszcze nie dowizolam bo transport jest drogi  dziwne jest dla mnie milion pytan zamiast zaintersowanie sie kucykami ubojnia jest w wodzislawiu slaskim zakazane jest ale chyba znacie realia co?
najgorsze ze rzekomo nie wiem jak dowiezc tak malego kucyka bo jest to raczej niemozliwe...
Maluszki stały ściśnięte na tyle starego żuka. Wpatrzone w obiektyw kuliły się i cichutko parskały. Jakby nie chciały za głośno, żeby oprawca nie usłyszał. Bo a nóż zapomniał, że one tu są ? Może po nie nie wróci ? By Centaurus. (pisownia oryginalna)
A nóż... to się w kieszeni otwiera.
Sorry, jestem na NIE. Wyrosłam już z bajek.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 19:47
urszulapodbilska, mamy Ci kasę słać na piękne oczy czy jak?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 czerwca 2014 19:54
Jakby ktoś miał za dużo pieniędzy i chciał się podzielić, to ja też chętnie skorzystam  🤣
Posiadam jednego kucyka, może do utrzymania się ktoś dołoży?
Mam też dwa koty niesłyszące jakby ktoś wolał na koty niż na kucyki oddawać 😁 😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 19:56
lusia722, ja mam w stajni 9 kucyków i kota z niewydolnością nerek...
ja też mogę dołączyć do licytacji czy jestem wykluczona? 😀iabeł:
strzyga ja nie chce kasy na piekne oczy sama pozbieram po rodzinie zeby je wykupic szukam pomocy zeby je dowiezc zeby zapewnic im spokoj byt szczesliwe koniowe zycie a nei uboj a ty sie ciagle czegos doszukujesz wiadomo ze gdyby ktos chcial przeslac pieniadze wszystko udukumentuje,pokarze przedstawie nie wiem papier z ubojni co tam bys chciala nie jestem zadna oszustka czy cos szukam po prostu wsparcia a najlepiej taniego transportu albo kogos ''przy okazji "co by je mi dowiozl ale i tak zastanawiam sie nad tym maluchem bo jest za maly...ja mam kucyczke poki co jedna kupic moge kucyka nawet jutro tylko czy o to chodzi ?myslalam ze lepiej pomoc wiec szukam po fundacjach ale transport strasznie drogi,az dzisiaj trafilam na te 2 jakos nie umie je olac i zapomniec moze byc tez ktos ze slaska co je wykupi moge je odstapic ale dla mnei wazne aby im bylo dobrze!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 20:04
Met, a ile masz kucyków?
urszulapodbilska, sorry, nie byłam w stanie tego przeczytać, jeśli możesz uzupełnić wypowiedź o znaki interpunkcyjne i usunąć literówki,  będzie super =)
Jo, jo jo,

to wy na pomorzu też? myślałam, że tylko u nas się tak mówi 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 20:06
U nas na Pomorzu "Jo" mówi więcej niż 1000 słów.
😍
no jo
wiecie co ironizujecie macie koty ,kury kaczki i  z tego ja tez mam 2 psy ze schroniska,3 koty kroiliki i kucynke i co mam sie chwalic?zwrocilam sie do Was z prozba o pomoc a traktujecie mnie jak jakas oszustke z dworca dziekuje za pomoc jakby ktos chcial sa 2 klaczki w wodzislawiu za 500zl w ubojni na pilnie tyle z mojej strony
Strzyga, hmm... czekaj, liczę!

7 kucyków!
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 czerwca 2014 20:09
Ja mieszkam w Wodzisławiu Śląskim, podjadę do pana Kacprzyka zapytać o te kuce. Zapytam znajomych o transport, może ktoś by pomógł, ja nie mam jak. Pan Kacprzyk to dobry człowiek, ile już dobrze prosperujących koni wyleczył na swój koszt i długo utrzymywał wychodząc przy tym na minus tylko po to, żeby znalazły dobry dom. Przykład? Kesr niedawno opisywany w "Konie i Rumaki".
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 20:12
Met, widzisz i tak wygrywam 😀
eterowa idz popytaj przynajmniej powiesz czy rzeczywiscie bylo jak mowilam dla mnie to wazne bo pani strzyga zrobila ze mnie jakas wyludzaczke !i napisz mi prosze o ich stanie pozdrawiam
Tania, skoro źrebną zostawili do wyźrebienia, to chyba IW nie ma czego szukać tym razem?

Strzyga, ale mam jeszcze 3 kozy 👀

urszulapodbilska, nie nerwuj się. po prostu z Twoich postów wynika, że jesteś końskim laikiem (do czego się sama przyznajesz). a i można wywnioskować, że trzymasz samotnie kucynkę
dlatego szukam jej towarzysza i przy okazji staram sie pomóc jakiemuś konisiowi moze i laik ale ale nie od razu rzym zbudowano
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 20:22
urszulapodbilska, piszesz jak w amoku, z błędami, bez znaków interpunkcyjnych, bez konkretów i oczekujesz 100% zaufania?

Met, może jakbyś miała owce...
pół roku samotności dla źrebaka to bardzo smutny scenariusz "ratowania" 😕

może jakbyś miała owce...

Kto ma owce, ten ma co chce 😉
chore pisze szybko bo obok chodzi małe dziecko myślisz ,że jak będę super poprawna to już można mi zaufać zabawne ucinam rozmowę ona do niczego nie prowadzi!Ty sobie jaja robisz kosztem tego ,że ktoś chce uratować zwierzęta chyba sama nie masz pojęcia o życiu przede wszystkim skoro tak pisownia się liczy trza było spytać czy może nie mam jakiejś wady pisowni? żal ,że są tacy ludzie jak Ty ja Ci nie kazałam pieniędzy przelewać tylko może poradzić,może ktoś ma jakiś transport i zawiózł by przy okazji a Ty ciągle szukasz !żal normalnie!kucyki odpuszczam i temat tym bardziej bo to jałowa rozmowa!
Te kucyki ratuje Centaurus? Zbierają na nie kasę,  a Ty chcesz je wykupić? Dobrze rozumiem?
dobrze przeczytalam? znowu centaurus?
tania to co? robimy kontrole? 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się