sklepy stacjonarne

Zuzista, ale chodzi o Auchan, nie o Reala.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 grudnia 2008 00:34
Oj, moja gafa    😡
Pozmieniali nazwy i się gubię  🤔wirek:  😉
jak już Września to może i sklepy z Gniezna dopisać?
w Poznaniu jest jeszcze Arden
Myślę że napiszcie wszystko co znacie. Przydałoby się też moze z Warszawy dopisać. żeby była taka baza wszystkich miejsc 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
28 grudnia 2008 12:09
Na małym kacku jest Bergo, mają rzeczy Jacsona, HKM, średdnio zaopatrzony, teraz była rozbudowa, ale wszystko jest zawsze do ściągnięcia w b. krótkim czasie, najtańsze  moim zdaniem rzeczy leoveta i przemiła obsługa. 🙂
zamierzam kupić nowe sztylpy, a ze mam dość niewymiarową łydkę to muszę mierzyć osobiście, i tu moje pytanie do ludzi z 3miasta, gdzie znajdę największy wybór? z góry dzięki za wszystkie inf :kwiatek:
Ja kiedyś kupowałam w Madisonie i powiem ze był duży wybór. Ale tam ceny nie są zachęcające.
Pani w Miszewie ma sztylpy chyba Daslo i one mają bardzo dużę gumę i powinny dobrze się dopasowywać.
dzięki za podpowiedz 😉

ja to mam długą ale strasznie wąską łydkę:/
w styczniu będę w 3miescie to będę szukać... może sie uda znaleźć coś co mnie zadowoli
afhata, to moze zmierz sobie dokladnie noge i zamow w hippicy na przyklad??
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
28 grudnia 2008 17:54
Black Horse - Art. jeździeckie - ANdrzejczak-Wagner M.
62-300 Września, Daszyńskiego 8
wielkopolskie
Tel.: 0 61 437 76 79

Sklep we Wrześni już niestety nie działa... A w każdym razie już w wakacje był zamknięty...
jak już Września to może i sklepy z Gniezna dopisać?

W Gnieźnie niestety wg mnie nie ma nic godnego uwagi :/ I chyba nawet jest 1 sklep na całe miasto, nie pamiętam jak się nazywa, ale ciężko do niego trafić, nieciekawy asortyment, wysokie ceny... Wyszłam z niego tylko z naklejką na samochód... 🙄
I był kiedyś jeszcze jeden, połączony ze sklepem z artykułami zoologicznymi, ale dział jeździecki został zlikwidowany...
Olsztyn-Arcus
Elbląg-Stacjonata
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 grudnia 2008 18:05
Polecam sklep AGNES w Kaliszu:
- wszystko dla jeźdźca i konia, plus b. duży asortyment dla psów i kotów
- przedstawiciel firmy Pikeur na okolice.
Ja będę nudna ale wszędzie i zawsze- Sklep Karina na Warszawskim Ursynowie  😀

A co mnie zszokowało przed Wigilią- byłam w Końskim Świecie w Konstancinie i trafiłam na przemiłą obsługę, pierwszy raz. Jeżeli będę trafiać na tą panią, to jestem skłonna nawet tam czasem podjechać 😉 jestem bardzo mile zaskoczona. Jakby nie patrzeć jako jedyni po tej stronie Wisły mają asortyment droższych firm.

Dziesiątki w Gołkowie nie polecam- niby coś tam leży na tych półkach a w sumie nie ma nic, po co nie przyjeżdżałam to nie ma, nie będzie, nie było, nie wiedzą co to, nie sprowadzają, jak już mieli mi sprowadzić to się nie doczekałam... Jedyne co to blisko i dowożą.
a ja znam właśnie w Gnieźnie sklepy godne uwagi 😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
28 grudnia 2008 21:24
Ja będę nudna ale wszędzie i zawsze- Sklep Karina na Warszawskim Ursynowie  😀

Heh to chyba jedyny sklep, w którym panie sprzedawczynie wytrzymały moje marudzenia, wybrzydzania, brak zdecydowania i medytacje nad jedną parą sztylpów przez 3 godziny (których i tak nie kupiłam) 🤣
a i Burza jak wtedy robiłam zakupy, to akurat zebrał się wianuszek dziewcząt i coś między sobą o Tobie rozmawiały 😉 Ja takie gumowe ucho jestem 😁

armaquesse co? gdzie? jak? 👀
Raven hehe Sabat, moja droga, Sabat 😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
28 grudnia 2008 21:30
No pewnie tak, z tym że to dość dawno było i ja się jeszcze na Volcie tak nie udzielałam, bo bym przyatakowała, a tak to się wstydziłam 😁

I żeby nie było OffToposława - kiedyś uwielbiałam Euro Horse jak jeszcze był na Prostej. Ech, mój pierwszy sklep jeździecki...
Nie podobała mi się obsługa w Stajni (koło Politechniki). Pani niecierpliwa, uwagi prawione w dość  nieuprzejmy sposób...
Za to Pan w "Dereszu" miły i pomocny 😉
I jeszcze podoba mi się sklep na Warszawskiej.
a ja mam nowe sympatie Equitom w Lodzi 😀 grumasze, wybieram, przymierzam cos tam kupie, ludzie bardzo sympatyczni- ceny ok🙂
Karina- mhm mimo, ze tak jak i Deresza mam pod nosem to jakos takos..no nie zawsze maja  to co potrzebuje
Stajnia na polnej- nie wiem czemu, ale znow trafilam na sredni dzien pani sprzedajacej..szukalam bryczesow w kratke z pelnym lejem, pani mowi, ze tylko to co na sklepie i nawet tego mi nie pokazala...w konkurencji pani wyciagnela katalogi i zapytala jaki rozmiar i na kiedy potrzebuje...coz..never ever do stajni na polnej, poza tym, ze trafilam kiedy pani ucinala sobie pogawedke z jakims znajomym...ja rozumiem, ze wygladam jak nastolatka, ale chyba nie kazda nastolatka  chce zrobic zakupy za kilkaset zloty z marszu.
Czy cos w Wawie nowego sie pojawilo?
ktos sie wybiera do Julinka do siodlarni?? ja mam straszna ochote 🙂ale kawalek to ode mnie🙁
Aaaaaa i po wyprzedaży muszę rzucić dobre słowo na Inter Api- tyle zawsze słyszałam, że ą i ę, a tu przemiła obsługa, normalna atmosfera, duuuży sklep i sensowny wybór 🙂

Deresz- od zawsze mnie tam bardzo dobrze obsługiwano, jeśli czegoś potrzebuję na już i nie ma w Karinowie- to dzwonię tam. Ostatnio pan pół godziny szperał po sklepie żeby mi znaleźć ostatnią parę białych owijek i odłożyć aż przyjadę.

Karla to ta Siodlarnia się nie otworzyła w Wawie tylko gdzieś poza?
Burza-to jest chyba jakies ze 30km od palacu kultury wiec jak w Wawie😉 i z tego co wiem, to chyba najwiekszy w PL sklep stacjonarny z outletem 🏇
Deresza nie trawie...kiedys szukalam bryczesow bialych z czarnym skorzanym lejem a pan usilnie mi wmawial ze biale  z czarna "szmata" na tylku to skora tylko taka miekka
30 km od pałacu to też jest do Tarczyna prawie 😉 outletem, bo miało być Loesdau?
no sklep plus outlet losdaloski 😎
E to mnie w sumie nie ciągnie mocno 😉
mnie tez- bo za miesiac  znowu niemcy i ichni ebay😉 ale z ciekawosci trzeba oblukac taki sklepik🙂 😎
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 grudnia 2008 08:06
Warszawa

* Sklep Jeździecki Pasi-Konik
Aleksandra Guz
Grenadierów 13
04-062 Warszawa
Tel: 0 22 673 61 22

* Nowo otwarty sklep jeździecki w Falenicy
Tomasz Neffe
Walcownicza 14 paw. 88
Falenica
Tel: 502213449

* Hurtownia i Sklep Jeździecki MUSTANG
Mustang s.c.
Waszyngtona 122
04-074 Warszawa
Tel: 022 813 63 08, 022 810 94 88

* DERESZ Sklep Jeździecki
Krzysztof Goszka
ul.Komisji Edukacji Narod. 96 U2 /wejście od ul. Artystów/
02-777
Tel: 22 8555213 601 734443

* Sklep jeździecki Karina
Małgorzata Bartołd
Ul. Braci Wagów 1
02-791 Warszawa
Tel: 022 649 02 23

*SKLEP STAJNIA
BEATA WRÓBLEWSKA
GEN.ZAJĄCZKA 1/5
01-518 WARSZAWA
Tel: 22-839-08-23

* Horsepol - Sprzedaż i produkcja sprzętu jeździeckiego
Grzybowska 30
00-863
Tel: (022) 620 35 88

Niedaleko Warszawy  😉

*EURO ANIMALS
Iwona Lewandowska
Wesoła Dobra
05-075
Tel: 022 773 43 49, 0 603 936 946

*Sklep Jeździecki - wsiodle.pl
Walczak Katarzyna
Al. Jerozolimskie 262A
05-815 Opacz k/Warszawy

*Salon Jezdziecki Bandola
Bandola
Nadarzynska, Grodzisk Maz 63
05-825
Tel: 22 729-31-30

* Conemara - sklep jeździecki 
Monika Ratajczak
Józefin, ul Stołeczna 250
05-074 Halinów
Tel: 0 602 401 477

* Sprzęt Jeździecki - Inter Api
Inter Api Spółka z O.O.
Kazimierzowska 16 - Hurtownia Królewska 64 - Sklep
05-822 Milanówek
Tel: 022 7244728-HURT, 7245093-SKLEP

* Bewet - Sklep Zoologiczno Jeździecki
Grzegorz Cudny
Chopina 66-70
05-800 Pruszków
Tel: 502996321

*Sklep Jezdziecki
Katarzyna Zorawska
Nowowiejska 5
05-410 Jozefow kolo Otwocka
Tel: 501766692

Nowy profesjonalny sklep jeździecki - Horseteam
Klaudyna Dudzinska
Ul. Warszawska 144 Łomianki



Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 grudnia 2008 09:30
Horseteam jest teraz w Łomiankach. Dokładny adres to ul. Warszawska 144
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 grudnia 2008 09:37
dzięki Koniczka juz poprawiłam  🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=956.msg132094#msg132094 date=1230504673]
mnie tez- bo za miesiac  znowu niemcy i ichni ebay😉 ale z ciekawosci trzeba oblukac taki sklepik🙂 😎
[/quote]

a opłaca się teraz w Niemczech kupować?? Jak patrze na ich ceny, to nawet rzeczy w największej promocji przy obecnym kursie euro nie wychodzą taniej niż w Pl.
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2008 09:46
edit
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 grudnia 2008 10:02
kujka wiem, że nie nowy, ale kopiowałam ze strony stadniny.pl  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się