Cavaliada Tour 2014/2015

Kaprioleczka, w galeriach można poogladać dokładniej. Tutaj ze świata koni.
ooooo, dziękuję!!  :kwiatek: :kwiatek: właśnie próbowałam znaleźć, ale mi się nie udało  🤦

edit: nadal... CO to jest?  🤔
Nachrapnik zwykły, nachrapnik sznurkowy hanowerski i dźwignia do kiełzna, zapewne z kompozytu, żeby była lżejsza niż metalowa.
na tym zdjęciu nie widać, ale tam i wędzidło się załapało. Strasznie cudaczne  🤔 (ale gdzie mi sie tam na tym znać)
[quote author=buyaka link=topic=96242.msg2314725#msg2314725 date=1426424439]
powiedziano co estończykowi przeszkodziło w linii? Coś sygnalizował po tym jak mu koń spłynął przed przeszkodą.


Kamera!!! Jakiś cholerny, porypany dupek przełożył kamerę przez barierki.
Przełożył na tyle daleko, że kamera całym swoim jestestwem znalazła się na parkurze.
[/quote]

Ale w sensie jakiś z widzów, czy ktoś z obsługi (wsensie reporter, kamezysta, kto?)?  👀
[quote author=szemrana link=topic=96242.msg2314930#msg2314930 date=1426439921]
[quote author=buyaka link=topic=96242.msg2314725#msg2314725 date=1426424439]
powiedziano co estończykowi przeszkodziło w linii? Coś sygnalizował po tym jak mu koń spłynął przed przeszkodą.


Kamera!!! Jakiś cholerny, porypany dupek przełożył kamerę przez barierki.
Przełożył na tyle daleko, że kamera całym swoim jestestwem znalazła się na parkurze.
[/quote]

Ale w sensie jakiś z widzów, czy ktoś z obsługi (wsensie reporter, kamezysta, kto?)?  👀
[/quote]

Wydaje mi się, że to pan kamerzysta do tego dokumentu o Cavaliadzie - raczej ktoś z akredytacją, nikt z wewnątrz.
wzięłam sobie kiedyś butelkę wody 1,5l i nawet wody wnieść nie mogłam, tolerowali tylko butelki 0,5l.. Pamiętam, że się wkurzyłam, bo wiadomo jak z cenami napojów i żarcia na tej imprezie..

Mam wrażenie, że Polska i jej super organizacja jest jakieś sto lat za murzynami. Albo i tysiąc. Za granicą na jednej z imprez na akredytacje prasową rozdawali piwa, napoje (coca cola sprite etc) i jedzenia do oporu za darmo (jakieś takie dobre serowe francuskie ciastka). Nie mówię oczywiście żeby żerować na tym, ale jak już torba na sprzęt pęka w szwach i jeszcze wozić żarcia na cały dzień to taki poczęstunek przynosi w pewnym stopniu ulgę. Tym bardziej że w PL zmuszają cię w zasadzie do tego że ciężko pracując cały dzień czujesz się jak ostatni złodziej bo nie zapłaciłaś tych paru dyszek za wątpliwy spektakl.
Ja do Poznania pojechałam w tym roku w celach rekreacyjnych i tylko na targi. Program zawodów był po prostu błagający o litość. Jakoś dużo bardziej mi się te imprezy podobały za czasów Parady Jeździeckiej - jak był Pignon etc.

A to co prezentuje p.Kubiak na swoich koniach również woła o pomstę do nieba.
No to na spokojnie mogę trochę się wypowiedzieć 🙂
Drugi raz dane było mi uczestniczyć w Cavaliadzie. W tym roku pierwszy raz jako media. Suma sumarum zawody mi się podobały.
W niedziele najmniej podobało mi się,że spacerowicze się kręcili (wątpie ,żeby bilet kupili) którzy próbowali się też wtranżolić na rozprężalnie przed GP.
Ps. Tutaj dopiero "skumałam" ,że się Karlavet poznałyśmy 😉
Podział mediów na Świat Koni i inni mnie nie zdziwił, w końcu mieli patronat medialny. Za to akredytacja... pełno dziewczynek spotkałam chyba dostały akredytacje do swoich funpagów z facebooka  🤣
Bardzo słabe były pomyłki z muzyką na ujeżdżeniu. Najmniej jednak podobał mi się konkurs... Speed & Music, 80 czy 90% piosenek się powtarzała z zeszłego roku (albo mam takie wrażenie), a głośność przyprawiła mnie o niezły ból głowy...
Najbardziej podobały mi się konkurs sztafety oraz z pokazów- przeciąganie liny. Mam filmik jak Panowie "lecą" po glebie  🤣
Udało mi się załapać na fotkę ze Skrzyczyńskim  😎 Jako miłe podsumowanie Cavaliady 😉
A czy ludzie, którzy porównują polskie eventy jeździeckie do zagranicznych zdają sobie sprawę z faktu, że na tych drugich publiczność jest 2-3x większa jak u nas? 😉 I chyba nie muszę tłumaczyć, jak wielką różnicę to robi w... WIELU sprawach?

Co do muzyki podczas Speed&Music to dla mnie nie wydawała się za głośna, a jestem mocno uczulona na punkcie głośności. Pewnie zależało gdzie się siedziało.
Tak ci ludzie zdają sobie z tego sprawę, ale ja porównuje eventy z punktu widzenia prasy, ani mnie ziębi ani grzeje ile jest widowni, ale jak jestem traktowana, a że widzę że w wątku wypowiedziało się wiele osób z tego punktu widzenia to wetknęłam swoje trzy grosze 😉
Muzyka w tym roku na Speed & Music była wyjątkowo cicha i jakaś taka nudna.
Pamiętam Cavaliadę 2013, tam to było prawdziwe speed i prawdziwe music 😉 Cała reszta dla mnie na plus poza pokazami.
ja co prawda jestem ogólnie uczulona na hałas w stopniu przeszczególnym (słuch jak u nietoperza  😁 ), więc może mój głos się nie powinien liczyć, ale w Lublinie było TAK głośno na speed&music, że w pewnym momencie musiałam wyjść, bo pomimo wielokrotnego przesiadania ja nie dałam rady wytrzymać (a moje zatyczki do uszu spokojnie leżały w samochodzie). W Lublinie to bardziej speed&blasting noise  😀iabeł:
Przed nami Cavaliada Tour 2015/2016, wczoraj organizatorzy podpisali umowę z CLAAS i poza skokami we wszystkich miastach zobaczymy WKKW, więcej informacji.
a czy cawaliada nie miała się rozszerzyć o jeszcze jedno miasto?  🤔
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 września 2015 11:34
No w Poznaniu wkkw wyglądało rewelacyjnie 😜
Ciekawe jak rozwiążą to w pozostałych lokacjach.
No w Poznaniu wkkw wyglądało rewelacyjnie 😜
Ciekawe jak rozwiążą to w pozostałych lokacjach.


Lusia
Też jestem strasznie ciekawa i bardzo cieszę, bo WKKW, a konkretnie kros to było coś  😜
Był może ktoś z Was na wolontariacie w Centrum Prasowym? Mam zainteresowania dziennikarskie i zastanawiam się, jak dokładnie wygląda ta funkcja 🙂
hej, czy ktos moze mnie naprowadzic linkiem na przedsprzedaz karnetów  na poznan? plissss :kwiatek: :kwiatek:
nekti   Pająk stajenny..
04 listopada 2015 18:34
OBIBOK Może tu:  klik
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się