Cavaliada Tour 2014/2015

W grudniu rusza Cavaliada Tour 2014/2015, najwyższy czas na odpowiedni wątek. Podobnie jak w latach ubiegłych zaplanowano rozegranie zawodów w trzech lokalizacjach:
4-7.12.2014 Poznań
19-22.02.2015 Lublin i 12-15.03.2015 Warszawa
Oficjalna strona www:
http://www.cavaliada.pl/pl/

Ruszył już nabór wolontariuszy na pierwszy etap 🙂
Jeszcze kupa czasu a ja już zaczynam przebierać nogami  💃
Nirvette   just close your eyes
13 października 2014 12:06
Wczoraj zglosilam na wolontariusza na Cavaliade do Poznania, jestem ciekawa, czy mnie przyjma, czailam sie na zgloszenie tam juz od dwoch lat i wreszcie mam czas.  😍
Też już wysłałam na poznańską odsłonę imprezy 🙂
Ja tam już od miesiąca mam bilety na Poznańską  😍
A ktoś wie kiedy program wreszcie będzie ?
A ktoś wie kiedy program wreszcie będzie ?


Wszędzie piszą "wkrótce"  😵. Powinno być ciekawie, bo przecież mają być w Poznaniu dwa place konkursowe.
A ja byłam w poprzednich latach a w tym roku nie mogę i jest mi smutno  😕
Zastanawiam się właśnie czy nie iść na ten wolontariat xd na cavaliadę jeżdżę od początku ale... no nie wiem sama
Chciałam zabrać rodzinkę i zrobić sobie weekend w Poznaniu. Tylko nie wiem, czy dobrze zrozumiałam podział  biletów. Żeby móc oglądać zawody, a co jakiś czas wyskoczyć na targi i ewentualnie na miasto (małe dzieci, nie wiem, jak długo z mężem wytrzymają) muszę dla wszystkich wykupić karnety?
anai raczej tak, na biletach jednorazowych (np sobota wieczór) możesz tylko wejść i wyjść z terenu MTP... :/
Wybieram się na pewno do Poznania w tym roku, ostatnio byłam  tam 5 lat temu na Cavaliadzie. Czy może ktoś polecić jakiś tani nocleg dla pary blisko targów, ewentualnie z dobrym bezpośrednim dojazdem? Jeszcze termin odległy, ale wychodzę z założenia że im wcześniej tym lepiej 😉
Wiadomo w jaki dzień będą skoki w Poznaniu (bo to się jakoś na dni dzieli?)? I właśnie jak to jest z tymi biletami: jak wejdę na sport i chcę przejść na targi, to potem na sport już nie mogę wrócić czy jak to jest?
Będę w piątek.
Gdyby ktoś chciał poznać itd.
Dramuta12 skoki będą codziennie  😉 między halami możesz dowolnie przechodzić, ile Ci się podoba. Jak wyjdziesz z terenu targów to już nie wejdziesz drugi raz jeśli nie masz karnetu.
Tu jest dokładny program:
http://www.cavaliada-poznan.pl/pl/dla_publicznosci/program/
Ja będę maszerować w sobotę wieczorem 😀
Dziękuję, baffinka  :kwiatek:.
http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/bilety/ tam jest napisana cena biletów w kasie w dniu wydarzenia, nie ma przedsprzedaży?
Chyba jeszcze za wcześnie ?
Uhm, dzięki.  :kwiatek:
Ja kupiłam w przedsprzedaży pierwszej co była do wczoraj, więc pewnie jest już 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 listopada 2014 15:41
Zuzix na Poznań, na Warszawe jeszcze nie ma przedsprzedaży
A są już zapisy wolontariuszy na Lublin ?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 listopada 2014 16:26
mialam startowac w tym roku, ale niestety kon w klinice stoi  🙄 🙄 🙄
margaritka, no coś Ty ? Co się stało ? Jakis ciąg dalszy poprzednich problemów ?
A są już zapisy wolontariuszy na Lublin ?

Wystarczy poczytać na stronie: http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/wolontariat/wolontariat/

Rekrutacja rozpoczyna się dnia 10 stycznia i trwa do 7 lutego.
Tak, tylko z grouponowej oferty wyłączona jest niedziela. W ogóle trochę dziwna ta oferta, bo bardziej opłaca się kupić oddzielnie bilety na każdy dzień, niż karnet.
Kupiłam bilety na Poznań czwartek i piątek. Będzie ktoś i ma ochotę się poznać 🙂?
Olivia7 też tego nie ogarniam 😀.
Tak, tylko z grouponowej oferty wyłączona jest niedziela. W ogóle trochę dziwna ta oferta, bo bardziej opłaca się kupić oddzielnie bilety na każdy dzień, niż karnet.

Wiem 🙁 Ja się nacięłam. Napisała do mnie Lov, że są. Zawsze się szybko sprzedawały i się nigdy nie mogłam załapać. Napisałam do kumpla, żeby mi kupił, bo nie miałam dostępu do kompa, a na telefonie pokazywało mi tylko tą opcję za 7,99.
Jak już miałam kupiony to sprawdziłam na kompie i mi się te daty nie zgadzały.
Dla mnie to jest chamstwo w biały dzień. Napisane 99,99 zł zamiast 140 - a 140 kosztuje karnet na 4 dni. Oni zrobili na 3 i to bez tego najważniejszego...
Czyli gów*o, a nie promocja...

Jakby co to mam na zbyciu, bo ja będę od piątku do niedzieli, więc muszę się przespacerować jednak po ten do empiku  😵
baffinka
Groupona można zwrócić 🙂

Wybieram się do Poznania na wszystkie dni na 90%  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się