Nasza twórczość graficzna

Dzięki Anaa 🙂 Rozważę te kursy. Studia na dzień dzisiejszy przekonują mnie jednak bardziej, bo sama do końca nie wiem co powinnam wiedzieć i z jakich programów korzystać. Na kurs idzie się jak ktoś już jest ukierunkowany na konkretny program.

Alice, programów jest multum 😉

generalnie oni robią też kursy grafiki komputerowej i to są takie kombajny - chyba kilka programów w jednym - musiałabyś doczytać 🙂
jeśli chodzi o studia to sama nie wiem - swego czasu też szukałam czegoś sensownego i nie znalazłam 😉
jedyne nad czym się chwilę zastanawiałam to było WSA
http://www.charakteryzacja.pl/kierunki-ksztalcenia-2/grafika/

a architektura tak Cię odrzuciła? 😉
Anaa, niestety 😉 Jeszcze 3 miesiące posiedzę w biurze i kończę z architekturą...

Przejrzałam własnie ich ofertę. Świetne kursy! Najchętniej poszłabym na wszystko😉 Tylko kurcze ceny też odpowiednie.
Alice, piszesz o ITMedia czy o WSA? 🙂

Jeśli o tym pierwszym to faktycznie ceny są konkretne, ale na ich kursach byłam ja (Illu) i mój kolega (Illu i PS) - i naprawdę są super.
Ja po tym kursie robiłam w Illu bez problemów grafiki i przygotowanie do druku, a wcześniej nie wiedziałam kompletnie jak się do tego zabrać... 😉

Napisz mi co się stało, że rzucasz archi, ciekawa jestem bardzo... może być na PW 🙂
Anaa, mówię o kursach w ITMedia. Cenę jednego kursu da się przeżyć, ale jak myślałam o kilku to sprawa się nieco komplikuje... . Tym bardziej, że wszystko mi się tam podoba. Łącznie z grafiką 3D i filmami😉 Przydałyby mi się studia o takim programie.
Na WSA rzuciłam tylko okiem - tez fajne🙂 Przejrzę dokładniej jak będę w domu.
Edit: Niestety widzę, że nie mają podyplomówki, tylko zwykłe studia 3,5letnie.
Apropo architektury leci PW 🙂
Ja polecam zaawansowany kurs photoshopa w Akademii Fotografii, wiele sie nauczylam i nauczyciele bardzo pro byli 🙂
Rany boskie trafi mnie zaraz:/ mój tata chce logo swojej firmy - wiem jak ma wyglądać mam projekt, ale chciałabym je zrobić taką kreską bardziej rysowaną a nie chamskimi równiutkimi liniami... macie jakieś systemy na opanowanie ręki?? nie mam tableta, kurde myszki nawet nie mam tylko jadę na touchpadzie w laptopie i nie mogę tego równo zrobić:/:/:/masakra jakaś!:/ jest jakiś magiczny sposób o którym nie wiem?? help🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 lutego 2015 13:49
]rysujesz na kartce, robisz fotę, wrzucasz do illustratora i odtwarzasz piórem :P
nie mam illustratora, ale to chyba najmniejszy problem;P dzięki! będe próbować
Livia   ...z innego świata
18 lutego 2015 17:36
Dziewczyny, przychodzę z wielką prośbą do was, w imieniu wszystkich forumowych szmatoholiczek.

Czy któraś z Was mogłaby może wspomóc nas z tworzeniem loga na nową stronę szmatoholików? Mamy już pomysł na nazwę i to logo, tylko trzeba to jakoś ładnie przedstawić, a nam brakuje graficznych talentów 🙂 Czy ktoś zgodziłby się pomóc? :kwiatek:
Breva, spróbuj w darmowym incscape. Całkiem fajny program do wektorów.
abre, już obczajam🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 marca 2015 00:51
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 marca 2015 01:03
Smartini zgodnie z moim chłopem stwierdziliśmy, że chcemy takie bluzy! 😍 Dasz kontakt na pw? 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 marca 2015 11:28
Smartini, ja czekam na rozpinane bluzy i przypływ gotówki  😁 będzie coś dla klasyków może czy tylko west?
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 marca 2015 14:10
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 marca 2015 14:11
Oooo to jednak poczekam na klasyczną, może już trochę grosza będzie  😀iabeł:
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 marca 2015 18:28
smartini, przeboskie, jak zwykle.

Graficy kochani, mam małe zlecenie, na projekt plakatu imprezy końskiej, organizowanej przez stowatzyszenie, w którym jestem.
Według mnie prosta robótka.
Ktoś coś? Odezwijcie się na priva z warunkami, proszę 🙂.


i daję linkę, bo nie wiem jak się wklei, a pierwszy raz wstawiam z tego serwera klik

trochę zmiana klimatu od koni, ale zawsze chciałam rysować "mangowo"  😡

Isabelle fajne!  😀  a w jakich programach się bawisz?

U mnie jak tak dalej pójdzie to sprzedam ten tablet i kupię dopiero na jesień jak przestane do konia codziennie po pracy jeździć... Teraz kompletnie czasu i ochoty nie mam, żeby się tym zajmować  🙄
baffinka, rysuję tylko w Paint Tool SAI. Fajny, prosty intuicyjny. choć widzę w nim jedną wadę. może być maks 260 warstw. i często muszę scalać i kombinować, żeby się zmieścić. Ostatnio robiłam rysunek na ponad 330 warstwach i miałam kłopot jak to poskładać, bo przy różnych mieszaniach warstw - nie przenosi się mieszanie po scaleniu 🙁

Spoko, ja robię około 52 godziny w pracy tygodniowo i w sumie robię 5 tygodni pracy w 4 tygodnie, więc rozumiem brak czasu. Zostaw, odłóż, łatwiej będzie wrócić niż wtedy, jak sprzedasz 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 marca 2015 18:25
dawno nie robiłam plakatu 😀 zdjęcia ciężkie jak na tego typu zabawę więc oceniajcie czy wybrnęłam 😀


Isabelle przeurocze  :kwiatek: nie moje klimaty, ale ocieka cukierkowością <3
smartini, ale... c co chodzi? Jaki jest temat/cel plakatu?
Aaa... stanówka?
W tym celu trzeba kilka minut oglądać i kombinować czego rzecz dotyczy? To świadomy zabieg marketingowy?
A! I w końcu zajarzyłam, że to na dole to dym (że smoke, smoking itd.) Dość długo myślałam, że to... niewyraźny RTG 😁

Wg moich pojęć ta grafika jest błędnie skonstruowana. Bogactwo formy przesłania informację.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 marca 2015 19:05
Smartini, duży chaos czcionkowy. Lewitujące odbicie kopyta - nienienie. Zostawiłabym zdjęcie u górze bez tego znaczka po lewej. Breeding season 2015, jeśli jest niezbędne, też umieściłabym gdzie indziej i na pewno nie w tej czcionce.
smartini, dla mnie też za dużo wszystkiego i też chwilę mi zajęło zanim ogarnęłam wszystkie elementy!
smartini, zamiast fotki sportowej - dałabym zdjęcie zoo. za dużo różnych czcionek. breeding season na górze, albo bardziej widoczne. jakos "nie klei się" jako reklamówka stanówki.
ooo Isabelle dobrze mówi! jak na dole jest dynamiczna sportowa fota, pokazująca potencjał konia to naprawdę na górze mogłoby być zoo - uspokoiłoby trochę a w sumie na całym plakacie nie jest dobrze pokazany koń ddo którego stanówki chcesz zachęcić.
dla mnie za duży chaos 😉

tego, że to stanówka trzeba się doszukiwać...
czcionek miliard 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 kwietnia 2015 22:05
Ja dalej czekam na kolorowanie, Isabelle! Nie mysl, ze ci odpuszcze 😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się