prosze o pomoc

Behemotowa, jeżeli masz tak blisko to może mogłabyś się tam przejść i dowiedzieć, jak jest naprawdę?
ash   Sukces jest koloru blond....
01 grudnia 2014 13:40
Tym razem intuicja podpowiadala prawidłowo...
Smutne i wkurzające, ze ludzie robią takie rzeczy
Behemotowa, jeżeli masz tak blisko to może mogłabyś się tam przejść i dowiedzieć, jak jest naprawdę?

W sumie tak czy siak chciałam tam jechać to podjadę 🙂 w weekend dam znać 🙂
nom.... ciekawe czyj to adres zostal podany.... czy to mod powinien zglosic na policje cala akcje?
[quote author=_Gaga link=topic=96522.msg2234739#msg2234739 date=1417432158]
horse_art, nie widzę nic złego w ogłoszeniu w stylu: "nieodpłatnie przyjmę sprzęt jeździecki"
Mało realne , że ktoś wyśle siodło Devocoux, ale może jakąś kopystkę ktoę podrzuci... Przynajmniej wiesz w co się pchasz - nie w teoretyczną pomoc komuś po wyimaginowanej tragedii, a komuś kogo na konie nie stać...

edit: literówka
[/quote]

tak, ale jak sie pisze to wprost "jak masz cos do wyrzucenia - oddaj mi 🙂 ", bez udawania potrzebującego, jakby to o jedzenie czy jedyne buty na zime chodizło... sprzet jezdziecki, jezdziectwo nie jest przymusowe i nie sa to art pierwszej potrzeby... i widac, ze sa to osoby wlasie naciągające jelsi tak  to przedstawiają... (a ie maja tzn "sytuacji losowej" czy ie chca dla jakiejs tam zaiedbanej bidy...
z takimi bajkami jak w tym watku juz sie spotakalam, sa cale rodziy , które z tego zyją. zbierają na wyimagonowane zwierzeta, na swoje leczenie i zycie - awet przedstawiają dokumety leczeia, jakies wyniki... dla fachowca do zweryfikowania, ze bzdury, jak sie zaczie dociekać to wychodzi, ale duzo ludzi się nabiera...  jednak mamy dobre serca i naciagacze to wykorzystują.
o takie mi chodzi - naciąganie. to nie są prosby "po co masz wyrzucac", czy że ktos w potrzebie...
dlatego napisałam na podany adres maila z prośbą o wyjaśnienie.


Tylko, że adres maila i nazwa użytkownika jest taka sama . W adresie do ,,darów ,, jest wpisane inne imię, obie kobiety są z tego samego miasta . Można sprawdzić na fc
Wydaje mi się, że one nawet nie wiedzą o tej akcji  😉 
Znam ten adres , tam nikt nie mieszka o takim nazwisku wogole .
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 grudnia 2014 02:04
Skoro tam pod tym podanym adresem nie mieszka nikt o tym nazwisku to zapewne wszystkie przesyłki tam wysyłane trafiłyby z powrotem do nadawców.

Ja myślę że to jakieś dziecko sobie taki "rzarcik" zrobiło.

Zatem strach pomyśleć, co jeszcze może mu do głowy wpaść.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 grudnia 2014 04:21
Zatem strach pomyśleć, co jeszcze może mu do głowy wpaść.


No ciekawe co jeszcze wymyśli 🤔
przez taką "zabawę" ludzie przestaja reagować i pomagać tym którzy naprawde tej pomocy potrzebuję
np
"Ekwitacja

Pragniemy z wielką przykrością oznajmić, że spłonął jeden z budynków naszej stadniny.
Ponieważ była tam m.in. siodlarnia doszczętnie spłonął cały sprzęt do jazdy konnej, wszystkie siodła, uprzęże, czapraki, derki ..... wszystko
Witaminy dla koni były w papierowych workach, opakowania środków do pielęgnacji koni również stopiły się, więc .... nie ma co zbierać.

Na szczęście ogień nie dosięgnął koni, więc mają gdzie mieszkać.

Bardzo będziemy wdzięczni, jeśli ktoś zechce pomóc...

Przyjeżdżanie do nas na jazdę konną, również pomoże nam stanąć na nogi. Siodła chcą nam pożyczyć na trochę ludzie z zaprzyjaźnionych stajni."

Tam naprawde stała sie tragedia , znam osobiście ludzi którzy dzierżawią z tej stajni konie (miedzy innymi stajnia w której stoi Viritrim). Jesli możemy, jesli mamy jakis niepotrzebny sprzet to pomózmy tej stajni.
Nr telefonu do włascieli 604 874 716 adres Wysokie Mazowieckie , Wróble 16
Byłam akurat w innej sprawie na komisariacie i spytałam co ew. Policja na to. I.... NIC. Nie zajmowali by się.  😲
Asiusobczak śpij spokojnie pozostaje jedynie sumienie, którego nie masz. Spoko. Luz.
zpiździa.....ły ten kraj  😵
Byłam akurat w innej sprawie na komisariacie i spytałam co ew. Policja na to. I.... NIC. Nie zajmowali by się.  😲


To jeszcze nie znasz naszej władzy jak to oni potrafią właśnie NIC nie robić w o wiele gorszych sytuacjach.
Przecież to było niemal pewne...
[quote author=Liściu link=topic=96522.msg2235477#msg2235477 date=1417511017]
Byłam akurat w innej sprawie na komisariacie i spytałam co ew. Policja na to. I.... NIC. Nie zajmowali by się.  😲


To jeszcze nie znasz naszej władzy jak to oni potrafią właśnie NIC nie robić w o wiele gorszych sytuacjach.
Przecież to było niemal pewne...
[/quote]
Sprawa, w której zeznawałam była takiej kategorii, że mogłam myśleć, że by się jednak zajęli.  😉
Taniu, wszystko zależy też na kogo się trafi. Jak na człowieka leniwego (określiłam najłagodniej jak tylko umiałam :hihi🙂 to po ptakach...
Znam ten adres , tam nikt nie mieszka o takim nazwisku wogole .

tak doskonale znasz adresy i nazwiska? może pracujesz jako listonosz? bo to domena tego zawodu.
no i wobec tego kto tam mieszka? powinnaś wiedzieć, bo masz jedno ip z założycielką wątku.
Haha początek wątku był przerażająco bezczelny a teraz zaczyna się robić absurdalnie zabawnie 😁
A była nadzieja na darmowy sprzęt, a ją wykryli. Ojj
volta nie taka naiwna
Może dziewczyny ze Starogardu i okolic rozpoznają ją na zdjęciach, które ma w swoich ogłoszeniach i będzie wiadomo kto to taki cwany chciał być?
[quote author=loreen link=topic=96522.msg2235377#msg2235377 date=1417480543]
Znam ten adres , tam nikt nie mieszka o takim nazwisku wogole .

tak doskonale znasz adresy i nazwiska? może pracujesz jako listonosz? bo to domena tego zawodu.
no i wobec tego kto tam mieszka? powinnaś wiedzieć, bo masz jedno ip z założycielką wątku.
[/quote]
No! I ja tak czułam, że to ktoś z forum.
To nasza panna pożarowa?
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/38052
Szok


No szok, szok. I wstyd.
O rany, co za historia, dramat. Jak można być takim bezmózgiem, ale spoko - karma wraca. Dobrze, że czujne jesteście.
Mnie się zdaje, że już wyczaiłam nawet personalia.  😉 Oj... z tą ofertą o pracy to może być teraz ciężko.
Zła opinia może długo i daleko iść za złoczyńcą.
famka   hrabia Monte Kopytko
02 grudnia 2014 10:42
bezcenne doświadczenie : zalogować się, wyczytać jak volta pomaga i na co ma słabe serce, i uderzyć do boju  😂
brak mi słów ...
Pewnie teraz pojawi się wpis z lamentem, że koleżanka, siostra młodsza używała komputera bla bla bla.
Ktokolwiek to zrobił ten jest pozbawionym zasad i sumienia łotrem.
I nikt rozważny za próg swojej stajni nie powinien go wpuszczać.
p.s
Ale patrzcie, faktycznie jak w każdym kryminale: przestępcę ciągnie na miejsce złego uczynku.  😂
Taniu jeśli możesz to proszę napisz kogo podejrzewasz. Mam bardzo dużo znajomych ze Starogardu i jeśli znalazłyśmy tą samą osobę, to nawet bardzo dobrze znam jej instruktorkę 🙂
Po za tym +20 do inteligencji dla loreen za napisanie do mnie wiadomości (po tym jak tutaj napisałam, że chcę tam podjechać):
"Dzisiaj o 01:44:36 »
Czesc widzialam wpis pod prosze o pomoc , znam podany adres . chyba ktos sobie jaja robi  bo tam nikt taki nie mieszka szok normalnie nie moge w to uwierzyc"
Masz racje, ktoś sobie jaja robi, ale w sumie ostatnio zatankowałam, to sobie mogę poszaleć i pojeździć po Starogardzie  😁
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
02 grudnia 2014 11:07
To może jeszcze facjata, zanim znikną ogłoszenia  😤.

Kurde, nie mogę dodać w całości :/
edit:
już mam
J.D - zacznij się martwić.  😤
Nie znam dziewczyny,ale cieszę się że nie ma mnie już w Stadzie,bo widząc to wszystko co tam się dzieje żal tyłek ściska.Kocham Stado miłością wielką to mój dom,ale atmosfera jaka zaczęła tam panować to coś strasznego.Jeszcze teraz taki nr. 😵
ta laska jest ze stada? mhm to można zadzwonić i do  stada i zrobić jej koło pióra (osobiście będę dopiero za jakieś 2 miechy) i jeśli się uczy to do szkoły...dym większy niż zrobi policja😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się