Zapachy do domu, świece, dyfuzory

Co lepsze zapachy na pewno zostały wykupione na dniu darmowej dostawy, potem święta, skończą remanenty to uzupełnią, my w sklepie też zamówienie zrobiliśmy i teraz czekamy aż będą mieli co wysłać. Ze sklepów internetowych to goodies.pl ma chyba najlepszą ofertę
kupiłam dwa woski YC i są super, za to świeca sampler CAMOMILE TEA nie pachnie w ogole!
więc na razie do świec mega się zraziłam
a jakieś trwałe zapachy do szaf możecie polecić? 😉
hanexxx, woski Yankee Candle :P pół szafy mi pachnie od wosków a i tak wszystkie są trzymane w strunowych torebkach

Moim hitem jest Candy Cane Lane. Ale lubię też Turquoise Sky. Mam małą świecę Honey Glow i nie pachnie tak intensywnie jak woski. Zdecydowanie lepszy interes to woski moim zdaniem. Za małe pieniądze można co chwilę zmieniać zapachy.
Candy Cane Lane to tik taki 🤣
Ja kocham Child's Wish i mam zamiar w dużą świecę zainwestować, ale żeby tak jeden ulubiony wybrać to ciężko 🤬

sznurka spróbuj tego samplera pociachać i wrzucić do kominka jak zwykły wosk. Bez knota oczywiście. Fajny patent jak nie można dorwać jakiegoś wosku, bo samplery nie schodzą w sklepach tak jak woski (na przykład Soft Blanket, bardzo popularny wosk którego w formie tarty ciężko dostać)

edit. lit.
fruity_jelly, Soft Blanket i Child's Wish zakupię na bank, bo widziałam w sklepie nawet kilka sztuk!

Candy Cane Lane to fioletowe Airwaves :P
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
zerowy Ban permanentny
09 lutego 2024 18:22
wszystko co dobre to niestety drogie.
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się