Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Darkred i walnut, o nieeee  😵 Szkoda, że zdjęc nie ma. A chodziły moze jakieś słuchy o tym, co będzie w niciakach nowych?

lalasatan - jak dla mnei w marcipanie najładniej, ale wszystkie fajnie wyglądają 😀
xymena - nie widziałam, ale o mamuniu jaki boski!  😍
wątek zamknięty
Budlejowe_love, harja Hihi, petrol petrolowi nie równy  :kwiatek: niebieski i niebieski, granat i granat... mam nadzieję że nici wróci do starej formy... w sensie bez tego "designu"...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nirv cztery razy 10  😜 fantastycznie dobrane do koniowatych kolory  zwłaszcza Brillant Petrol-Turkis
wątek zamknięty
Nirv - wow, wow! Jak dla mnie pink i tofee wygrywają, ale wszystkie pięknie dopasowane 😀 Śliczny masz też kolor butów, ładnie dopasowany do siodła 😀

A ja się pochwalę, że upolowałam fioletowe owijki do niciaka 2010, orginalne kolekcyjne full  💃
wątek zamknięty
Nirv  zdecydowanie teraz jest idealnie  💘
wątek zamknięty
anil22, keirashara, arika00, w sumie każda szmata z powyższych pasuje na te 3 konie, o ile nie są zdjęcia ciemne z mikrofalówki 😁 Dziękuję bardzo, a te sztylpy i sztyblety to był strzał w 10, uwielbiam je, a dodatkowo są super dopasowane do nogi - wąskie w kostce, wyglądają jak oficerki 😀
wątek zamknięty
keirashara, też mi się ogromnie podoba 🙂 I pasował by i do moich polówek, kamizelki, i .. do konia 😁
wątek zamknięty
Nirv  😜 😍 😜

Maniul w eskadronowym deep pink i fuksji HH  😀

edit: zdjęcie.....
wątek zamknięty
Zamówiłam sobie pad Harry's Horse "Stars".

Ma ktoś propozycje na pasujące owijki/ochraniacze?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Milla koniecznie wrzuć zdjęcia na koniu 🙂 Ja bym dała granatowe owijki/ochraniacze.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2015 09:28
Milla, popieram palemkę - granatowe owije lub ochraniacze, wszystko inne to już będzie za dużo i pstrokato 😉
wątek zamknięty
Milla, jest świetny, zdjęcia na koniu koniecznie! 😉 wg mnie też granatowe owijki, powinny najbardziej pasować 🙂
wątek zamknięty
Mam pytanie do Was, czy ktoś z tu obecnych miał styczność bądź posiada ich kantar
https://www.facebook.com/designedhorse/timeline ?
Bo jeden mi się mega spodobał i się zastanawiam czy troche pożyją i czy firma jest godna zaufania ...
wątek zamknięty
harja, Livia, palemka, dzięki 🙂 To pozostaje mi dobrać odpowiedni odcień granatu  😁
Pad podobał mi się od dawna. Jak tylko pojawiła się na niego promocja nie mogłam go sobie odmówić.
Jak najbardziej pochwalę się zdjęciami na modelu  :kwiatek:
wątek zamknięty
lalasatan piękne, ale przepadłam za Lamicell i marzipanem 😍
Swoją drogą, czy jakaś dobra duszyczka mogłaby pomierzyć i podać wymiary Cottonów PVS lub PD? Może być priv.  😉

ponawiam pytanie 🙂
wątek zamknięty
Halo halo, jaki komplet pasowałby tutaj, inny niż szary?  :kwiatek:
Myślałam o hkm majestic petrol, ale tamte nauszniki są jakieś takie.. krótkie?
wątek zamknięty
Potęga w derce i kantarku mini kolekcji Eskadron Lollipop 2015 🙂

Edit: Kantar ma błyszczące sprzączki - zobaczcie jak blinguje na ostatnim zdjęciu <3
wątek zamknięty
31 lipca 2015 10:47
Nique, super! Strasznie słodka ta kolekcja 💘
wątek zamknięty
Livia prawda? Ja zwariowałam jak ją odkryłam na niemieckiej stronie! Stwierdziłam, że muszę mieć co najmniej derkę i kantar. Żałuję że nie zamówiłam też owijek :P

Swoją drogą właśnie zauważyłam, że udało Ci się upolować tego różowo granatowego dralona! Tak bardzo chciałam go mieć ale nasze sklepy jeździeckie nie miały 135… A w sklepach niemieckich już w ogóle się wyprzedał… Gdzie go kupiłaś?
wątek zamknięty
31 lipca 2015 10:51
Haha, nie dziwię się 😁 Ja się powstrzymałam, ale ten zielony pad w kropeczki mnie strasznie wołał 🙂 Bardzo udane kolory!
wątek zamknięty
Ja chcę taki kantar! Gdzie jest do zdobycia Nique?
wątek zamknięty
Ja chcę taki kantar! Gdzie jest do zdobycia Nique?

Na niemieckim ebayu 🙂 Najprościej i wysyłają do PL 🙂
wątek zamknięty
31 lipca 2015 11:10
Nique, dralona też na ebayu kupiłam 🙂
wątek zamknięty
Nique, dralona też na ebayu kupiłam 🙂

To musiałam się na nie spóźnić 🙁 Jakbyś jednak chciała kiedyś sprzedać… To daj znać :P
wątek zamknięty
rudziczek tak, ten pad jest szary... w kolekcji nici był taki granarowy i on miał żywszy kolor
wątek zamknięty
czy ktoś może mi wizualnie pokazać jak wygladają cottony SR i cottony VS?  :kwiatek:

edit: już wiem- SR to "łezka", a VS to po prostu VS 😀
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
31 lipca 2015 20:16
Dziewczyny ! Ratujcie ! jakie ochraniacze będą mi pasowały do Niciaka violet ?Tylko błagam takie żeby były bez problemu dostępne w PL i chętniej pełne tyły niż połówki 🙂
wątek zamknięty
Szymki w szmaragdzie, czyli bliżej nie określonym zielono niebieskim  🙂

I trochę detali

wątek zamknięty
Bosko! 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.