Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Laguna, przez Cieie jeszcze bardziej chce tego tricolora petrolowego 🤬
Zairka, już mówiłam...  😍 😍 😍
Bacik90, czekam na foty na koniu, bo sama balabym się kupić coś takiego 😀
xxagaxx, w obu mi sie podoba, ten model czerwonego eskadrona bardzo duzo zyskuje na koniu 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
24 września 2015 16:22
Zamówiłam brillanta Dark Red dla Ptasia i teraz się waham... Beż z Platinium czy brillanta walnut z classic sport. Jak myślicie? Zbieram głosy 😉
wątek zamknięty
Beż z platinium!  💘
wątek zamknięty
xxagaxx, w Red obłędnie! Nie mogę się napatrzeć. Chcę  😂
Laguna, niczego sobie ten petrol, gniady bardzo ładnie w nim wygląda 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 września 2015 18:09
Arivle Bez platinium bezsprzecznie!
wątek zamknięty
arivle, platinum  🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny :kwiatek: bałam się trochę czerwonego na Siwym, ale naprawdę fajnie wyszło 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, wyszło  obłędnie  🙂
wątek zamknięty
Livia no z konkretną oceną czekam do prania, ale jest superancki  😀 jest z takiego typowo ankowego materiału, on jest taki beżowy tak jakby obsypany płatkami złota. Błyszczy i jest śliczny na żywo  😀
wątek zamknięty
Zairka, tak jak pisałam na fb - zazdro! 😍

xxagaxx, serio ten granatowy pad tak Ci się szmaci? Macałam go dzisiaj w sklepie i wyglądał bardzo w porządku w sumie. Czerwień absolutnie boska!!

Laguna, w sklepie był piękny ten czaprak, ale foto na koniu wymiata, piękny on!

No, także ten... Wszystkie Eskadrony, oraz chyba wszystko oprócz 'trupów' do lonżowania 😁 Moje i Pamasia jeździczki
wątek zamknięty
Nirv, łatwo teraz zauważyć, że jesteś fanką brązów, czerwieni i niebieskiego 😀

A swoją drogą, czy ktoś się orientuje kiedy do sklepów ma wejść Next Generation? Czaje się na royal blue dla Bandzia  👀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 września 2015 22:42
Jezu Nirv ja tak bardzo tego unikam, unikam wyciągnięcia wszystkiego z pak, bo wtedy zaczynam mieć wyrzuty że chyba nie jest aż tyle potrzebne 👀
czy Ty masz 2 x uszy Blue? 💘
wątek zamknięty
Zairka, to nie była moja propozycja, tylko Paula (Pamasowa jeździczka) stwierdziła, że musimy zrobić rodzinne foto naszych szmat 😁 jedne uszy moje, drugie Pauli 🙂

Dżastin, zdecydowanie 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 września 2015 11:23
arivle, dla mnie też lepiej beż z Platinum 🙂

kitty, a masz może jakąś fotkę na sucho? Czyli to nie jakaś cerata, tylko normalna alkantara w dotyku? 🙂

Nirv, ładny zbiór!

wątek zamknięty
Ale piękny zbiór!  😍
#kitty z jakiej kolekcji ten anky? Obłędny!

Ja "przedstawiam" kilka naszych szmatek:
1) polopad ocean cs 2013
2) cotton Blackberry cs 2013
3) cotton z jakiejś limitowanej edycji, kupiłam tutaj, na revolcie i nie pamietam koloru
4) cotton darklime ng 2014

Czy tylko mi się wszystkie kolory na gniadych podobają? 😀
wątek zamknięty
Nirv, porażka, a jak pisałam, tylko używany na zawody, i to też na jeden dzień i nie na każde zawody :P Jarpol który mam już dłużej i nie raz normalnie od stajni biorę lepiej wygląda.

Piękna kolekcja 😀
wątek zamknięty
Nirv super kolekcja i moje kolory  😍 !
evczii polopad chyba najładniejszy  😉


Dziewczyny pytanie najwyższej wagi: KTÓRY ?
Nie żebym miała ciągoty do granatowych  😂


wątek zamknięty
wabankowa, granatowy z czerwienią  🙂
wątek zamknięty
wabankowa, jeden z dwóch na dole!
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 września 2015 20:05
Każdy ale nie granatowy z czerwienią 😉
Najładniejszy chyba sam granat
wątek zamknięty
Livia, xxagaxx, wabankowa, dzięki 😀 zdecydowanie jeszcze kilka szmat mam na oku, to już choroba 😁

xxagaxx, kurcze, ja za to z Big Square bardzo jestem zadowolona i zdecydowanie to moje najulubieńsze czapraki/pady z Eskadrona, zaraz po starych polopadach.

Szmato-Pams

kolekcja mint, cotton trochę wyblakły + dralon


next generation polopad (nie wiem dokładnie co toto) + derka bicolor blue


więcej (nie będę spamować 😁 tutaj -> http://re-volta.pl/galeria/album/6269
wątek zamknięty
Nirv ze wam sie chciało tak wszystko focić  😅 swoją drogą czy Pamir troche nabrał ciałka czy mi się wydaje? Dobrze chłopak wygląda 🙂😉
wątek zamknięty
alnama, Pamisek odkąd karmię go sama właściwie (stoimy w stajni, która jest jak moja) to zaczął dużo lepiej wyglądać, on ogólnie w pewne pory roku lepiej wygląda, w pewne gorzej, w lato trochę gorzej wyglądał - latem było gorzej, teraz się zaokrągla. Pamasowa jeździczka za to, że stary ją wozi i uczy to kupuje mu paszę, więc chłopak zaczyna powoli bardziej na bogato jeść 😁 bardzo zadowolona jestem z tego jak wygląda, bo to dojrzały, 19 letni pan 😀
wątek zamknięty
Nirv, w obu kompletach bosko, no mega wow 😀

Zrobię ci jutro zdjęcie tego mojego, bo aż sama nie wierzyłam że to aż taka szmata :P
wątek zamknięty
Pewnie inna chińska fabryka szyła 😉
wątek zamknięty
A ja dziś byłam po mój "oczojebny" zestaw, teraz to na pewno mnie nikt na ujeżdżalni nie rozjedzie  😀iabeł:
O dziwo na żywo wygląda na prawdę super na koniu, ciężko go dobrze złapać aparatem 🙂
Na razie zdjęcia " na sucho " 🙂 bałam się też połączenia z brązowym siodłem, ale chyba nie ma tragedii? 🙂
ps. Kaloszki mam w rozmiarze L i bardzo chętnie wymienie na takie same ale M-ki 🙂
Nirv piękna kolekcja, chętnie bym coś ukradła z niej 🙂
wątek zamknięty
Bacik90, odważnie! 😀 z brązem bardzo dobrze wygląda🙂 wrzuć fote na koniu też bom ciekawa  😁
Nirv, faktycznie, dobrze Pan Pamir wygląda!
wątek zamknięty
xxagaxx, a ja wyciągnę ze szmato-sterty blacka, bo on na koniu to lekką ręką 100 razy był, w pewnym momencie go ciorałam na 2 koniach non stop 😁

Bacik90, Twoja zdecydowanie bardziej fajna i to siodło 😍 chociaż z tego mojego CWD jestem mega zadowolona 😀

Dżastin, dzięki, staram się utrzymać go w dobrej formie 😀


Tu widać jaki balasek z Pamaska, tutaj w Hibiscusie:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 września 2015 07:55
Bacik, fajnie ten żółty wygląda z brązowym siodłem 🙂 Jestem bardzo ciekawa zdjęć już na koniu 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.