Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Burza, a co to za materiał? Jakaś nowość, czy ten sam jak w czaprakach glamour?
wątek zamknięty
harja, nowość 🙂 ale nie powiem Ci dokładnie czym się różnią bo glamoury tylko macałam u innych 🙂
wątek zamknięty
Ooo! Czyli testujesz, ekstra 🙂 Wygląda bosko, nie mogę się doczekać jakiejś obszerniejszej relacji z dołączonymi fotkami 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 października 2015 19:05
Burza, bombowy! O ile mnie oko nie myli, to taka nowa jakby cordura 🙂 Mam z niej jeden padzik west, ale jeszcze nie testowałam na koniu 🙂 Materiał tak w dotyku fajny, śliski i mega wytrzymały.
wątek zamknięty
budyń, btw anki to jakaś woda po kisielu eskadrona i horze zdaje się- te błyszczące materiały to chyba od dwóch lat są wszedzie? ja byłam sceptyczna dopóki pierwszego glamour nie pomacałam. Wydają się być łatwiejsze w 'pielęgnacji' przy tej śliskości.

harja, przejrzałaś mnie 😀 jaram się jak pochodnia, nie wiem czy zdejmę go z konia przez najbliższy miesiąc 😀

Livia, niestety nie wiem co to za materiał cordura. To jest gruba bawełna 🙂 Na razie zaskakujące, że się w ogóle nie zaciąga, i wszystko po nim 'spływa'.
wątek zamknięty
Podejrzewam zatem, że coś jak w Jarpolach orion - jeśli tak, to materiał rzeczywiście genialny, ja uwielbiam 😀 Pięknie się mieni i bardzo łatwy w utrzymaniu go w czystości... mega!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 października 2015 19:21
Burza, dlatego napisałam "jakby cordura" - w dotyku jest podobna 🙂 Ale sam materiał bardzo fajny i mega praktyczny 🙂
wątek zamknięty
harja, oj nie to na pewno nie ten 🙂 na ile kojarzę to w jarpolu były użyte chyba takie tkaniny jak wcześniej w Caballowym adamancie. Ten materiał jest nowszy.

Livia, 🙂😉
wątek zamknięty
Burza, no to zgroza 😍
wątek zamknięty
harja, zgroza dla portfela będzie 😍
wątek zamknięty
Burza genialny jest ten pad !
Ojj az się nie mogę doczekać premiery, czuję że od razu jeden do mnie przybędzie  💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2015 21:23
anai, bardzo ładnie.
Burza, czekam na fotki na koniu.
kitty, ładnie, te czaprak jest mega!

Nas tu jakoś dawno nie było. Zmierzyliśmy dziś naszą nową derkę, także przedstawiam Całusa w NG.
wątek zamknięty
Czad!  😜
wątek zamknięty
A ja mam wreszcie zdjęcia dark reda na mojej skarogniadej 🙂


Teraz mogę czaić się na smaragd greena ;]
Chyba, że ktoś podpowie coś innego fajnego  😀
wątek zamknięty
Burza, a ja myślałam o wyleczeniu się z padów i przerzuceniu na czapraki (pady muszę prać praktycznie po każdym użyciu, a i tak najczęściej na dwa prania, żeby wyprać to coś, co się zbiera w szwach). Ech... dobrze, że nam srebrny nie pasuje. I że następny w kolejce jest Krysiex w kolorze wina i chabrowy Adamant. I że zanim się na nie szarpnę, to jeszcze minie. Twarda jestem w temacie szmat i z reguły tylko wzdycham, wmawiając sobie, że przecież mi niepotrzebna kolejna. Ale czasem żałuję, że nie jestem bardziej miękka. 😜 I najczęściej właśnie w tych momentach, kiedy widzę, że Caball coś nowego wypuszcza...
wątek zamknięty
Burza czad, czad i jeszcze raz czad!!!    😍

Ja dzis zamówiłam swoj pierwszy pad z caballa, mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował. I upolowałam derkę polarową w kolorze ocean, w sam raz do padu w tym kolorze. Postaram się jakies fajne zdjecia zrobić, póki jeszcze pogoda pozwala 😀
wątek zamknięty
sumire, hahah a ja dobiłam po kilkuletniej fazie na cottony na wejście w same Caballe- nic mi tak nie leży jak Imperial, po prostu 🙂 nie martw się pewnie będzie kilka kolorów więcej :P to grafit, nasz kolor życia 🙂 kto wie, może zmiękniesz 😀

evczii, prawda? 😍 będzie się tak sprawował, że będziesz marudzić że mógłby się zniszczyć bo do końca życia będziesz go ciurać 😉
wątek zamknięty
Burza mam nadzieję, że tak będzie, bo w głowie mam co najmniej 5 pomysłów na czapraki, także coś czuję, że też przerzucę się z eskadronow na caballe 😀 Aczkolwiek miałam nie lada dylemat miedzy caballem a jarpolem...
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
11 października 2015 22:38
My dzisiaj bananowo 😀 Hávar w cottonie banana i Kleina w komplecie anky banana

wątek zamknięty
ekuss bardzo uroczo kucynki wyglądają w tych bananach, pasują im 🙂 Swoją drogą zawsze myslalam, że ANKY banana jest bardziej pastelowy, niz eskadron... A tu widzę w drugą stronę.
wątek zamknięty
evczii, kucynki... Ponoć od Islandczyków mogłabyś za to dostać w zęby. 😂

Burza, ależ ja nie twierdzę, że to mają być "sklepowe" czapraki. Tylko Caball! Krysiexa planuję jedynie ze względu na kolor. Cottony miałam całe dwa, bo były tanie, a potrzebowałam czegoś do ciurania (i wtedy jeszcze myślałam, że Eskadron robi czapraki dobrej jakości 🤔wirek🙂. Jednego opchnęłam, drugi został, bo się na całe szczęście tak nie spiera z koloru. Potem zamówiłam Imperial... i cóż, przepadłam, dery i owije też tylko od Ivett. Mało tego, ja go owijkuję w Caballa na noc (a on się lubi uwalić do spania) i po praniu owijki jak nówki sztuki nieśmigane... I ja ogólnie tego swojego Imperiala uwielbiam, bo pomijając zagniecenia przy popręgu wciąż wygląda na nowy (a ma ze 2 lata i używam go na okrągło). Tylko nie lubię go prać w swojej pralce. 😉 No i jak koń wróci do formy sprzed L4, to z obecnym siodłem będzie przygrubawy. Choć na razie dużo jeszcze nam brakuje, to mogę nadal bezskutecznie próbować go zniszczyć. 😁 A potem przestanę zaglądać do działu "pady", a zacznę do "czapraki"... Akurat może uzbieram, zanim się Młody z powrotem nabuduje. 😎
wątek zamknięty
Burza o mamo!  😜 Już mi nie jest smutno, że nie zdążyłam z tegoroczną kolekcją Anky!
Piękny padzior! Na pewno sprawię sobie czarny!  😎  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 października 2015 08:40
Zeave, szał! Cudownie wam ten kolor pasuje 🙂

ekuss, fajnie obu w żółtym 🙂
wątek zamknięty
sumire jak to? To jakies "obraźliwe" określenie?

euphorycznie mi na początku tez było smutno, że suę spóźniłam, ale po zobaczeniu kilku caballi... Przeszło mi 😀
wątek zamknięty
evczii, no nazwanie konia islandzkiego w obecności Islandczyka kucykiem to trochę jak powiedzieć w Będzinie, że to Śląsk. 😉 Przynajmniej tak zrozumiałam z wypowiedzi ekuss.
wątek zamknięty
evczii, 5 to i tak... rozsądnie 😀

sumire, stare cottony są super do jazdy do lasu lub w mega upały, tylko dlatego kilka trzymam 🙂 wpadłam w Imperiale, uwielbiam ten krój 🙂 czy masz już czaprak Mój koń ubiera się w Caball? 😁

Euphorycznie, słusznie! 😀

wątek zamknięty
My wpadamy po raz kolejny z eskadronem NG navy i owijkami Waldhausen'a, tym razem na porządnym zdjęciu  😡 muszę się przyznać, że marzy mi się złota Anky 😵

ekuss piękne te banany 💘

wątek zamknięty
A wie ktoś może kiedy pojawią się w sklepach nowe b vertigo?
wątek zamknięty
Jest i foto nowego Caballa na koniu dzięki Sierra, na razie na szybko łapany. 🙂
Edit- jak ja kocham grafit  😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 października 2015 20:42
Burza, oooo maaaamooo! Boskość! 😍
Mam nadzieję, że nie będzie granatów...  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.