Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
07 grudnia 2015 15:56
Jak ktoś reflektuje na dralona Mint, to Reitsport Klawunde właśnie wrzucił nóweczki do sklepu 😎 KLIK 😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
07 grudnia 2015 16:26
A ja wczoraj zaszalałam w Stuttgarcie i kupiłam cały komplet (czaprak, owijki i nauszniki) Eskadron Platinum Arteco Elegance w kolorze brown  😜  🏇
Jutro obiecuję zdjęcia, zostawiłam dziś komplet w stajni  🤦
wątek zamknięty
Koniowaty niestety zrobił wszystko żeby wyjść jak debil.... i mu wyszło  🤔wirek: ale kolekcja śliczna  🤣
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 grudnia 2015 00:31
Kitty o Stara  🤔zok: 💘 Derka i czaprak piękne! Chociaz w sklepie na wieszaku ten kolor kompletnie mnie nie ruszył, za to berry  😍
wątek zamknięty
Kitty, piękny komplet. A na trzecim zdjeciu Maniu myśli: ale to ostatnie ok?  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 grudnia 2015 07:53
kitty, wrzuć zdjęcia, tylko mniejsze - bom ciekawa, co tam było 😉

vissenna, oo, czekam na zdjęcia! 🙂

Ledwie wczoraj wrzuciłam info o dralonie Mint, a tu już wszystko wyprzedane 😲 Na szczęście zdążyłam się załapać, i przy okazji dereczkę Lollipop sobie sprawiłam 💘
wątek zamknięty
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.... zdjęcie miało 820 pixów i nie rozjeżdżało forum, ale spoko.....
Ps. Na pewno nie za duże panie mod????
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 grudnia 2015 10:26
kitty, zdjęcia mogą być DO 800 px, a nie około 800, więc moderatora rozumiem. Komplet bardzo fajny! Masz zdjęcia tego czapraka z bliska? Strasznie mi się podoba ten motyw - jest też idealnie pasująca derka 💘
wątek zamknięty
Tylko zeby bylo konsekwentnie i sprawiedliwie.. Kitty dostala ostrzeżenie za 820px, a sa osoby nagminnie wrzucajace 960px i nikt z tym nic nie robi. Slabo. Ale to OT.
kitty, ladnie Mankowi :-)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 grudnia 2015 11:18
harja, a to już druga sprawa, że powinno być po równo dla każdego 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 grudnia 2015 11:29
kitty, dera bardzo fajna! Jestem lekko zaskoczona, bo niezbyt mi się podobała na zdjęciach katalogowych, ale tutaj zacnie.
Livia, jeśli uda mi się go faktycznie kupić to na stówę się pochwalimy. 🙂 Uwielbiam ten motyw.
wątek zamknięty
Witam, zakupiłam ostatnio piękny komplet bri + nauszniki od revoltowej episode. Niestety one zaginęły zaraz po przyniesieniu na stajnię. Czy któraś z Was Szanowne re-voltowiczki chciałaby się pozbyć takowych w kolorze toffe lub ma pomysł czym mogę te cuda zastąpić. Serce mi się kraje...  😕
[img][[a]]http://www.ebay.de/itm/Eskadron-Fliegenhaube-Fliegenmutze-Fliegenohren-toffee-yellow-Gr-VB-WB-NEU-/141844391881?hash=item210695a7c9%3Ag%3A-80AAOSwLVZViRwM[[a]][/img]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 grudnia 2015 21:08
moje urodzinowe szaleństwo, na młodego  😜  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2015 07:16
Brzask, poszalałaś! Czekam szczególnie na zdjęcia Flame na twoim 🙂
wątek zamknięty
kitty, cudny jest ten kolor!
Brzask, ojeju, ależ fajne prezenty!

Szary koń w białym jarpolowym czapraku (szkoda, że nie widać kryształków 🙂😉 i nausznikach platinum:
wątek zamknięty
anai, wygląda fajnie, dobrze, że jeszcze nie jest całkiem siwy, to przynajmniej czaprak się odznacza 😉 Ale ja generalnie lubię siwki w bieli :-P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2015 15:20
anai, pięknie wam w tej bieli! Ona się fajnie na Szaraku odznacza 🙂

wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 grudnia 2015 22:46
anai, w tym wieku czlowiek juz sam sobie prezenty kupuje 😉 Anke tylko od chłopa dostałam
a siwemu we wszystkim ładnie, oprócz białego i szarego imo, chociaż tu o tyle że, lamówka ciemna to się nie zlewa

Livia, mowisz i masz  🙂 chociaz szaro juz bylo i jakosc marna:
wątek zamknięty
Brzask o, do tej Anky bylam najmniej przekonana a jest na prawdę ładna!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 grudnia 2015 09:55
Brzask, dzięki! Bardzo ładnie wygląda 🙂 Mnie w ogóle się bardzo podoba ten kolor, pomarańcz nie jest taki żarówiasty, a bardziej pastelowy🙂

Euphorycznie, to naprawdę ładny odcień pomarańczu, tu na moim: http://re-volta.pl/galeria/foto/145406 🙂 Chociaż na rudego-rudego konia pewnie bym nie brała 🙂
wątek zamknięty
Livia ja będe mieć nieco mniej rudą rudą bo planuję ją golić cały rok.  😁
Zobaczymy jakie będzie lato. A kolor na mojej pewnie by zginął.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
10 grudnia 2015 19:49
dzięki  🙂 to prawda, pomarańcz trochę badziej morelowy jak apricot eskadrona
wątek zamknięty
Brzask, pokazuj lime na koniu! 😀

a ja wpadam z prowizorycznymi fotkami z zawodow, a z racji, ze do mojej skromnej rodziny dolaczyla nowa dziewczynka, to się pochwalę 🙂
na szczescie sa prawie identyczne, wiec nie bedzie problemu ze szmatkami  😂

marzipan


polopad navy/royal


mega poglądowe foto brillanta navy dura
wątek zamknięty
kupiłam ostatnio ochraniacze eskadrona  😀 , ale nie wiem co to za kolekcja. ktoś wie? 🙇
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 grudnia 2015 14:07
To eskadron premium mam takie same :P
wątek zamknięty
wiesz z którego roku?
wątek zamknięty
Lalasatan pomijając świetne stylizacje czaprakowe (navy dura  :love🙂  co to za kaloszki z takim pięknym futrem? Mustangi?
wątek zamknięty
Mustangi 😉
wątek zamknięty
lalasatan Bardzo elegancko! 🙂
Ja byłam dziś na Cavaliadzie, upolowałam jeden czapraczek- jutro premiera na kucyku  😜
Widziałam nowe Nici, zieleń jest przesłodka! Nie jest neonowy ani zgaszony, taki idealnie słodki  😁



Upolowany czaprak Jockey (jakaś nowa firma) pony, za przyjemną sumkę 🙂


Inne czapraki ze stoiska Jockey, satynowe, bawełniane itp, ceny bardzo przystępne a wybór duży 😀


Jeszcze dodam zdjęcia kantarów skórzanych, podszytych i z blingiem od tej samej firmy za 120 zł .. już więcej nie spamuje  😜 niestety firma nie ma strony www..

wątek zamknięty
Kantary super, ciekawa jaka jakość . Niciaki boskie  😜  Już się boje jutra i zakupów  😁 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.