Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

A ja po zobaczeniu na żywo zrezygnowałam z zakupu kolekcji Niciakowej  🙁 Kompletna klapa jak dla mnie, nic co by moim koniom pasowało tam nie ma.

Euphorycznie ten pierwszy jest świetny!  💘
wątek zamknięty
tulipan Dziękuję. Właśnie z tego rodzaju co ten pierwszy planuję jeszcze minimum dwa - przepadłam.  💃
wątek zamknięty
Livia wow, każda derka przepiękna  😜
Euphorycznie Cudowna ta błyszcząca czerń  😍 nie mogę się doczekać aż wejdą te nowe materiały

Połysk w nowym czapraku Jockey 🙂 do ciurania idealny, póki co sprawuje się bardzo dobrze.

wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 grudnia 2015 17:29
tulipan Dziękuję. Właśnie z tego rodzaju co ten pierwszy planuję jeszcze minimum dwa - przepadłam.  💃


Co to za czapraczki tak btw.?  👀
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 grudnia 2015 17:32
Euphorycznie-cudowne !



czaprak Jockey, kolor to taka gorzka czekolada. Niestety fotka jakości komórkowej  🙄
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 grudnia 2015 18:05
dairoxroxi, dziękuję 🙂 Fajnie wam w tej zieleni, a czaprak wygląda bardzo porządnie 🙂

milusia, ładnie!

Do mnie dotarły dralon Mint i derka Lollipop 💘
wątek zamknięty
dairoxroxi, - Ślicznie twojemu łaciatemu, ale tak jak mi się wydawało - mega krótkie i podłużne te czapraczki. O ile pamiętasz masz 16? Ja się bałam, że pod moją ujeżdżeniówkę będą za krótkie. Daj znać, jak się będzie sprawował po jakimś czasie 🙂
milusia, - ta czekolada to jeden z kolorów, które zdecydowanie najbardziej mi się tam podobały 😀 Do rudego idealnie!
Livia, - pokazuj koniecznie :oczy:
wątek zamknięty
Livia, niebieska dera i w kropki super wyglądają, zielona już niekoniecznie wg mnie :kwiatek:
Euphorycznie, ale super! Szybko pokazuj na modelce!!
dairoxroxi, milusia, ekastra te jockeye się prezentują, czekam na relację z użytkowania 😉
wątek zamknięty
Jeśli dotrą jutro i w weekend nie będzie masakry pogodowej pod tytułem ciągłych opadów to pokażę oba  😁 😜
wątek zamknięty
budyń, tak, polopad w kropki zamówiłam 🙂 Chociaż się zastanawiam, czy go nie wymienić jednak na ten zielony, pasujący do derki 😉 Te całe w serduszka mi się w ogóle nie podobają, i żałuję, że nie ma treningowej polarówki w innym wzorze...

Euphorycznie, no, no, piękne 💘

Livia nie wymieniaj, te kropki sa cuuudne  🙂 Tez mialam ochote na ta treningowke ale ten cukierkowy roz w serduszka i to dla chlopaka to juz przegiecie  😁
Poza tym ceny padow niciakowych sa kosmiczne!
wątek zamknięty
Euphorycznie-super szmatki! 😍
dairoxroxi-Połyskowi bardzo ładnie w tym Jockeyu 🙂

Co do Jockey'ów-już na CSIO w Sopocie były wystawione, są naprawdę ładne (moją miłością zawsze będzie szary z granatową lamówką), szkoda tylko, że tego sklepu internetowego nie ma, a i czapraków typowo skokowych też nie zauważyłam, ale może je po prostu przeoczyłam...

A my dzisiaj mocno poglądowo-Jamnik w derce HKM Comfort Plum i dwóch czaprakach, też HKM-deep navy i deep brown z przeceny na GNL 🙂
wątek zamknięty
Euphorycznie, piękne. Stonowane i eleganckie.
dairoxroxi, fajnie wygląda  ten zielony 🙂

Mój pod choinkę:
wątek zamknięty
anai, - wow 😍 Jestem absolutnie zakochana w berry, a on do szarości to już całkiem szał ciał 😀
Windziakowa, - bardzo ładny odcień fioletowego na derce 😀 Jak jakościowo wypadają w macaniu te przecenione hkm-y?
wątek zamknięty
keirashara-mi przypominają trochę cieńsze cottony, ale są super, starannie wykonane. No i materiał się tak ładnie, delikatnie świeci... 😀
wątek zamknięty
Livia dzięki  😀 zamówiłam Mazarine Blue, już się nie mogę doczekać  😁
milusia ładnie, tak elegancko  🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy cottony eskadrona w rozmiarze PD i DL bardzo się od siebie różnią wymiarami?
wątek zamknięty
larabarson, - tak, [url=]tutaj[url] masz dokładna tabelke, jest to ok. 10 cm różnicy w wysokości i długości.
wątek zamknięty
Dziękuję  :kwiatek: W Equidei są teraz fajne promocje na najnowszą kolekcję NG ale z berry mają tylko PD  😕
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 grudnia 2015 13:06
keirashara, mam nadzieję, że w niedzielę uda mi się porobić znowu trochę zdjęć 🙂

harja, dziękuję 🙂 Fakt, że ta zieleń jest dość intensywna, ale to bardziej derka dla mnie 🙂

larabarson, zgadzam się, te różowe serduszka to już po prostu za dużo i za słodko. I prawda, ceny z roku na rok coraz bardziej powalają... ale póki są chętni na kupno to pewnie to się nie zmieni.

anai, cudowny ten Berry, będę czekać na foty na Szaraku! 🙂

julka, Mazarine to piękny niebieski, wrzuć potem zdjęcia 🙂

wątek zamknięty
Niestety nie potrafiłam sobie odpuścić  😂
wątek zamknięty
kitty, ha ha, róż sama słodycz 😀
Livia, keirashara, muszę powiedzieć, że zdjęcia katalogowe ani moje komorkowe nie oddają koloru. Na żywo zaskoczył mnie na plus. Czekam na aurę zimową na zdjęcia na modelu 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2015 14:15
kitty, jak słodko! 🙂

U nas pięknie, więc znowu nadrobiłam trochę zdjęć 🙂

Jersey Darkred:




I dralonik Mint 😍


wątek zamknięty
Piękny odcień ma ten darkred. Dobrze, że jest ten pas z herbem na zadzie i jak dla mnie w przypadku tej dery trochę psuje efekt - nie będzie mnie kusiło. 😁
wątek zamknięty
Batmanki z Asagi 😀
wątek zamknięty
Euphorycznie, wow 😍
wątek zamknięty
Faktycznie ładnie się prezentują te czapraki Jockey. Mogliby się pojawić i na Warszawskiej Cavaliadzie 🙂

Livia -  😍
Darkred świetny na Twojej czarnej perełce, a mint jeszcze lepszy  😍

Libeerte - fajny ten Twój batmobil   😀

W sobotę warunki do obfocenia navy paisley były mało sprzyjające, ale - coś tam mamy 😉


wątek zamknięty
Kary w limonce  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 grudnia 2015 19:37
sumire, dzięki 🙂 Mnie ten herb się bardzo podoba 🙂

Zeave, dziękuję 🙂 Ładny ten Paisley! Fajnie się ten jasnoniebieski pas z wzorkami odznacza 🙂

wątek zamknięty
Livia, no obłędne obie dery !


tulipan, nie jestem fanką żółci ale musze powiedzieć że pięknie wyglądacie, ta limonka nawet po oczach nie daje.
wątek zamknięty
Livia moim zdaniem ten darkred to jest kolor- strzał w 10 dla Twojego. Zdecydowanie podoba mi się najbardziej z dotychczasowych 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.