Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

czy mogę wstawić całą kolekcje eskadron,ale to wyjdzie post pod postem inaczej mi się nie zmieści.
wątek zamknięty
etosha, wstawiaj 🙂
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
czapraczki
wątek zamknięty
ctd:
wątek zamknięty
etosha, dawaj więcej!
To już pewne że nie będzie pomarańczowego big square'a? 🙁
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
Orzeszkowa ślicznie wam 🙂 Też jestem fanką pomarańczy i szarości, więc mam i żelazo i mandarynkę Jarpola 🙂
wątek zamknięty
ctd:
wątek zamknięty
Orzeszkowa pewności cie mam, ale to chyba pomarańczowy ng i hibiskus, albo rost..... kłamie ten aparat....
ElvisLova w ogłoszeniach ma całe dwa na sprzedaż  😜 hihi ja raczej nie sprzedaję szmat, choć obiecałam sobie porządki, więc penie coś poleci
wątek zamknięty
https://www.yumpu.com/en/embed/view/yhJgmJq9MzfMPtaK
Powyżej cały katalog eskadron. Fajna kolekcja, fajna 😉
wątek zamknięty
Czaprak granat+zielen z napisem - wielkie tluste WOW, ale dla mnie mistrzostwo dla derki granat/roz z sygnowaniem Eskadron  😍
wątek zamknięty
Buuu, szkoda, że nie będzie pomarańczowego big square, ojjj kupiła bym 😍 kusi też komplet derka jersey granat + granatowy big square... Szmaty takie piękne, kasy tak niewiele...
wątek zamknięty
Nirv, tez bym kupiła, a tu dupa. Czarnego nie kupię, bo się całkiem z Łosiem zleje, zostają mi tylko cottony 🙁
kitty, oo to masakrycznie przekłamuje, powinnaś kiedyś naprawdę obfocić całość 🙂
palemka a wstawiałaś foto? Jak tak to musiałam przegapić, bo nie widziałam do tej pory u nikogo tego zestawienia 😉

Livia, dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
Orzeszkowa ale ja mam dwa jednokolorowe  pady  😉 Zelazo wrzucałam chyba wczoraj albo przedwczoraj, a mandarynkę mam kiepskie zdjęcia więc nie wrzucałam.
wątek zamknięty
palemka, aa, nie załapałam 😉
To jak cykniesz kiedyś lepszą fotkę pomarańczowego to pokaż koniecznie 🙂
wątek zamknięty
Orzeszkowa póki co mam tylko takie zdjęcie. Niestety robione w ostrym słońcu i kolorek nie jest do końca oddany 🙁
wątek zamknięty
Boli mnie jak stare, równiutkie polo pady zmienili do tej okropnej nowoczesnej wersji...  😵
wątek zamknięty
Naturalsi stare polo pady były piękne, klasyczny wzór był najlepszy, te nowe są przekombinowane...
wątek zamknięty
Strasznie mi się nie podoba ta kolekcja, a zielony to już zupełnie nie moja bajka 🤔. Pomarańcz jeszcze się broni.
wątek zamknięty
Mi się z początku kolekcja nie podobała, ale ten biq square i derka granatowe z wstawkami pomarańczowymi.... oj kuszą. Dobrze, że nie zrobili pomarańczowego biq square, bo jak nic bym zamówiła  😁
wątek zamknięty
ja się jak zwykle zakochałam w big Square granatowym i zielonym, ale żal mi tyle kasy zawsze na niego wydać 🙁
wątek zamknięty
zieleń będzie obłędna, ciekawa jestem tylko czy to typowy szmaragd czy też bardziej coś jak BASIL euro-stara 🙂 🙂
wątek zamknięty
Livia Nie wiem czy moje zdolności komputerowe są aż tak duże żeby tworzyć stronę, ja tam skromnie potrafię tylko coś stworzyć w Ps za pomocą tabletów graficznych.. nic więcej  😁

Widział ktoś może gdzieś w sklepie jeszcze Jersey blue w rozmiarze 135cm? Nie musi być w promocyjnej cenie  🙇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2015 14:56
etosha, już ubolewałam nad dralonem - mógłby być taki ładny, a jakąś tą kratkę zrobili brzydką 😉

dairoxroxi, nie musisz fizycznie pisać strony, po prostu opinie się przydadzą 🙂 jest już parę dziewczyn nie-komputerowych, a pomocników nigdy za wiele 😉
wątek zamknięty
Livia Ok, to zaraz podeślę pw 😀 co do dralona to czekam na jakieś zdjęcia na modelach..

A dziś obfociłam wygrany czaprak z zawodów Canter Club, kocham te czapraki za ich jakość  😍

wątek zamknięty
dairoxroxi- ale śliczny: ) a to jest wszechstronny czy ujeżdżeniowy?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.