Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

palemka Opisany jest jako vs, taki sam mam fioletowy również vs ale skrojone są tak że dobrze wyglądają pod ujeżdżeniówką jak i skokówką 😀
wątek zamknięty
No właśnie tak mi się wydawało że to vs, a fajnie wygląda: ) Ale nie mogę znaleźć go w sklepach, a wrzuciłam w google: (
wątek zamknięty
http://x-horse.com/show.php?id=4686
Ja tutaj znalazłam ale nie wiem jak z dostępnością 🙂
wątek zamknięty
Szkoda że tylko dwa kolory 😉
wątek zamknięty
palemka, no faktycznie, na tej fotce jak marchewka wygląda 😁
Naturalsi, o to to, co ja bym dała za taki pomarańczowy polopad 😍
dairoxroxi, naprawdę są dobrej jakości? Macałam kiedyś taki różowy i materiał wydawał się delikatny 🤔

Udało mi się w końcu znaleźć moment na obfocenie pomarańczowej kolekcji, jakość może nie powala, bo jeszcze nie ogarnęłam nowego telefonu, ale lepszy rydz niż nic 😉

Tutaj Schocko-Orange 2005 (Hellorange, Orange, Schocko, brillant Orange), owijki Busse Cologne II Pomarańczowe i Start Brąz:

A tutaj z resztą pomarańczowości (Eskadron Hellorange, Orange, Schocko, brillant Orange, Apricot, Jarpol żelazo-pomarańcza i mój pierwszy pomarańczowy czaprak ever - Stallion, który ma już ponad siedem lat i nadal żyje 😉):

I jeszcze poglądowo, bo ciemnawo już było, Łoś w Orange z owijkami Busse:

wątek zamknięty
Orzeszkowa Materiał to taka sobie bawełna jest, tak mi się zdaje... fioletową wersję tego czapraka kupiłam z naszych ogłoszeń jako używkę, jak otwarłam paczkę powiedziałabym, że nówka to jest, ciurany jest non stop i na treningi i na tereny, ciągle fantastyczny bez jakiś dziur czy przetarć przy popręgu  🤔wirek: jedyne co to przybrudzenia ale to już wina mojego "fantastycznego" siodła 😉
Fantastyczna kolekcja! zazdroszczę tych starych eskadronowych pomarańczy  😍
edit. dopisek
wątek zamknięty
Orzeszkowa- ta mandarynka to podobna jest do twoich eskadronow orange.
wątek zamknięty
dairoxroxi, dzięki  :kwiatek: Fajnie wiedzieć że są dobrej jakości, w takim razie pewnie w końcu się skuszę na jakiegoś dla kucyków 🙂
palemka, no to mnie będzie teraz kusić 😜
wątek zamknięty
Dla mnie to piękny odcień pomarańczu, taki wpadający w rudy bym powiedziała: )
wątek zamknięty
Orzeszkowa, wow, jaka fajna pomarańczowa kolekcja 😀
Dziewczyny, ale KRM ruszyła, produkujecie stronę za stroną, fajnie 😀 Mam nadzieję, że teraz pojawi się jeszcze więcej super fotek do podziwiania!
wątek zamknięty
Orzeszkowa , śliczna kolekcja *-*
wątek zamknięty
W Pegazie w Poznaniu już jest ! 😀
Szkoda, że mi nie po drodze... ale na pewno coś upoluję z tej kolekcji 😉
wątek zamknięty
Dżulietta To świetnie! Akurat wybieram się tam po "derkę" w jakiś dzień 😁
wątek zamknięty
Nowa kolekcja już pojawia się małymi kroczkami w gnl ale już jest pełną parą w sprzetjezdziecki.com 😀!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 lutego 2015 21:31
Kurde, ładna ona jednak...
wątek zamknięty
Mi się podoba okrutnie, mimo że jeszcze niedawno nie lubiłam "jarmarcznych" kolorów na koniach, tak wszystkie z tej kolekcji uparcie pasowałyby mi na siwego konia.. Oj przydałaby mi się teraz jakaś wygrana w totolotka :<. Na złość, jeszcze ostatnio spłukałam się na brązowym komplecie i ochraniaczach..
wątek zamknięty
Jutro losowanie:P ide ogladac ^^
wątek zamknięty
Mnie znowu kusi róż i o dziwo ta zieleń, myślę, że będzie pasować na moją gniadą pannę. Jednak poczekam aż do sieci będą wpływać dobrej jakości zdjęcia albo na forum albo na innych stronach, katalogowe niestety chwytają za serce a potem to rozczarowanie, że kolor inny jak sobie wymarzyliśmy 🙁
wątek zamknięty
Za ładna ta kolekcja. Róż śliczny, zieleń piękna, połączenie z pomarańczem też ciekawe.
Mam ochote na ten dralon ala "koc babci", ma cos w sobie.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 lutego 2015 06:44
A tyle głosów na początku, że taka okropna 😂 Mnie na szczęście dalej to zestawienie się nie podoba, tylko z NG będę chciała gwiazdkową derkę 🙂
wątek zamknięty
Ja zwątpiłam trochę, bo skoro nie ma pomarańczowego big square'a, to pomyślałam że może kupię chociaż w końcu ładny czarny, a tu nie czarny tylko navy. To może chociaż kucykom coś kupię? Nope, cottonów nie ma w kucykowych rozmiarach. Idę się zastrzelić 😵
wątek zamknięty
Już pół roku obiecuję fotki banana na modelce. Dziś na zawodach dorobiłam się wieeeelu zdjęć, jednak dostanę je na dniach. 🙄 Na tą chwilę dostałam "zapowiedź" i mam jedno baaardzo poglądowe zdjęcie (na pewno nie do galerii 😁 ) więc się z Wami dzielę. Ooo i jeszcze coś - na 3/4 zdjęć banan jest.... biały. 😎

totalny nieogar 😎
wątek zamknięty
A do mnie nowa kolekcja Eskadrona w ogóle nie przemawia...
Strasznie dawno tu nie byłam 🙁 Ale powracam z wymarzonym, pierwszym Platinium  😀

wątek zamknięty
Orzeszkowa, zawsze mówiłam, że te pomarańcze to już choroba 😁

Dziewczyny,[s] emerald[/s] smaragd green- hot or not?
wątek zamknięty
Mi się podoba: )
wątek zamknięty
a ja dziś macałam na żywo nową kolekcję  😀 derki wyglądają fajnie i wciąż patrzy się na mnie zielony BS.  💘
niestety mieli na razie tylko derki, cottony, BS i owijki, także polopadów i brillantów nie popodziwiałam  🙁
wątek zamknięty
kupuj super ten szamargd! a w wersji brillant to już wogóle byłby szał
wątek zamknięty
Kurcze, a myślałam że powiecie że brzydko i zostaną mi dwie stówki w kieszeni 😀 Też mi się podoba ta zieleń noo
Precelek, zobacze ile hajsu mi zostanie po wizycie weta, ale na brillanta nie starczy, drogie są... 🙁
wątek zamknięty
kuuuuusi mnie zestawik BS + brillant +owijki smaragd green, poczekam na wyprzedaże i zobaczę jak z budżetem  😁
wątek zamknięty
A ja bym chciała jakiś ładny czarny pod małą ujeżdzeniówke: )
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.