Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

natip, wygląda fantastycznie! 😀
Livia, a mi się gdzieś przewinęły te derki w jakimś sklepie internetowym, nawet wczoraj, ale nie pamiętam gdzie :/ przynajmniej na stronie były, a czy fizycznie sprowadzone, to ciężko powiedzieć.
wątek zamknięty
Jak rozmiarowo wypadają kantary Eskadrona? Zastanawiam się czy na dość dużą głowę brać full czy xfull. Jak one wypadają do Schockemohle? I jakie macie opinie o tych bez klamer z bolcami i bez regulowanego "nachrapnika"? 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 maja 2015 19:50
Livia, są w Equishopie przecież.
wątek zamknięty
wiki15, moja kobyła ma małą głowę, coś między cobem a fullem (jeśli ci to coś podpowie- ogłowie kieffera full było jej duże, ale na pierwszych dziurkach jest ok), a kantar full ( z bolcami) jest jej idealny. Za to instruktorka na dość spore łby ma fule i dają radę, tylko że to są te z obustronną regulacją "klamerkową" 😉.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2015 19:55
emptyline, Klami, a faktycznie, w takim razie jednak dostawa się znalazła 🙂 W koniku też widzę, że są.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 maja 2015 20:12
Skusiłam się z racji na pozytywne opinię, nie mogę doczekać się paczki  😍


I przy okazji dzieciak w trochę (mocno) już wyblakłym limegreenie

wątek zamknięty
wiki15 - to zalezy od łba, bo eskadrony w nachrapniku są gigantyczne, a w potylicy przeciętne. Full wszedł mi na konia noszącego ogłowie w rozm. 4, ale z drugiej strony koń noszący full/duży cob ma ten kantar ok w potylicy, ale na luźniejszych dziurkach, a zdecydowanie luźny w nachrapniku, choć zapięty ciasno jak się da. Zdecydownie nie ma turbo szczupłego i długiego pyska, to ślązak, głowa dość szlachetna, ale nie super delikatną 😉
Kastorkowa - jaki słodziutki czaprak, pięknie będzie na izabelku wyglądał! 😀
wątek zamknięty
Kastorkowa, absolutnie nie pożałujesz, ja mam już takie trzy 😁 i je uwielbiam!
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
11 maja 2015 20:27
A można się spytać, cóż to dokładnie za czaprak?  :kwiatek:
Do mnie jutro przyjdzie w końcu jarpol! Już nie mogę się doczekać! I w sumie dzięki zwłoce udało mi się bez problemu nawet dobrać owijki do czapraka, które przyjdą w tej samej przesyłce.  😅 Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, hihi.
Szkoda, że zobaczę go dopiero w czwartek i że... zapragnęłam, że komplet zadebiutuje na Extreme Trailu w Komarnie, czyli wszelkie zdjęcia na koniu będa dopiero za dwa tygodnie.

I co mi tam, pochwalę się. Jako, że dla mojej mamy dzieckiem będę zawsze, to w prezencie dostanę derkę polarową. Tak, z jarpola, tak - z nowej kolekcji. 😀 Ponoć już kupiona.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 maja 2015 20:32
Quanta właśnie między innymi z powodu Twojej opinii się skusiłam  😀
Siesiepy to Horze spirit
wątek zamknięty
mnie też kusi ten Horze Spirit, ale już nigdzie nie mogę znaleźć w stypowych kolorkach 🙁
wątek zamknięty
Olson, bergo?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 maja 2015 20:56
Dobry koń? Animalia?
wątek zamknięty
Kastorkowa, w dobry-kon tylko VS, a ja potrzebuję DL, w animalii tylko róż 😉
budyń, dzięki, o bergo nie pomyślałam!
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
11 maja 2015 21:30
Kastorkowa, dziękuję! 🙂
wątek zamknięty
Olson ja kupilam w sklepie Astek.
Granatowy DL  😍 W "macaniu" i "na oko" - super! Na koniu jeszcze nie był.
Oczywiście wszystko przez Quantę i Kujkę!  🤬
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 maja 2015 06:50
Kastorkowa, osobiscie dla palomino wybralabym czekolade 😉 ale z tego tez bedziesz zadowolona - ja sie tak zajaralam stosunkiem cena/jakosc ze mam dwa :P
A wlasnie, chyba uda sie dorwac owijki do mermaid greena, bedzie stypowy szal!!! 😀

Dziewierz, pokajalabym sie ale za ta cene to sa tak super szmaty ze juz wszystkich znajomych namawialam 😉
wątek zamknięty
kujka, quanta Tak sobie tylko żartowałam - dzięki waszym wpisom dowiedziałam się, że takie cudo w ogóle istnieje istnieje! 😁 A jak już zapałałam żądzą, to przekopałam cały internet - no i mam!  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 maja 2015 08:22
Kastorkowa, jaki słodki 🙂 Na izabelka będzie super 🙂

Siesiepy, no i super! Pochwal się, jak już komplecik przyjdzie 🙂 I mamy zazdroszczę 😁

kujka, Dziewierz, wrzućcie zdjęcia 😀
wątek zamknięty
Wstawiam na razie "sklepowe"..

wątek zamknięty
natip super ten Jarpol wygląda i bardzo ładny kształt ma 🙂
[s]A ja wrzucam mocno poglądowe zdjęcia Horze river DL na moim niedużym koniu. Niestety musiałam je zmniejszyć , nie mam obecnie programu do obróbki zdjęć i nie mogę ich przyciąć, dlatego mam prośbę, jakby ktoś mógłby to zrobić i wrzucić :kwiatek: , jeśli oczywiście cokolwiek będzie widać 😉 A jeśli nie to trudno, muszę poczekać na lepsze foty 🙂[/s]
edit.
wyrzucam zdjęcia bo dalej wstawiłam jedno lepsze.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 maja 2015 13:50
Kujka jeden brązowy już mamy, a poszukiwałam właśnie jasnego różu i jest taki  😍 bo właśnie przyszła paczka.


Edit. dodaje zdjęcia na modelu

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 maja 2015 19:44
Kastorkowa, bardzo fajnie, taki cukierek 🙂

Dziewierz, chętnie zobaczę też fotę na zwierzu 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa, ejjj, fajnie! Myślałam, że taki pudrowy trochę zginie na tej maści, ale jest całkiem nieźle!
wątek zamknięty
Kastorkowa, uroczy ten róż 🙂

Aramis w nowym nabytku - bigsquare navy z obecnej kolekcji 😍
wątek zamknięty
Olson ku mojemu zdziwieniu w Bergo nie ma ani jednej sztuki tego Horze Spirita..
Już się napaliłam na granatowy, w Bergo z rabatem, a tu kicha..  🙁
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 maja 2015 21:15
wątek zamknięty
malinowaa próbowałaś wrzucić któryś do koszyka? U mnie wyskakuje "0 sztuk dostępnych" 🙁
wątek zamknięty
Kastorkowa tak popatrzyłam na ten różowy czaprak i pomyślałam że nawet ładny, ale jak zrobiłaś zdjęcie na koniu to zastanawiam się czy potrzebny mi dwudziesty któryś czaprak do konia, hmm ale cholercia ładny jest 😉
wątek zamknięty
malinowaa, to była limitowana edycja i o ile sklep nie ma jeszcze ostatnich sztuk na stanie, to tych czapraków nie ma już w Horze, ani jednego 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.