Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

emptyline   Big Milk Straciatella
12 maja 2015 22:45
Mamy jakieś w Karinie, aczkolwiek kolorów trochę nie rozróżniam.

Tak swoją drogą, dziewczyny, takie fajne szmaty, dawajcie foto do Końskich Trendów!  😍
wątek zamknięty
Fokusowa, wczoraj wieczorem już obejrzałam, i dla mnie i tak nic bo były w ofercie same VS, a ja potrzebuję DL 🙁 trochę szkoda, ale z drugiej strony mam już tyle szmat, że pojawił się problem z przechowywaniem...
wątek zamknięty
huzarova ten eskadron to mi sie tez podobał 🙂 bardzo ładnie wam.
Kastorkowa śliczny ten horze, ale twojego bardziej bym widziała w odcieniach pomarańczowych chyba 🙂
A ja znalazłam w telefonie lepsze zdjęcie mojego Horze river , tylko powiedzcie czy on nie jest za duży? Bo jak go obmierzyłam to raczej z tych mniejszych jest, ale mam siodło 16,5, wiec może dlatego wygląda na większy.
wątek zamknięty
palemka, kwestia gustu, ja nie lubię jak mi tyle czapraka wystaje spod siodła i mi się to nie podoba, ale niektórzy z kolei nie lubią małych czapraków  😉
Swoje cottony skracałam o 5-6 cm.
wątek zamknięty
Moona-no włąsnie tez się zastanawiałam nad skróceniem, bo czaprak sam w sobie jest cudny-taki jaki chciałam 🙂
wątek zamknięty
palemka Przesuń go do przodu i po problemie 🙂
wątek zamknięty
Sivens, nie przesunę, bo będzie na szyi 😀
wątek zamknięty
palemka kawałeczek 🙂 bo dość mało masz czapraka z przodu. Możesz trochę wysunąć go do przodu, żeby siodło leżało bardziej na środku.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 maja 2015 15:27
huzarova, pięknie! Wio z tym zdjęciem do Końskich Trendów 🙂

palemka, mnie się bardzo ten czaprak podoba, stonowany ale lamówka go rozjaśnia 🙂 Też bym ułożyła czaprak trochę bardziej do przodu, żeby go mniej z tyłu było 🙂
wątek zamknięty
Długo szukałam ładnego czarnego i ten jest strzałem w dziesiątkę dla mnie: ).Ale on ma profilowany grzbiet i przez to tak się układa w trakcie jazdy, pomimo że go wyciągam z przodu. Z padami które są proste nie mam tego problemu, leżą tak jak je położę.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 maja 2015 18:23
Dziękujemy za miłe słowa z dzieciakiem, myślę, że nie obrazi się za kolor w końcu prawdziwy facet różu się nie boi  😀 😀
wątek zamknięty
[...] prawdziwy facet różu się nie boi  😀 😀


A propos... czy ogier w hot pinku to przegięcie?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 maja 2015 18:28
Ja trochę nie rozumiem takiego dobierania, że jak wałach czy nie daj boże ogier to ubranie go w róż to zło. Kolor to kolor jak się nam podoba to czemu nie  😉
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 maja 2015 18:31
zdradzicie mi co to za kolekcja?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Bee., aqua/teak/mint
wątek zamknięty
Livia, są te derki, ale kurczę wszystko małe. 🙁
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 maja 2015 18:50
dziękuję harja  :kwiatek:
wątek zamknięty
palemka,   :kwiatek:
Livia, do KT wolę dać lepsze zdjęcie, te jest piekarnikowo-telefonowej jakości  🤣
wątek zamknięty
[quote author=Kastorkowa link=topic=96724.msg2356833#msg2356833 date=1431537803]
[...] prawdziwy facet różu się nie boi  😀 😀


A propos... czy ogier w hot pinku to przegięcie?
[/quote]

Wg mnie napalony ogier w różu to po prostu zabawny obrazek 😁
wątek zamknięty
Oj tam. Sama mam ogiera i to takiego typu "smok". Swego czasu tak jakoś wyszło, że jeździłam go na różowej plastikowej cygance. Ludzie sie nabijali, to dla przekory zaczełam zakładac różwe czapraki. 😉 Również na zawody. heh
wątek zamknięty
no tak, ale hot pink to przecież taki fest cukierek :P z drugiej strony to koniowi i tak wszystko jedno
wątek zamknięty
Sprawa z różem chyba zależy od punktu widzenia właściciela 😉 Mi róż nie przeszkadza, ale swojego konia bym w nic różowego nie ubrała.... choć mam różowy kantar, no z kawałkiem różu, a smok mojej matki z łbem w rozmiarze dwóch wiaderek nosił i dalej nosi różowy kantar na padok, bo tylko taki był na "już" w miejscowym sklepie  🤣 I nie chodzi o to, czy wałach, ogier, czy klacz, ja po prostu nie jestem fanką różu i źle bym się czuła - co innego fiolety, fiolety uwielbiam 😀

Poglądowo cotton banana, jaki on gigantyczny jest... dużo dłuższy od wcześniejszych cottonów, futrzak w nim jak kucyk wygląda, spod siodła z dość długa tybinką wystaje mocno, a ciesze się, żlee nie puściłam go w świat jednak 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 maja 2015 08:59
keirashara, bo te cottony to są teraz giga 😀 Kiedyś były ciut mniejsze i jeszcze się po praniu lubiły kurczyć 😁 a teraz to już nie ma bata, jaki jest ogromny, taki zostaje 😉 Fajnie wam w tej Bananie 🙂

Co do różu, ja tam się teraz różu nie wstydzę, wręcz nawet mi się podoba - a jeszcze parę lat temu byłam bardzo na nie i mówiłam, że nigdy 😎
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
14 maja 2015 09:57
keirashara super wyglądacie w tym banana! a jakbyś chciała go w świat puścić to ten... daj znać 😁

niechcący ubrało mi się kucusia w big square navy 😀iabeł: błagam, powiedzcie, że wygląda w tym kiepsko, bo załączył mi się tryb "mamo kup mi" 😵

edit: a na konia i na pokrakę na koni proszę nie zwracać uwagi 😁 to jedyne nasze zdjęcie które nadawało się do przeróbki i ma chyba ze 3 lata 😂
wątek zamknięty
Gniadata niestety na twoim złoto gniadym wygląda przecudnie 😕 😁 😁 😁
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
14 maja 2015 10:24
[b]palemka[/b] no nie 😕 to kiedy się zaczynają wyprzedaże na eskadrony? 😁
wątek zamknięty
Gniadata w wątku o promocjach jest info, że w Tundrze 16 maja będzie -20% na Eskadrona 😉
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
14 maja 2015 10:31
Fokusowa bardziej chodzi o to, kiedy mniej-więcej sklepy zaczynają wyprzedawać tą kolekcję. póki co zmieniam siodło i nie wiem jeszcze czy przygarnąć ujeżdżeniówkę czy jednak kolejne wszechstronne, więc z czaprakiem wolę poczekać  😁
wątek zamknięty
Gniadata, Przykro mi to mówić, ale wygląda bardzo fajnie , niestety🙂
wątek zamknięty
Gniadata, podłączam się, dla mnie rewelka! 💘 to teraz już chyba nie ma zmiłuj 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.