Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

xxagaxx, jedyny siwek na forum który mi się podoba w brązie  😍 mega komplet!
wątek zamknięty
xxagaxx - super komplet! Połącznie brązu i niebieskiego na siwku wygląda obłędnie 😀
Siesiepy - Fajnie w niebieskościach, ostatnie zdjęcia zabija  😁

Ja wpadam z dylematem, ponieważ jak już w końcu zaczynamy starty, to wypadałoby się zaopatrzyć w biały czaprak (ujeżdżenie). Najbliższe i tak jedziemy w turbo infantylnym niciaku, bo nie zdąże niczego kupić, bo nie chce celować w coś banalnego 😉 Sprzęt cały czarny, ogłowie czarne z białym podbiciem, docelowo lakierowany nachrapnik podbity na biało i naczółek czarny opadający lakier (BR Kingston), frak mam klasyczny, prosty czarny.
Myślałam o caballu glamur perłowym, tylko nie mam pojęcia jakie sznurki i lamówka. I nie mam pojęcia jak leży na szerokim prostym grzbiecie, bo np. jarpol orion, czy schockemohle tyłem podchodzi na mojej beczce do góry i strasznie mnie to kuje w poczucie estetyki  😂
Jakiś pomysł na lamówke, lub inny elegancki czaprak, ale z delikatną nutką fantazji?  👀
Kuń wygląda dla przypomnienia tak ->  http://re-volta.pl/galeria/foto/138265
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 maja 2015 12:33
keirashara, mnie się estetycznie bardzo podobał York Magna - cały biały ze srebrnym sznurkiem. Taki minimalny, ale przez to elegancki. Poszłabym w coś takiego właśnie. Ewentualnie biel z szarą lub granatową lamówką, do tego biały i srebrny sznurek 🙂
wątek zamknięty
Moje ulubione-  z kontrastową lamówką:

Eskadron Cotton


Schockemohle Champion Logo


Horze River


Klasyczne i stonowane:

Horze Crescendo


Horze II


I nieco bardziej fantazyjne:

Lamicell Royal


Fair Play Royal Diamond


(wszystkie wzięłam ze strony GNL, gdzie jest promo: -15%  :hihi🙂

wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
26 maja 2015 22:11
keirashara, to jest niebieskość idealna.  :kwiatek: A ostatnie zdjęcie w sumie specjalnie wstawione! Pardon, że nie pomogę przy wyborze jakiejś uroczej bieli, ale jako posiadaczka siwego konia, w bielach nie gustuję(nawet w momencie, kiedy będę pomykać jakieś nietowarzyskie ujeżdżenie, zamierzam ubierać czernie). 🙁
wątek zamknięty
keirashara, Glamoura nie polecę, bo to nie jest biały, tylko bardziej kremowy 😉 ja na zawody mam BRa białego, ładnie wygląda, ale nie zbyt ciekawy.
wątek zamknięty
Granaty u nas odpadają - po jarpolu orionie upewniłam się, ze to zdecydowanie nie nasza bajka kolorystyczna 😉 Te wszystkie czapraki są fajne, ale po prostu białe, z czego schocke odpada przez to, jak się układa (treningowo przeżyje, na zawodach nie, nie idzie go na moim koniu ułożyć równo, zawsze któraś strona leży źle). Cottony są oklepane i nudne do bólu, jakbym celowała w eskadrona, to chyba w brillanta bardziej, bo one mają szerokie lamówki 😉 FP odpada, bo u nich z jakością loteria, a ceny teraz tak wywindowali, że dziękuje postoje. Horze pikuje w proste kwadraty, czego nie cierpię, choć ten ostatni jest ładny, mimo, że zwykły najzwykleszy. Lamicell jest w miarę ciekawy... ale coraz bardziej skłoaniam się do tego cabbala jednak, z jakąś szałową lamówką, tylko ciągle nie wiem jaką  🙄
Olson - ino mnie mówiono, że jak jest lekki krem, to nik się nie czepia, żyje w kłamstwie?  🙄 Musi być bardzo biała biel? Bo ja mam kunia ciemnego, to na nim kremy dość biało wyglądają  🤣

Nie miała baba problemu, wymyśliła sobie czaprak  😎
wątek zamknięty
keirashara, masz rację, natomiast u mnie np. białe bryczesy + kremowy czaprak burzą poczucie estetyki 😉 Chyba, że masz złamaną biel i w bryczesach to wtedy ok.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 maja 2015 22:46
keirashara a B//Vertigo Morrison lub Lexington?
wątek zamknięty
Zamówiłam właśnie Eskadrona Big Square w kolorze deep pink. I zastanawiam się czy brać do niego nauszniki??  🤔
Czy to nie będzie wyglądało zbyt wulgarnie i rzucająco się w oczy?? Generalnie nigdy nie gustowałam w kolorowych uszach (tylko czerń i granat)...
Macie może zdjęcia konia w różowych (ciemnych) nausznikach?? Najlepiej gniadego...  :kwiatek:
wątek zamknięty
jaskierkowa  Deep Pink jest strasznie podobny do Magenty ( porównywałam 🙂 ) Co prawda nie gniade lecz siwe ale na avku jest w nausznikach Magenta 🙂 ( Mogę ewentualnie na pw podesłać większe zdjęcie :p )
Edit. Gdzie będzie lepiej widać oczywiście 🙂
wątek zamknięty
To ja bardzo poproszę większe zdjęcie... 🙂 :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 maja 2015 07:36
jaskierkowa, dla mnie to już chyba za dużo cukierków, różowy czaprak i nauszniki 😁

keirashara, niełatwo ci dogodzić 😎 Co musiałby spełniać czaprak, żeby nie był zwykły? Wypisz też firmy, które faworyzujesz, bo dużo widać od firmy zależy 😉
wątek zamknięty
Keirashara - jasne, że może być krem. Tak jak czarny, różowy lub jakikolwiek inny kolor  😉
wątek zamknięty
Livia - jakiś haft/lamóweczka fajna, pikowanie niekonwencjonalne 😉 Tylko nic z dodatkiem granatu, no to u nas nie wygląda, no i nie pikowanie w proste, małe kwadraciki. Problem z firmami jest jeden, jak dotąd miałam eskadrona, horze, schockemohla, fair playa, hkm, jarpola. Dobrze leżące i jakościowo ok okazały się tylko horze i eskadron. Nie skreślam innych firm, bo nie wiem, jak one w praktyce się sprawdzają.
Szczerze, to największą pomocą byłaby podpowiedź co do koloru lamówki, bo reszte to idzie jakoś wybrać, dokombinować. Myślałam już różnie... o brązie, ale sprzęt czarny, więc chyba odpada, o fioletach, o pomarańczy, o szarości, o czarnej choć trochę nudna...

B/vertigo lexinton jest piękny. I kurka, z granatem  😵
wątek zamknięty
Keirashara może burgund? 
wątek zamknięty
Dziewierz Horze II i Lamicell przepiękne! Nie lubię bieli, ale te baaardzo mi się podobają, mega eleganckie! 🙂
jaskierkowa dla mnie osobiście z nausznikami byłoby zbyt cukierkowo.
wątek zamknięty
Dżastin, , keirashara, harja, Livia dzięki 😉

Siesiepy mam dokładnie taki sam tylko w odwrotnych kolorach 😀 Pięknie wygląda na Siwych.
wątek zamknięty
srokate lamicell biały to jeszcze nic, ale granatowy i czarny, te dopiero zajefajnie wyglądają! 😍
wątek zamknięty
Livia, kiedyś zrobiłam coś takiego: KLIK może pomyślę nad takim "wspólnym" wszystkich 😉 Mam plany na kolejne, ale muszę chwilowo przystopować 😁
Siesiepy, w obu strasznie mi się podoba!!! Caball to granat? Super połączenie 🙂
keirashara, gdyby nie to, że jednak nie przekonują cię granaty, to poleciłabym biały Caball z granatową lamówką i srebrnym sznurkiem 😉 Ale skoro granat odpada, to może lamówka leśna zieleń? Zerknij też tutaj, może coś cię zainspiruje: KLIK
Albo w ogóle poprzeglądaj galerię Caballową 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 maja 2015 17:45
keirashara, to skoro nie granat, to może właśnie burgund lub fiolet? Zieleń mi się jakoś tak nie widzi do końca 🙂 A szary lub grafit?

harja, fajne to, ale trzech ci tam brakuje 😁
wątek zamknięty
ach, ja się zapomniałam pochwalić, że zamówiłam w końcu tego szmaragd greena w ramach tego, że nie cierpię zielonego  😁
wątek zamknięty
Ja też nie cierpię i żałuję, że nie ma tych derek w innym kolorze  🙄 Mój koń straszy z daleka  😉
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
27 maja 2015 19:20
harja, to dokładnie granat z maliną. Składałam na swoją gniadą, ale z racji zmiany stylu pożegnałam się z padami klasycznymi, a tego z sentymentu nie chciałam puszczać daleko 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 maja 2015 22:01
A moje młode nie noszą jeszcze szmatek wiec wyzywam sie kantarkowo  😎
Misia w HKM Softy
Chrupka w cavezza
wątek zamknięty
Zairka śliczne koniowate  😀 i ten HKM wymiata. a jak z jakością? warto?
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
27 maja 2015 22:04
Viridila, dzięki! Że granat, to wiedziałam, ale co z tym granatem, to pojęcia nie miałam.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 maja 2015 22:41
Naprawde przyzwoita skorka, super mięciutkie podszycia, u nas kupione z myślą o niedzielnej wystawie ale jestem mega zadowolona z zakupu
wątek zamknięty
Zairka, ten pierwszy wygląda pięknie!

Wetknę się z Fidelem w kantarze Schocke Memphis 😉

i zbliżenie na kantar na przód 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 maja 2015 09:30
tulipan, łoł, faktycznie ten zielony daje po oczach 😁

Zairka
, śliczne maluchy 💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.