Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
31 grudnia 2014 23:42
Szczęśliwego Nowego Roku! 🏇
No, czekałam kto będzie pierwszy! Jeszcze tylko KR 😁 wszystkiego dobrego kopytnym i ich właścicielom 💃

Edit: Eterowa, popraw tylko, bo to chyba już VIII część ZNK 🙂
To może i ja do Was dołączę jeśli pozwolicie? 😉 Do tego wątku chyba najlepiej się nadajemy póki co 🙂
Przedstawiam Wam Aksela:

oraz Temidę i kucyka Pioniera:

Moje największe szczęścia na Ziemi  🙂

Ja również życzę Wam,aby ten rok był dla Was wiele lepszy niż poprzedni, spełnienia marzeń (szczególnie końskich), zdrowia dla Was i dla Waszych koni oraz wszelkich sukcesów życiowych 💃 !
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
01 stycznia 2015 14:40
maiiaF, poprawione 🙂
akselka, ładne konie, powiedz coś więcej 😉
Ode mnie jeszcze małe podsumowanie roku 😉
My również życzymy wszystkiego, co najlepsze!

eterowa, mówisz, żebym powiedziała więcej to proszę  🙂. Mieszkamy sobie od niedawna na Mazurach, są to moje prywatne konie, trzymam je w swoim gospodarstwie ekologicznym. Aksel ma 7 lat, Pionier to 12-13 letni NN można powiedzieć, że odratowany od handlarza (trzymany był w przyczepie do przewozu bydła, na kupie obornika, nie wypuszczali go na podwórko i jak się o nim dowiedzieliśmy to jakoś sam sobie wybrał właścicieli i kupił nas swoim urokiem :hihi🙂, a Temida to 5,5 roczna klacz sp 😉. Wszystkie kupowane sercem,ale był to nasz najlepszy wybór 🙂. Jeździmy sobie dla przyjemności, próbujemy co nieco rzeźbić i od lata (po mojej maturze) szukamy trenera  😉
Trochę więcej nas:

[img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=678748462200765&l=c6915bbc77[/img]
[img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=404604229615191&l=b0aaea7718[/img]
akselka Witamy! A przy okazji ... Temida podbiła moje serce, boska! 💃

Ja wraz z Blood Live również życzymy wszystkiego co najlepsze i oby 2015 był lepszy od 2014!
Na fotce Blood ze swoją nową miłością 😵


Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 😀!

Vimto/ Pimpuś:
akselka piękna siwa mordka.
Uwielbiam tą maść.
srokate oby jej ta miłość na dobre wyszła. 😉
czeggra1 super zdjęcia.
Druu nie przystoi dawać takich zdjęć jak za oknem śnieg czy plucha.  😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
03 stycznia 2015 10:52
czeggra1 bardzo ładny obrazek razem tworzycie  🏇
srokate,maluda, dziękujemy! 🙂
Druu, jak pięknie zielono i jakie zdjęcie optymistyczne! Dobra odskocznia od tego co aktualnie widzę za oknem 😉.
srokate, pewnie wraz z podwyższeniem temperatur za oknem konie ubzdurały sobie, że jest wiosna-czas na nową miłość 🤣. U mnie na padoku to samo,mimo, że znają się od lat 🙂. Blood zdecydowanie w moim typie- lubię takie konie 🙂

Dopiero teraz zauważyłam, że w poprzednim moim poście wstawiło się tylko jedno zdjęcie z trzech..  🤔
moje zwierzaki
kara HAWRINA
gniady HERKULES
dalej
5 wspólnych lat za nami :-D lekko nie było, ale i tak się pochwalę kabanosem  🤣
Witam Wszystkich w nowym roku 🙂
Wpadam z zimowym portretem Blaksia





maluda, Katharina - dzięki 🙂
czeggra1, ty to szalejesz z tymi końmi 😉

to ja też wlepię swoją Millie



ikarina, no wiesz... jakoś tak wyszło 😉, ale większej ilości już nie planujemy 😁.
Millie chyba lubi skakać 🙂? Śliczna kobyłka z niej jest 🙂. A poza tym jest pieknie malowana! Hihi widzę, ze urosła jej taka sama broda na zimę jak u Vimto 😉. Wydaje mi się też, ze mają podobne kształty głów 🙂.
czeggra1, a, widzisz, miałam jej tę brodę uciąć, ale tak sobie pomyślałam, że ona cały dzień na łące siedzi, to niech ma, żeby jej w paszczę ciepło było 😁 A ze skokami to jeszcze nie wiem, bo narazie jesteśmy na levelu równowagi i rytmu oraz małych kłusików. Zdjęcie ze skoków przysłała mi była właścicielka. Chyba muszę się w końcu do męża ładnie uśmiechnąć, aby mi zaczął jakieś foty pstrykać, bo nie mam się zbytnio czym pochwalić 🙁
Witam wszystkich w nowym roku! 🙂 życzę wam aby wasze konie były jeszcze bardziej cudowne niż są i przede wszystkim dużo zdrówka dla nich i wszystkiego co najlepsze dla was! 😀 a tak prezentujemy się noworocznie z niuniem 😀

Pozdrawiamy! 🙂 :kwiatek:
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
04 stycznia 2015 15:40
Życzę Wam, aby weterynarz zaglądał do Waszych podopiecznych tylko w celu szczepień i odrobaczeń.
Pozdrawiam z sinokoperkową Dziewczynką
ikarina te zdjęcia już z nam z innego wątku. Nie masz nowych?
Kadyny, ale wysyp zwierzyńca! Fajne konie.
Blaki urocza mordka! U Ciebie śnieg, a u mnie deszcz.
i believe i can fly1, ładnie się prezentujecie.
Rudzik cudowna jest.  💘
i believe i can fly1, Super🙂
Rudzik, o ja, ale czadowa! Pamiętam jakieś letnie foty i już wtedy mi się podobała, ale teraz zyskała super maść!
i believe i can fly1, ależ ja wszystkim dużej hali zazdroszczę, patrzeć nie mogę na takie zdjęcia 😁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
04 stycznia 2015 17:24
dziękuję dziewczęta w imieniu klaczki

budyń latem ma więcej siwego, na zimę ciemnieje

i believe i can fly piękny koń, a na tą derkę choruję
maluda dziękujemy :kwiatek:
Ulalala również dziękujemy! :kwiatek:
budyń czy ja wiem czy dużej? :P moja hala jest murowana z podłożem kwarcowym a wymiary ma chyba hmm 25 na 48/50? nie pamiętam szczerze mówiąc,jest taka w sam raz a za chwile będą montowane lustra 💘 😍
Rudzik dziękuje 😀 ojj wiem coś o chorowaniu na nią :P ja chorowałam jak tylko weszła kolekcja 🤣 ale dorwałam ją niedawno w sklepie internetowym w którym była promocja jednego dnia -30% na derki,tak więc dorwałam ją z 379zł. na 265zł. 😍 💘
Rudzik, Twoja klacz bajecznie wygląda w zimowym wydaniu! Taki pleśniaczek, który można by schrupać. 🙂
ikarina, ale u Was tam fajnie zielono 🙂. To zdjęcia z teraz? Bardzo ładna ta Twoja "krówka" 🙂

To i my pozdrawiamy z młodzianem i życzymy owocnej współpracy z koniarstwem, a przede wszystkim zdrowia dla Was i dla koni  😉
[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10868060_763212117050130_6357769789873631764_n.jpg?oh=8f985322e8beb67fb48ae1f2eab833a4&oe=54FA47AB&__gda__=1425800349_35f5338414073f00b2efb83948159876[/img]
To my z Ryśkowym również życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku, przede wszystkim zdrówka  🙂

eterowa Wam to zdrówka życzę !! oby ten rok była dla Was lepszy.  🙂
akselka bardzo fajne stadko, a siwa cudna 🙂.
maluda siwki w zimowej odsłonie są równie śliczne 🙂 nawet z brodą 😉
czeggra1 na Twoje konie jak zawsze patrzy się chętnie 🙂 ja tu trochę się zimowo obijam, ale widzę, że Wy ciśniecie.
ikarina fajnie malowana i ten ogon  💘
i believe i can fly1 ślicznie 🙂
Rudzik wyjątkowa maść 🙂 już się powtarzam
Fokusowa Twój młody jest strasznie podobny do mojej starej kobyłki, zaraz poszukam zdjęć.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się