Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

Dziękuję za miła słowa  :kwiatek: Wrzucam resztę.

Kasia





oraz Szymek na rozruchu


Ulalala alez on ma sympatyczny pyszczek, no mega pozytywny 😀

tulipan  🏇 opad szczeny, oba stwory cudne, ale Kaska ma zdecydowanie to cos!
Ulalala, to Wilanów?

tulipan, boska, cudna Kasia, i jaka praca zadnich nóg 😍
faith, dziękuję w imieniu N.;p I muszę się z Tobą zgodzić 🙂
Burza, tak, wilanów😉 Znajoma stajnia?
Ulalala, powiedzmy. Koleżanki tam stały/stoją po zamknięciu poprzedniego pensjonatu.
faith dziękuję  :kwiatek:
Burza  :kwiatek: Dziewczynę ziemia parzy  😉
Dzisiaj chyba najlepsza sesja na święcie i najlepszy trening również! Dumna z kucyka  😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 stycznia 2015 09:38
tulipan super wyglądają Twoje maszyny  😍
Rolia cudny kucyk, powiedz o nim coś więcej 🙂
U nas powoli do przodu.
lusia722 cudeńko!

Parana to nieduża (około 140cm) ośmiolatka ze sprężynami w zadku. "Razem" jesteśmy już rok. Najcudowniejszy rok mojego życia. Hucuła z takim sercem do skoków jeszcze nie miałam okazji spotkać. Uwielbia wyzwania i popisówki. Wczorajszy trening pokazał mi, że ten koń zdecydowanie ma chęci na sport  🏇  Niestety nie jest moja nad czym bardzo ubolewam ale cieszę się z tego co mam  😀 Załączam wczorajszy rekord  😍 (wybaczcie jakość, ponieważ jest to wycięte z filmiku i mój dosiad - zazwyczaj nie skaczę wyżej niż 80cm)


edit: literówka
Rude pierwszy raz w tym roku pokaże się  😉
tulipan, daj każdemu takie parzenie... 😀 więcej fot!

lusia722, jaki buziaczek słodki!
Rolia, oj te hucułki to kochane są! Ja niestety juz wyrastam 🙁 Ale mam takie ulubione zdjęcie sprzed 2 lat 😀 Kochana zawsze się stara 😉
[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1958322_1528620260710413_6781846733220044024_n.jpg?oh=b80b1328313436491b16c136b133a326&oe=5565696E[/img]
Libeerte O kurde ale podwozie złożył(a?)  😂 Ja mam 170cm wzrostu i o dziwo nie wyglądam na niej jak wielkolud (pewnie kwestia jej gigantycznego brzucha  🙄 )
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 stycznia 2015 23:06
Rolia to wzrostem zbliżona do mojego, ale mój to chyba będzie kiwi- nielot
Burza dziękujemy
Libeerte skubana 😀
No nie da się ukryć, że Polska myśl hodowlana zadziwia.... Nie zmienia to faktu, że choć lekko krzywa, to ją kocham  😍 😍 😍
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
18 stycznia 2015 10:31
kitty Co to za konisko napisz coś więcej ,piękny stworek <3 
Ja pierwszy raz pokaże się z moimi konisiami z przydomowej stajni :-)
Dimer 2 letnia arabka



Błyskawica kuc drp zwana  Misią :-) Mój top pony który powoli wdraża się do pracy ,po zimowym odpoczynku  😁
gajara18, Hahaha są urocze 😀 Takie nieurodziwe - kudłate, w ogromnym czapraku. Piękne piękne 🙂 I portret siwej bardzo ładny 🙂
gajara18, mówisz, że już po zimie? Obyyyy 😀 ps. Kucyki serio mają w sobie turboo 😉
gajara18, fajne kobyłki 🙂
rolia, Libeerte, kapitalne hucki. Widać, że wielkie serduszka mają 🙂.

A my jeszcze przed świętami pojechaliśmy na parkurek treningowy ( takie LL) jako pierwszy wyjazd z Vimto. Pimpuś podszedł do sprawy bardzo ambitnie oraz serio - sadził loty jak szalony 😂. Natomiast Czesiu, który pojechał do towarzystwa podszedł do sprawy wyjątkowo, jak na niego, na luzie 🙂.

edit. dodałam zdjęcia
gajara18 2,5 roczku, mieszanka ślązaka z shire  👍 ma 175cm i jakieś 800kg i nie zna niczego.... ani chodzenia z człowiekiem, ani normalnego jedzonka, ani nic  😵 więc mamy wesoło... ale mam nadzieję, że jakoś nam się uda się ucywilizować
tulipan, zakochałam się w Twojej kobyle  😍
dar cieszę, że się podoba dziewczyna  🙂
kitty, gdzie Ty znalazłaś takiego małego smoka? 🙂
Cobrinha hihihi na podlasiu  😂 wycieczka życia po nią była  🤔wirek:
tulipan, eekstra! już chyba 10 raz oglądam te zdjęcia i ciągle mało  🙂
kitty, fajna, nie musiałabym się specjalnie schylać żeby jej pod brzuchem przechodzić 😁
czeggra, ale fruwa  😜

My z kolei spacerujemy, zima nam nie służy zdecydowanie. Albo warunków do jazdy nie ma, albo kontuzja... ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że luty zaczniemy już znacznie lepiej  😀



a takie cudne zwierzątko podrzucił nam ktoś do stajni, już się zadomowiła chyba na dobre.
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
18 stycznia 2015 20:27
Ulalala czaprak faktycznie ogromny ale pod to siodło dla kucyka cięzko do brać czaprak :-(
Eskadrony PD są za małe ,a full euro-stara za duży .
Libeerte kucyk mi już linieje ,ale arabka nie więc sama nie wiem jak z tą zimą ,w prognozie nie ma zimy :-)
kitty  To miłej pracy z młodą ,jest piękna . Wstaw więcej zdjęć .
Cocosowo Ale śliczne konisko masz ,super pysio ma :-)
.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
18 stycznia 2015 20:38
Mglisty dziś dzień 🙂

I wczorajszy słoneczny Kucyn :P
Za wiele zdjęć nie mam, Dzidziusia dostarcza tyle atrakcji, że nie ma czasu na foty  👿
Muchozol ślązak z shire
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się