Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

kitty, bezapelacyjnie kawał babki 🙂! Imponująco rosła, ale też i ładna, urodziwa jest 🙂.
Cocosowo, on coś lubi tak właśnie przesadzać 😁. Mam tylko nadzieję, że wkrótce zrobi się trochę ekonomiczniejszy. Narzeczony mówi, że jak przyjdzie wiosna i zaczniemy próbować jakieś małe crossówki, to bez licencji pilota się nie obędzie 😉.

edit.dopisek
"Dzien dobry! My po suchy chleb, dla konia!" 😀😀😀
Muchozol, o jeżu, jeżu - przecież Mucha jest tak przesłodka i urocza, że tylko się tulić!!! Fantastyczne fotki, druga w ramkę i na ścianę!
kitty, to Łucja, która była u nas w ogłoszeniach? Śmieszna 😉
faith, rozwalilaś mnie podpisem do fotek, pasuje idealnie 😁

No i znowu tyyyyle zdjęć pięknych re-voltowych koni  💘
faith, to drugie zdjęcie jest boskie! 😂 "Takie biedne jesteśmy i głodne... Przytuuul."
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 stycznia 2015 15:29
czeggra1 super się chłopaki prezentują, ale Wiesiek z tymi lotami to przegina 😜
kitty więcej fotek młodej śliczna
Muchozol Mucha jest super, chyba jej western służy 😀
faith 😁 genialny podpis
To my ciągnąc temat polskiej myśli hodowlanej tinker+konik polski

.
harja  lusia722  tak to ona  🤣 choć już dawno przechrzczona na Dzidzię  😂 chwilowo jest niedobra, więc foty za chwilkę....
Dzieki dziewczyny 😀
No i co mialam zrobic, dalam lucerny  😂
faith, jakie kserówki 😀

lusia722, szalony pomysł.. pokaż więcej!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 stycznia 2015 21:08
Muchozol Książę to 5 letni wałach od klaczy kn po tinkerze, którego miłością są jedzenie i konie.
Burza oj tam zaraz szalony, może chcieli kn tuningować 😜
Tinker polski/ konik irlandzki w opcjach:
na bezrbociu

po wakacjach odchudzających i przeprowadzce do mnie

pracujący na lonży

tuptający pod siodłem

i snujący się po hali


Przeuroczy jest!  😍
lusia722, dzieki 🙂! Twoje są śliczne. "Tinker polski" - hihi. Fajnie wyszedł ten mix. Bardzo ładny skubaniec jest. A jak z charakterem?
lusia722, mi też się bardzo podoba  😉 dużo uroku ma w sobie. Jednak zaczynałam swoje jeździectwo od koników polskich i powiem szczerze, że nie pałam miłością do tej rasy, skubańce takie jak hucuły  🤣
czeggra1, zakochałam się jeszcze bardziej w Cześku  😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 stycznia 2015 13:32
czeggra1 o charakter bałam się najbardziej, bo znałam go z opowiadań wcześniej. Z początku było różnie. Potrafił uciekać taranem z uporem maniaka, bo bardzo nie lubił przebywać gdziekolwiek bez koni. Każde wyjście na lonże, myjkę czy do pustej stajni kończyło się odwrotem i ucieczką 😁. Teraz nie ma z tym kłopotu. Bywa uparty i krnąbrny, ale to już raczej jednorazowe epizody, które łatwo jest spacyfikować.
Mamy problem z przykurczem ścięgien w lewym zadzie, ale i tu zaliczył kucol ogromne postępy.
dar Ja jestem zdania, że to świetne konie. Tylko ludzie zapominają często, że kuc to tez koń, tylko mniejszy. Pobłażają im, bo małe, bo słodkie, a potem rosną diabły rogate. Rasy prymitywne może są bardziej wymagające konsekwencji i nieustępliwości, ale da się z nimi normalnie pracować np. forumowy Belfast, który jest przecież hucułem.
.
Milo wpaść tu i zobaczyć tyle świetnych zdjęć! Dawno mnie tu nie było, brak neta chwilowy - czasu także. Nie będę komplementować z osobna, wszystkie Wasze rumaki boskie! Mam nadzieję, że ja i Blood Live nie wypadłyśmy Wam z pamięci. :kwiatek:

Trochę padokowej Blood z przed 2tyg 🙂



Kastorkowa   Szałas na hałas
20 stycznia 2015 17:03
Lusia722 Belfast to pół hucuł pół małopolak  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 stycznia 2015 17:14
Kastorkowa nie wiedziałam 😀
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
20 stycznia 2015 17:34
Carunia świetne zdjęcie 😀 gdzieś w archiwach mam bardzo podobne mojej pierwszej kobyłki 🙂
tulipan Kasia jest obłędna!  😜
kitty widziałam ją w ogłoszeniach, nawet mi myśl o zamianie przemknęła miedzy uszami 😉
czekam na więcej!
lusia722 cudny portret,  a myśl hodowlana "pierwyj sort"  😉  jest bardzo urodziwy  😀
Time jaki pluszak  😍  nic tylko się przytulać  🤣

Belife tu jeszcze w tym roku nie było, więc wskoczymy na chwilę z niedzielnym portretem w wersji próbnej 😉

ceffyl - Chrupson zawsze zarasta jak niedźwiedź  😁
Rewelacyjne zdjęcie!!!  💘
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 stycznia 2015 18:08
Moja puchata trójca świeta  😍
lusia722 cudooo  😍 ile wzrostu ma ? 🙂
lusia722, ale słodki 😀
ceffyl ciesz się, że nie zrobiłaś tego.... ja się zastanawiam czy jej nie odwieźć  🙁 bardzo trudny koń i nie radzimy sobie z nią... szczerze mówiąc to nie bardzo wiem co robić... 26 lat jeżdżę konno i mam konie i takiego cudu jeszcze nie widziałam  😕
kitty, jak się objawia jej trudność?
mhhh, ona jest w jakimś szoko-amoku... nie zatrzymuje się, kopie w boxie bez przerwy, zrujnowała połowę ogrodzeń w stajni i nokautuje ludzi :-( nie chce jeść, nie chce interakcji z końmi i nie możemy jej uspokoić... waży ponad 800 kg i jest problem :-( ona się zachowuje jak taki oszalały koń, który wie tylko, że MUSI uciekać, ale gzie i przed czym? nie mamy już pomysłu :-( w boxie źle, na padoku źle, z końmi źle i bez koni też, niby wykazuje objawy głodu, ale jeść nie chce ( a wzięłam od Pana dokładnie to co jadła zawsze) ludzie się jej boją, a ja już nie wiem co robić  🙁 nie spotkałam się z aż takim zwierzem... i przysięgam, że ona była spokojna
A może (tfu!) coś jej jest i dlatego tak reaguje??
kitty, ale zachowuje się tak od początku odkąd u was jest? Faktycznie nie brzmi to najlepiej... na pewno nie zaszkodziłoby wezwać weta a w następnej kolejności kogoś, kto ma doświadczenie w pracy z takimi końmi. W innym wypadku strach o wasze zdrowie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się