Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

ej_anka omatulu 😵 pozostaje mi zyczyc 6stki w totka albo niespodziewanego zwrotu od skarbowki, no i mimo wszystko - zdrowka! a przynajmniej powrotu do stanu wzglednie normalnego!

Moon ojapikolekurdelewele  🤔 ale to tak z niczego?? kciuki trzymam za was, pstryknij go tam w ucho, zeby sobie jaj nie robil -.-

Powiem wam, ze naprawde, ale to naprawde po przeczytanych/sluchanych  ostatnio historiach odechciewa mi sie wlasnego konia kiedykolwiek...
Moon wspolczuje kontuzji!
My zyczymy chorowitkom zdrowia i pozdrawiamy cala reszte! 😉

faith, to samo sobie myślę jak czytam. Bo nie chodzi tu nawet o same kontuzje, że się trzeba zająć, spacerować, smarować, że przerwa od jazdy - to nie problem ... tylko finansowo nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

ej_anka, ja nieprzerwanie trzymam za was kciuki. To niesamowite ile robisz dla Kropka - ma szczęście, że ma Ciebie.\
kujka   new better life mode: on
12 lutego 2015 13:29
ej_anka, Moon, ehh dziewczyny, przykro 🙁 trzymam kciuki za szybki powrot do sprawnosci!

Ashtray jak juz przyszlas to napisalabys cos!
vanille, Kropek to chyba najważniejsza istota w moim życiu, i to ogromne szczęście że siebie mamy😉 dziękujemy za kciuki!
A finanse... Cóż, masakra dla szarego czlowieczka. Ostatnia wizyta weta zrownala sie wartością z miesiącem mojej pracy, a to dopiero początek... ;/
kujka, :kwiatek:
Milusia miałam brać Bunia, ale on na targowej hali strasznie się stresuje, a ostatnio mamy tak dobre treningi,że szkoda mi psuć to na zawodach  😁 więc biorę drugiego rudego- czuje,że może być bardzo, bardzo ciekawie  🏇 co startujesz? mam nadzieje,że uda nam się poznać!
Oj kobitki, smutne wiadomości, strasznie Wam współczuję. 🙁 Wiosna blisko, jeździć by się chciało a tu klops. Powodzenia, oby Wasze kopytne szybko wracały do zdrowia  ❗
kujka tęsknie za jezdziectwem! 😀
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
12 lutego 2015 13:57
ej_anka, Moon_trzymajcie się dziewczyny i niech kopytne szybko wracają do zdrowia.
Malaaa-och szkoda, chętnie zobaczyłabym ślicznota  🙂 ale rozumiem, a co masz za drugiego rudego? Zapisałam się na LL90 i na L, a jak wyjdzie zobaczymy. Ja skokowy laik jestem, ale jakoś tak mi się chce ostatnio skakać, rudzielcowi też. Zobaczymy czy go ogarnę, bo on niestety bardzo lubi przejmować inicjatywę, a nie zawsze wychodzi to na dobre  😁 ale ja tam nastawiam się na dobra zabawę, przynajmniej pojeżdżę na fajnej hali  😀
Również mam nadzieję, że się poznamy  🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 lutego 2015 15:16
Jak coś to do mnie możecie śmiało uderzać na Pre 🙂 Siwy ogier Mozambik i Patrycja to my 🙂
kujka   new better life mode: on
12 lutego 2015 16:50
ashtray, he, jak to? A czemu nie jezdzisz?
Wetnę się, bo jestem zachwycona moim koniem i muszę się podzielić. Chodzi ostatnio tak 😍 I ja czuję, że jest jakiś progres w końcu (ze mną, bo generalnie koń w porządku). Może kiedyś się dorobię zdjęć i odważę się coś wrzucić nawet :P

Kciuki trzymam za kontuzjowanych! Wiosna zaraz, a wam się przypałętało dziadostwo, a tfu.
Milusia my L,P na rozruch także się spotkamy  🥂  a drugi rudy to ogier Palermo,możesz kojarzyć  😉
Moon współczuję bardzo i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia

Milusia Malaaa karolciaequilano Mozii to widzimy się na Pre 🙂

Jako że mój ludzki chłop porzucił mnie na 3 tygodnie, w ramach przerwania rozpaczy zrobiłam sobie przerwę w sesyjnym zamieszaniu i powoziłam tyłek. Uwielbiam moich końskich chłopów...OBU!!!  💘
milusia, powodzenia !! Licze na jakieś zdjęcia w końcu !
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
12 lutego 2015 21:26
Malaaa-oczywiście, że kojarzę 🙂
krysiex, Malaaa, Mozii-w takim razie do miłego zobaczenia  😀
milusia, nie widzę obietnicy zdjęć !!!
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
13 lutego 2015 07:31
Klami-przepraszam, nie wyswietlil mi się Twój post. Mam nadzieję,  że będą zajęcia, oby mało kompromitujące  😂 😉 Ja trzymam kciuki za Waszą MR 😀
kujka ano nie jezdze. Troche nie mam czasu, troche ochoty. Posypalo mi sie zycie osobiste, staram sie jakos ogarnac. Za bardzo nie mam glowy na jazde, tak by miala rece i nogi. 🙂
Wpadamy z Edem do wątku bo nareszcie możemy ruszyć z treningami  🏇 w Poznaniu wiosna i podłoże nadaje się do jeżdżenia, mam nadzieję że nic się nie zmieni i koń będzie mógł trochę popracować 😀

Komórkowa jakość
Coś się tutaj kontuzyjnie zrobiło..  🤔  dużo zdrówka dla wszystkich, jeździć bo wakacje sie zbliżają!

Rudy wrócił z Gliwic, niestety nie jest zbyt optymistycznie, bo zdiagnozowano zwyrodnienia w stawie kopytowym i skokowym 🙁 póki co dostał dostawowo kwas i sterydy, stępujemy w ręce, potem wsiadamy i za jakiś czas kontrola. Idę cztać kącik zwyrodnieniowców  :kwiatek:

Miałam nadzieję, że w końcu w tym sezonie pokażemy się w Nce, ale póki co najważniejszy jest dla mnie komfort i zdrowie konia.
Trzymam kciuki za wszystkich kulawców  :kwiatek:

Muszę się pochwalić. Szymon chodzi fenomenalnie, nigdy mi się tak dobrze na tym koniu nie jeździło. Ciągi trzaska przez cały czworobok w kłusie i galopie jak stary wyjadacz, lotne w seriach załapał od razu i taki jest elektryczny i ambitny 💘

"No co?"


Paniera dwustronna. To jest 100% mnie jak go zobaczyłam ->  😵
Zdrowia dla wszystkich na L4!
budyń, panierka pierwsza klasa 😉
tulipan, pozytywnie 😀 Świetne zdjęcia ostatnio wstawiasz!
dairoxroxi, widzę, że u Was też trochę wiosennie!

Przez ostatnie dni docierałam do stajni w porze prawie nocnej, za to dziś udało się pojeździć w dzień, na dworze! Pieknie było, słoneczko świeciło, młody tylko dwa razy chciał się ze mną zabrać 😉 Bardzo pozytywne walentynki. 
Mam filmik z tłustego czwartku i piątku 13 tego, solidnie przepracowanych:


budyń znam to! wczoraj miałam identycznie. Obie strony bardzo dokładnie wypanierowane  😁
budyń, współczuje. Tym bardziej, że jak pisałaś w innym temacie, chciałaś trochę foteczek cyknąć 😉
Ja z tym samym nastawieniem dziś jechałam. Pogoda fenomenalna!

Zdjęcie cykane w oczekiwaniu na dwie pozostałe owijki 😉
Milla jakie masz siodełko  :kwiatek: ?
kolebka, to KenTaur Elektra, testujemy 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 lutego 2015 19:07
My po problemach z autem, z nadzieją wyruszyliśmy na Pre-Cavaliade. Po 7 km wróciliśmy pieszo do stajni. Mój koń stwierdził, że wysiada przez przedni drążek, wylądował na głowie, z nogami zadnimi na rurce z przodu  😵 nikomu nie życzę takich emocji i nerwów  🙁
Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić  🤔 🤔 🤔
Jak on to zrobił ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się