Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

espana, piękny zwierz - pozazdrościć kondycji 🙂
Eluś najpiękniejszy 😍 😍
Duszkowi zapuszczam zawsze grzywkę i mówię, że to "na Eleara" 😜


wymodelowana, u nas wielkie zmiany nadchodzą 🙂
z każdej strony pozytywnie, więc to może być nasz rok 🙂
ekuss   Töltem przez życie
19 lutego 2015 10:17
Z Tenórem chwilowy kryzys xD Koniu strasznie sie na wszystko napala ,niecierpliwi go robienie ustepowan- najchetniej by tylko galopowal. Kleina za to coraz lepiej. Juz smigamy po hali 🙂

anai jak on pięknie pracuje na tych drągach  😍
Averis powodzenia trzymam kciuki, twój koń ma obłędny wyraz twarzy  😍
espana Elear jak zwykle zjawiskowy 🙂
a ja wpadam z małym Dzidziem który bardzo grzecznie pracuje, podoba mu się wszystko  😍 Dzidź żyje w wiecznym zachwycie nad światem  😁 (sama bym tak trochę chciała  😁  😁 )



Malaaa, ale pięknie malowany koń 😍

lusia722, aale boskie siwe 💘 i takie białe, ja z moją to się nie powinnam pokazywać, bo to brudas straszny, a póki co myjki nie mam, więc jest złotognojna 😁 nie wiem jak ona to robi, bo boksy czyste, a ona zawsze jakiś sajgon sobie zrobi, żeby mieć w czym się położyć...

Dzionka, fajnie wyglądacie, daj więcej - jakiś filmik, czy coś! Jakieś plany na sezon?

espana, sto lat dla Eleara!

amnestria, trzymam kciuki!!! Zdecydowanie to musi być Wasz rok! Czuję to! 😀

U nas powoli, podłoże średnie, więc głównie w tereny się bujamy z kobyłką, troszkę rzeźbimy na łące, mam nadzieję, że rozmarźnie i będzie niedługo dało się porządnie pojeździć. W weekend pewnie pojedziemy gdzieś poskakać na halę. 🙂

[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10984043_852595738130777_1212802963367235047_n.jpg?oh=6edc837a632fa9b7a8d2b8a10355aef1&oe=5553A69C[/img]
amnestria, w takim razie trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :kwiatek:
anai, ale on pięknie pracuje na tych drągach!
Nirv, u Ciebie takie roszady z końmi, że się pogubiłam już jakiś czas temu 😁
Nirv, nie chce mi się ciąć tych filmów, bo i tak są marnej halowej jakości 🙂 Plany na razie żadne, rozskakujemy się i wracamy do formy 🙂 Ale żeście ogolili tą kobyłę, bójcie się Boga 😁
wymodelowana txh! Zobaczycie, że jak wrócę to z przytupem, o! 😀
Nirv udał się malowaniec, udał  😁
lusia722 szkoda!  🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 lutego 2015 15:10
espana Eluś jak zawsze zachwycający. Wszystkiego najlepszego dla solenizanta. Nasz "Elvis" w tym roku 16 skończy 😀.
Nirv  Ciastko to jest ciastko, w domu nie jest zawsze biały zwłaszcza ogon 😁. A co z Odettą i Dukatem sprzedał już się?
Malaaa też żałuję

anai,  :kwiatek: kiedy teraz jakieś zawody?
espana, zdrówka dla przystojniaka!

My jesteśmy po masażach i na lekkim rozruchu, czekamy na to aż podłoże na placu będzie w pełni nadawało sie do pracy i ruszamy z robotą. Już się doczekać nie mogę  🤣
wymodelowana, teraz już powinno się ustatkować, ja zostaję z Sinfonie i Pamsem, ew coś dojdzie za jakiś czas 😉
Dzionka, teraz już jest super 😁 już więcej nie pożyczam maszynek, zbieram na swoją 😁 efekt golenia tępą maszynką golącą na zero 😉
Malaaa, ja też miałam podobnie malowaną kobyłę, ale to szatan nie koń był 😁
lusia722, Odetta sprzedała się w 3 dni po wystawieniu jej, a Zantos i Dukat został wymieniony na kobyłkę w ostatecznym rozrachunku.

Była dzisiaj u mnie znajoma i porobiła nam zdjęcia  😍 Kobyła miała fochów trochę, gorącą głowę ma zdecydowanie, nie lubi chodzić po wielkiej, nie ogrodzonej łące, na hali zdecydowanie lepiej się zachowywała. Mam nadzieję, że szybko ruszą plany związane z halą i ujeżdżalnią zewnętrzną. Jak już nie miała fochów to nieźle nam się pracowało, fakt faktem w kłusie lubi się schować, ale wolę to niż jej fochy, więc póki co tak sobie jeździmy i próbuję ją wypuszczać i podnosić powoli. Dużo pracy nas czeka, ale lubię to zołzę  😁

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11000662_853997884657229_3424972803652230353_n.jpg?oh=61531c5d2b5bd3811b4a07a4268ae95f&oe=55857CDE&__gda__=1435354036_2e3c9e15e382ecfbbfd2aa0488bbffd2[/img]

[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11001802_853997287990622_4414864078698446225_n.jpg?oh=2ef7900782b1505b3b11eaf4b1fec9a7&oe=5555EB0B&__gda__=1431875169_a08f53442c4ad0b2c8afcb8ff8e5588d[/img]


Pierwszy dzisiejszy skok, trochę się nie dogadałyśmy  😂
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10994167_853997537990597_8124108747050399034_n.jpg?oh=94debbf5c65682149ea62d0e0c345277&oe=558413E0&__gda__=1431238232_8b236a299b2d3abea8804f394f3eec22[/img]
kujka   new better life mode: on
19 lutego 2015 16:09
Elear kończy dzisiaj 17 lat  😅

Sto lat również dla kujkowego Gila  💃  😅  🏇



Hihi dzięki za pamięć kochana! Gilek faktycznie ma dziś 11 urodziny!
niestety moje najaktualniejsze zdjęcie jubilata nie jest takie ładne, jak Elusiowe :P
[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10959068_10203821183510159_7568178821347179228_n.jpg?oh=1b19842ca0594a793dc18374c936e640&oe=558E5E68&__gda__=1435125783_038cfce84c587bf049c52eaa3fb8345d[/img]

anai, kurcze obłędny jest Szarak na drągach. Udał Ci się młodziak strasznie, pilnuj go żeby Ci nikt konia nie zauroczył!

Averis, chce sweet focie w nowym boksie od razu po przyjezdzie 😀

amnestria, teraz to już będzie tylko 7 tłustych lat. Musi!! :kwiatek:

Nirv, ale Ci zazdroszcze tych jazd na dworze, no! U nas za twardo :/
kujka, 100 lat!! 🙂 U nas na łące jest ok, nawet dało się skoczyć coś dzisiaj bez problemu. Ja za to zazdroszczę hali i innych bajerów, u mnie na razie warunki polowe 😁 które bardzo średnio kobyłce pasują niestety... 🤔
Averis   Czarny charakter
19 lutego 2015 16:57
kujka, zrobię narkomańskie foty po Sedalinie w pustym boksie 😁
kujka, Sto lat dla Glutka! :kwiatek:
lusia722, Wasz team ma znowu co świętować, z tego co widziałam 😉 Gratulacje! Bardzo Wam kibicuję 😅
Nirv, fajna ta kobyłka. A co u Pamira?
kujka, sto lat dla Gillka!

My dziś mieliśmy naprawdę super skoki, chociaż średnio się na to zapowiadało 😁
Moon   #kulistyzajebisty
19 lutego 2015 18:24
kujka, sto lat dla Gilotillasa!

Lucjan ten lutowy, nawet na przyszły tydzień miał 'dostać' masażyk plecków, ino ekhm... dostał, suplemencik z kolagenem celem szybszej odbudowy ścięgna + shockwaves za tydzień, hell yeah  😵
100 lat dla Gila i Eleara!  😅

We Wrocławiu wiooosna  😀







wymodelowana, Musze dobrac mu sie do pupki, bo stoi, zre, padokuje sie i jest zazdrosny 😁 jest tlusciutki jak nigdy do tej pory! Jeszcze chwila i go rusze, czekam na lepsze warunki, bo on zdecydowanie nie nadaje sie na jazde w teren i na wielkiej nieogrodzonej lace, bo jest szalooony 😁
kujka,espana  sto lat i zdrowia dla ogonów!!!
tulipan, u nas też dziś wiosennie, ale miałam tak mało czasu w stajni, że prawie tego nie zauważyłam.
kujka, dzięki, no kokardkę czerwoną nosił, ale w końcu ją zniszczył 😉 ale kocham tego zwierzaka  😍
Moon, a weź, tak to jest, jak człowiek planuje, zawsze jakieś paskudztwo wyskoczy. Jak Lucek znosi L4?
aniaagre, 😉 wiesz, z ostatnich zawodów mam jakieś 200 zdjęć 😉 plan na marzec: 1, 14-15, 21-22. A potem pewnie trochę wolnego. Jestem trochę rozpuszczona halą, życzę wiosny szybkiej!
Precelek, no nie? Jest rewelacyjny tfu tfu. Ale Twojej czarnej perełce nic nie brakuje, uroczy dzidziokoń  😍
amnestria, są kciuki, żeby wszystko szło po Twojej myśli  🏇
Dzionka, nie bądź taka, chwal się filmem (najwyżej go przytnij na yt)
lusia722, dzięki, on w ogóle podobny  do tej siwej, co Wasz trener miał na regionalkach i do pearl night 😉 Ale kiedyś trenerka przysłała mi fotkę z niemieckich ogłoszeń jego półsiostry, sobowtór 😉

Przyjechały do nas nowiutkie bardzo kolorowe drążki. To wypróbowaliśmy jedne. (na więcej dzis czasu nie miałam).

Mały zapasik spowodowany wstawieniem płotka 😉  (tylny drąg 115 cm😉)

I film: 
Moon   #kulistyzajebisty
19 lutego 2015 22:38
anai, dlatego teraz już nic nie planuję, nie zamierzam, nie przymierzam sie, bo znając mojego cholernego życiowego farta to sie i tak coś po drodze zrypie. Lucko o dziwo zaskakująco spokojnie (tfu, tfu!) znosi bezrobocie, w zasadzie 3/4 dnia coś się pod boksem/oknem dzieje, więc chociaż nie stoi znudzony patrząc w ściane.
Szara petardka bosssska, zazdroszczę aż 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
20 lutego 2015 00:21
tulipan, twoje konie są cudowne, Kasia szczególnie.

Jak mi się marzy taki duży ramowy koń 🙄

Mam możliwość oddania kucyczka do pełnej dzierżawy, bo teraz jest w pół  😉

Ale i tak nie mam gdzie go postawić...a poza tym, czy na prawdę potrzebne mi drugie "zmartwienie"?
Dziękujemy za wszystkie życzenia urodzinowe  :kwiatek:

kujka moje najaktualniejsze ciemno-stajenno-wieczorno-komórkowe zdjęcia wyglądają tak:









czyli urodzinowe jedzenie tortu w 100 odsłonach 😉

tulipan rewelacja! Piękny ten plac  😜
kujka, espana, wszystkiego najlepszego dla waszych kopytnych!  :kwiatek:
espana, porcja zacna jak na wiek przystało 😉 nie pęknie po takiej ilości?  😂
ash   Sukces jest koloru blond....
20 lutego 2015 15:15
Kujka, Espana 100 lat w zdrowiu dla Ogonów 😉 najlepszego!
100 lat dla jubilatow! 😀 😅
100 lat !  :kwiatek:
espana przepiękne konisko!
anai Jak to twoje konisko skacze... może w dalekiej przyszłości mój dzieciak mu dorówna
Precelek Cudny jest ten twój czarnulek  💘
Nirv Nie mogę się napatrzeć na siwke, wygolona jest szałowo!
Dziś się załapaliśmy znowu na jedno zdjęcie przed jazdą, koń coraz lepiej chodzi jednak regularna praca była nam bardzo potrzebna 🙂

Espana kujka 100 lat dla chłopaków 🙂 Elear przepięknie wygląda.
Nirv Oglenie na marmurek szałowe 😁
Tulipan Katarzyna rewelacja 😍
Darioxroxi Fajne małe siwe. Co to? 🙂
Anai ale samolot 😀

U mnie jak co weekend pracowicie, lonże i tereny, tereny... 🙂

Czwartowy Mały:


Pracował dzielnie na wypinaczach trojkątnych, do których powoli dorasta i zaczyna na nich fajnie chodzić. Bardzo brakuje mu wrodzonej elastyczności i choć nad tym cały czas pracujemy to nadal porównuję go do drewnianej linijki, mam nadzieję że kiedyś zmieni się w plastikową a potem w gumową 😉

Dzisiejszy Maniek:

Maniek jest gibki i zwinny (Mały może mu tego pozazdrościć). Pierwszy raz dziś chodził na takim wypięciu, zniósł to z wyjątkowo dobrze. Ale trzymanie 2 lonży, prowadzenie konia, celwanie w dragi i jednocześnie trzymanie oburącz telefonu, żeby zrobić zdjęcie to zadanie dla Chucka Norrisa 😉

Reszta dnia minęła w taki sposób:


Piękna dziś była pogoda. Pachniało wiosną. Rewelacja 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się