Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Wiele osób mnie pytało po zeszłorocznych wakacjach w Białym Borze o możliwość takiego wyjazdu z moim trenerem i oto jest i taka możliwość 🙂 Wydaje mi się, że dobra cena, więc nic tylko jechać. Ja rozważam 🙂
http://www.horsesport.pl/component/content/article/102-news/276-letnie-zgrupowanie-z-piotrem-piaseckim-6-16-07-2015-kwieki
amnestria   no excuses ;)
05 maja 2015 13:34
Wow! Cena jest naprawdę dobra 😲
Mój kurs taternicki bez noclegu/żarcia kosztuje niemal 3 tysie 😂
Wiem, dlatego z jednej strony bardzo chce jechac, a z drugiej wiem, ze nie powinnam 🙁 no zobaczymy.
Dzionka Łaaa, pojechałoby się. Zwłaszcza, że dość bliko mnie. U mnie niestety kicha, bo w tym terminie mam obozy.

Oż, aleś mi smaka narobiła.
Cena  super.  Ale w tym samym terminie  mam wyjazd  rodzinny  🙁 szkoda  wielka.
Dawno nic tu nie pisałam, ale wszystko dzielnie czytam! 😉
Z tego co u nas: kobył powoli kończy gubić sierść (a było jej od groma), stała się bardziej przymilna i współpracująca - robota już nie jest taka straszna i zniechęcająca 😉 robimy kondycję i równowagę (okazało się po wprowadzeniu galopów na lonży, że kobył krzyżuje i ma dużo sztywniejszą prawą stronę), walczymy też z utuczeniem konia. Niestety gdy zaczynałyśmy galopy z siodła, zaczęły się sypać kopyta ;/. Czekamy na kowala a ja jutro lecę bo Kerabol, więc na razie znowu lonżing. Na domiar złego, moje siodło już od jakiegoś czasu przestaje leżeć tak jak bym chciała i powoli szukanie nowego mnie wykańcza..
Ale, żeby nie było tak pusto, wstawiam konia pracującego 😉. Przepraszam za jakość, ale wycięte z filmiku.
Dzionka WOW sama chętnie bym pojechała bo mój kon nawet lata, gorzej ze mną na nim, mam stany lękowe 😁
Xmena z tego co pamiętam to robisz śliczne zdjęcia, a tu takie z komórki 🤣
tuch, też mi wstyd 😡 muszę moją modelkę wziąć w obroty 😉
xymena, zdjęcia słabe, ale modelka i tak przyciąga uwagę 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 maja 2015 18:29
Tuch Korysindex dziękujemy, tereny piękne jak to okolice Krakowa i na placu też rzadko bywamy, ale czasem trzeba  🙂
Dziś za to było tak



[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/p526x296/11183350_915962318464880_922707340895131867_n.jpg?oh=f604da935266bbc64180e6fd4e3e6de4&oe=55CE32E2&__gda__=1439898981_2e717aff1ec7285f67b1188f6de34219[/img]
Kastorkowa HorsesSpa, widzę że też nurkowałaś 🤣

A w ramach wspomnienia majówki, mam zdjęcia z pracy z moimi sportowymi folblutami 😉



Kastorkowa   Szałas na hałas
05 maja 2015 20:24
Tuch mi się udało nie zatopić za to koleżanka owszem została wciągnięta  😀 Mi hucuł pomógł się schłodzić machając zaciekle nogą  🙂
Piękne sportowe kuleczki, zawsze chciałam mieć taką zimnokrwistą kulę  💘
tuch, Fajne folbluty 😀 😉
Aaa, bo ja wątpiący człowiek jestem - głownie wątpiący w siebie. No a druga sprawa, że ciężko mi było pogodzić dojeżdżanie do trenera z pracą 🙁 plus - mój koń jest w kwestii skoków zielony jak szczypiorek na wiosnę, więc też to takie siakie było (choć nie powiem, koń jakoś tam te przeszkody "przebywał" - trener świetnie wszystko dostosował do poziomu konia i jeźdźca).
Przepiękne masz te zdjęcia w żółtych kwiatkach 😍 To mlecze? Już wam tak łąki zarosły?

baffinka, Będę meldować 😀 🙂

Mo B., No prosz, nie wygląda jak emeryt :P🙂

Dzionka, Aaa, ogier-sportowiec. Mam nadzieję na owocną naukę 🙂 Noooo, zaczęłam się regularniej odrywać od ziemi. 😀

Kastorkowa, Ile to masz tych koni pod opieką? 🙂
tuch, świetne chudzinki 😉 Fajnie siodełka wyglądają, jakbyś gapę kucykową założyła 😉
Kastorkowa, faktycznie niezłe spa.
xymena, jakość nieważna, koń świetny 🙂

Mam kilka zdjęć z naszych parkurów otwartych:

Kastorkowa   Szałas na hałas
05 maja 2015 20:47
Sankaritarina w sumie to całą stajnie  🙂 8 dużych, 6 kucyków
Anai a jakie śmierdzące niestety  🤣

xymena fajnie pracujecie 🙂 Oby sezon był Wasz 🙂

tuch   2 zdjęcie mnie powaliło ! Genialne 🙂

Anai,uwielbiam Cię, wprost ubóstwiam na Szaraku  😍 Bardzo mi się podobacie jako para
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 maja 2015 07:27
Anai dokładnie 😀 Ale z Szarego to się maszynka zrobiła, i fajny etap siwienia ma, choć głowa już prawie cała biała, z Szarego na Białego przejdzie  😀
amnestria   no excuses ;)
06 maja 2015 09:06
Anai, a ja to powiem, że odwracasz zawsze moją uwagę od konia - taka jesteś ładna 😀
ale Szarak też niczego sobie 😎

xymena, bardzo zgrabne siwe!
anai, strasznie lubię Was oglądać 🙂

Zapomniałam wczoraj napisać, ale dokładnie 2 lata temu kupiłam Bandiego  😅 Przeglądnęłam szybko stare zdjęcia i aż się za głowę złapałam, co ja kupiłam  😁 Miałam momenty że żałowałam tego zakupu, bo kto normalny kupuje wówczas 15letniego konia z zaawanasowanym RAO i popsutymi kopytami w gratisie, ale dzisiaj nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na tego konia i jak patrzę na te zdjęcia, ciesze się że mam tak wspaniałą krówkę  💃

W dniu kupna i ostatnie aktualne foto obok:

I koń do pchania z każdym krokiem już nie istnieje 🙂:
Dżastin, gratuluję! 🙂 jesteś najlepszym co mogło mu się trafić 🙂

korysindex4, dziękuję bardzo, aż zaniemówiłam  😡 (chociaż mąż mój mógłby to trochę inaczej zrozumieć  🤣 )



Dlatego dodałem, że podobacie mi się jako para  😉

Met   moje spore
06 maja 2015 11:30


wyskoczę Wam, jak ten Filip, no ale muszę!
zbiorowo walczymy z depresją, a tutaj... rano dzwoni telefon - znajoma, z którą nie rozmawiałam chyba przeszło 10 lat!
w ten sposób dodam kolejny rozdział do końskich powrotów - pod koniec miesiąca przyjeżdża Grosz, przystojniak z fotki powyżej.
powoli kompletuję stawkę wierzchowców z mojej młodości 😍
Met, a to nie jest może Grosz, który stał w górach, w okolicach w małej stajence w Hańczowej?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 maja 2015 14:02
Ja znam Grosza  😀
Met   moje spore
06 maja 2015 14:08
Dzionka, nie znam jego historii - mieliśmy okazję się polubić naście lat temu, a później nasze drogi się rozeszły. Niemniej wydaje mi się, że jakoś specjalnie dużo siwych arabków o tym imieniu nie chodzi po ziemi 😉

Wojenka, jakoś tak bardziej aktualnie niż ja? ;> Ciekawa go jestem bardzo! Baffina, o której wcześniej pisałam, nic się nie zmieniła (nie widziałyśmy się, odkąd skończyłam lat 18). "Stary" Grosz był śmiesznym koniem, mam do niego wielki sentyment 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 maja 2015 14:10
Stałam z nim w stajni dwa lata temu. Nawet pewnego uroczego dnia mój ogier przedostał się do niego na padok i spuścił mu małe lanie 😉. Ale potem stały grzecznie, każdy w swoim końcu padoku, a tylko ślady i łopocząca na wietrze porwana derka świadczyły o ekscesach  🤣. Ogólnie wspominam go jako sympatycznego zwierzaka.
tuch piękne mastodonty, piękne!  💘
A Grosz nie startował kiedyś w rajdach? Skądś go znam, nie mogę tylko przypomnieć skąd konkretnie... trochę lat minęło, ciemnosiwy jeszcze wtedy był 🙂
lhp, dokładnie, to stąd go znam! Spotykałam się z nim na zawodach rajdowych 🙂 Tylko wtedy był ciemnosiwy, taki grafitowy wręcz - o ile to ten sam w ogóle 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się