Kącik bezglutenowców.



Z racji, iż sezon owocowy w pełni, a porzeczki obrodziły w tym roku wyjątkowo dobrze, postanowiłam wykorzystać ten fakt do spędzenia kilku chwil w kuchni i wyczarowania słodkości  😀 I tak oto powstało ciasto drożdżowe bezglutenowe i sernik w szklankach z porzeczkami i wiśniami.

madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 maja 2019 10:46
poproszę o złotą łopatę 🙂

nie jestem bezglutem, ale ostatnio z radością odkryłam, że mogę jeść inne zboża niż pszenicę i owies (z innymi długo miałam mega problemy trawienne). Mam pytanie o chleb gryczany  :kwiatek: wszystkie przepisy, które wygrzebałam zakładają mąkę/kaszę niepaloną. Ja bardzo lubię paloną i chciałabym z niej właśnie. Czy mogę spokojnie zastąpić, czy chleb nie wyjdzie? :kwiatek:
poproszę o złotą łopatę 🙂

nie jestem bezglutem, ale ostatnio z radością odkryłam, że mogę jeść inne zboża niż pszenicę i owies (z innymi długo miałam mega problemy trawienne). Mam pytanie o chleb gryczany  :kwiatek: wszystkie przepisy, które wygrzebałam zakładają mąkę/kaszę niepaloną. Ja bardzo lubię paloną i chciałabym z niej właśnie. Czy mogę spokojnie zastąpić, czy chleb nie wyjdzie? :kwiatek:

Odkopuje staroć.
Ja robiłam z palonej i wyszedł extra. Tylko dodawałam coś jeszcze żeby nie był za gorzki. Muszę poszukać tego przepisu
A oto i kolejne ciasto bezglutenowe 🙂 Wczoraj powstało a dziś zapewne zniknie, więc zamieszczam fotkę.
Tarta z borówkami  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się