Sprzęt z nadrukiem - derki, czapraki itp.

Trafiłam dziś na stronę derek, czapraków i innych "szmat" z nadrukiem.
Kilka z nich wpadła mi w oko i myślę czy by sibie nie zrobić prezentu 😁 Z ym, że to nie jest najtańszy bajer i w związku z tym mam kilka pytań.
Czy ktoś z Was korzystał z produktów tej firmy? link
Jak z jakością ich produktów? I...w ramach ewentualnych oszczędności wstydu by nie było? 😉 Możecie zaproponować inne firmy, które robią takie rzeczy?
prawie każda firma - drukarnia, zajmująca się reklamą zrobi ci nadruki na szmatach 😉
ba! nawet można w papeirniczym kupić taki papier i na zwykłej atramwntówce wydrukować, a potem naprasowac na coś 🙂
na polar... to już chyba inna bajka

z tej firmy intryguje mnei materiał tych drogich derek.... brzmi ciekawie

kiedys cos tam od nich chcialam, tylko chyba na zamówienie i jakos mi w koncu nie odpowiedzieli czy cos...no -nie był finału
edit: to wina fb - moja ostatnia wiadomosc z czasu pytania o ktorym wspomnialam nie dotarla ;/
Z tego co czytałam kiedyś przypadkiem o czaprakach tej firmy podobnież słabo układają się na koniu(jakkolwiek to w praktyce by wyglądało) no i materiał nie ciekawy. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie macałam ani nawet na oczy nie widziałam czapraków. Jednak sama mam zamiar przekonać się na własnej skórze i zamówić..ale to odległe plany póki co.
Hmmm... no ja właśnie jestem ciekawa jakie to w rzeczywistości. Gdyby znalazł się ktoś, kto ma...
deborah   koń by się uśmiał...
12 stycznia 2015 08:06
Dworcika, W stajni Klami ktoś miał taką derkę wzór vintage bodajże. Dotykałam. materiał cienki jakby dzianina na dresy, od spodu meszek. Nie wiem jaką funkcje ma spełniać ta derka więc trudno mi się wypowiedzieć na temat plusów i minusów. Funkcję ozdobną oceniam na plus. Pytanie czy za taką cenę to wystarcza.
Może Klami albo BlueHorse się wypowiedzą..
deborah, dzięki, podpytam dziewczyny w takim razie 🙂
Poczułam się wywołana do tablicy  😉 Materiał na derki jest cienki, ALE ma za zadanie wyciągać wilgoć, po treningu i to robi rewelacyjnie. Nie jest jak polar, który trzeba zmieniać po przemięknięciu, on od strony konia zawsze jest suchy. Na zewnątrz śliski, sierść, brud się nie czepia i wygląda bardziej 'elegancko'. Cena jest wysoka, wiem ale metr tego materiału tani też nie jest. Jeśli ktoś ma wątpliwości, nadrukujemy wszystko również na tradycyjny polar.
Jeśli chodzi o czapraki to materiał zewnętrzny to cordura, używana do produkcji namiotów, plecaków turystycznych itp. oraz w siodłach rajdowych Podium, wybraliśmy go bo był bardzo trwały. Pod spodem 100% bawełna, w środku gąbka 2cm. Są raczej sztywne. Moje dwa zupełnie prywatne zdjęcia pod siodłem rajdowym (logo nie jest 'obowiązkowe'😉: 
Kejsa, fajnie, że się pojawiłaś. Dziękuję za odpowiedź 🙂
Czy Wasze produkty da się gdzieś pomacać? Są w którymś sklepie?
Prowadzimy głównie sprzedaż internetową 🙂, ale wszędzie możemy wysłać próbki, jeśli masz ochotę 'pomacać' materiał 😉
Gdzie można zamówić obecnie czaprak z nadrukiem logo?
Wiem że Jarpol, ale coś komunikacja nam nie wychodzi.. a Caball ma do końca sierpnia urlop wg info na stronie... Są jeszcze jakieś inne firmy?
amazonka* z tego co wiem to jarpol ma teraz dużo pracy, napisz to na pewno się odezwa 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się