Westernowa Rewia Mody

chyba zaczne go znów nosic :P

wrzucajcie sprzeta, ogłowia - plauje cos ekstra dla siebie - z kilku kolorami skóry np. potrzebuje inspiracji :P

a i kupiłam skorzay katar villa. pikny jest. tylko tak myśle, jakby tu go "uwestowić" ? 😉
te które widziałam westowe nie pasowały mi jakością (tadetne blaszki, albo skóra.... dobrze,ze przez neta nie kupowalam, bo na ekranie byly super...), a te fajne ceną - 3 cyfrowa w euro to co najmniej o cyfre za duzo ;/
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
15 stycznia 2015 13:47
Zakochałam się.. 😍


Weźcie powiedźcie, że są paskudne i nie ma sensu na nie zbierać przez kilka miesięcy i prosić Karolass o ściągnięcie ich.. 😁
ja moge dodać, ze mam 3 komplety i są to najlepsze dostępne na rynku ochraniacze, warte każdej złotówki 😉

nawet białe mam. neistety się nie dopierają ;/ szczególnie białe rzepy.
jakieś czas temu ktorys nasz sklep mial wyprzedaż i chyba po 200  czy mniej były.... czyli jak w stanach czy nawet taniej(ja brałam bezposrednio ze stanów poprzednie)
.
Virdila mi sie nie podobają - te "koronkowe" Muchozol są  😍 😍
ale ja mam czerwone i też są "si" = wolę gładkie - do dużej ilości rzeczy pasuja
.
Osobiście  choruję  na te  kolorowe  ochraniacze,  ale ze  względów  finansowych  dorobiłam się  tylko  kolorowych  owijek.  No i te kaloszki we wzorki,  piękne! 
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
15 stycznia 2015 14:41
Muchozol, te kwiatkowe to jest moja 1. miłość ochraniaczowa! 😀 A motylki są po prostu urocze (choć infantylne nieco) - albo mi odwala po prostu już przez chorobę i nudy 😁 Twoje koronkowe są śliczne i do Muchy, i do sprzętu bardzo na tak! 😍

Dodofon, moja wizja "kolorów" zaczyna mnie przerażać - dobrze, studźcie to 😀 Pomijam, że poza motylkami podobają mi się te wielokolorowe (na niebieskiej bazie) lub w wersji czarnej z kolorowymi gwiazdkami (te by chyba u nas najlepiej wyglądały i nie są tak oczodajne), więc no.. 😁

O takie jeszcze od nich - wszystko mi jedno, ale chyba gwiazdki były by najlepsze u nas, nie? Kurczę, może kiedyś uzbieram.. 😁

.
I po co ja w ten wątek wchodziłam...  😜 Te w gwiazdki już widziałam kupę lat temu i szału na mnie nie robią, ale te od Muchozol...  👀 Dobrze, że cena zabija. Znajomi by mnie wyśmiali  😁
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2015 15:26
Viridila, Muchozol, świetne te ochraniacze! Te koronkowe są przecudne  😍 ale gwiazdki i kwiatki też super 🙂

Powiedzcie, że na fryziej, oszczotkowanej nodze takie kontaktowe wyglądają okropnie 😎

Mnie się marzą [url=http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B182170_BL.jpg]TAKIE[/url] 😍

edit: zmiana zdjęcia na link.
.
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2015 15:39
No u mnie golenie odpada - nie będę szpecić konia dla choćby najładniejszych ochraniaczy 😉
a jak się pierze/czyści WONPAD?

a tu wersja z brokatem na rzepach. ohyda :P
http://www.valleyvet.com/ct_detail.html?pgguid=1f4b7a1f-b07b-406b-8c93-0183ae412293

te koronkowe piękne!

te niemeickei w gwiazdki tez - jak piżamka 😀
.
ale on jest filcowy tak? jak wypiorze to sie nie zniekształci?  chodzi mi o porządne pranie z przemakaniem a wylot, a nei takie pobieżne (oczywiscie nawet ręcznie, w wannie - do pralki nie wejdzie:P)
wyprałam kiedyś taka podładke- czaprak i efekt był opłakany, a jak w pralce... z xfull zrobiła się mini szetty, ale puchata ;]
.
tak sie zastanawiam. ale zrozumialam i tak po fotach, ze on cały z filcu (takie widzialam na targach),
sztukasa (neopren) to  chyba nie, szczególnie od spodu. się boję....
horse_art kask to bym Ci ukradła i nie oddała. Tak mi się skubany podoba!
Livia nowy pad zapewne kupię pod koniec roku. Mam dużo czasu, aby znaleźć odpowiedni. Poza tym, zapewne jak zacznę jeździć już ambitniej to otworzą mi się drzwi wszelakich możliwości i dostanę na głowę. Nie będę wiedziała, co nabywać najpierw!

Ochraniacze świetne!
Najbardziej przypadły mi do gustu te białe w kolorowe kwiatki.
.
ja kurcze musze (chce) nowe siodło..
wtedy bede myslec nad padem. i oglowia pod kolor hurtowo polecą :P na razie uszyje taki, zeby pasowal (i mial wyglad i materiały jak chce - a w sklepach ie ma... albo i cena nie dla mnie 🙁 )..chociaz... przecie zmusze takiego samego rozmiaru :P
a oglowia.. z roznymi kolorami uzytymi :P

no siodlo musze tez krótkie, ale troche weższe raczej, albo wyzej nad kłąb choć.
znaleźć ( niby mam a oku, tylko cena 🙁 ), nazbierac kase, sprzedac to... ktos chce siodlo? :P dorzuce osprzet pod kolor :P
bo tak, na 6-7 tys bez uciułania i sprzedanie tego mnie nie stać 🙁

na razie mam zarąbisty popręg :P

maluda, daleko masz? :P
muchozol - zroumialam, tylko wlasnie stuczne od konia do mnie nie przemawia, sie boje odparzeń czy alergii
.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
15 stycznia 2015 16:55
horse_art czy piszesz o kantarze brązowym z przeszyciem białymi nićmi? Mam taki na arabkę i jest nie do zdarcia, świetna skóra i pod wpływem używania pięknie ściemniał do koloru czekolady. Arabka wygląda w nim jak prawdziwy koń westowy, a nic z nim nie robiliśmy 😉

Livia czy widziałaś takie ochraniacze w gwiazdki czarne albo turkusowe? Są obłędne.

Mam pytanie dotyczące padu, czy widzieliście gdzieś pad podszyty owczym futerkiem (nie za gruby i nie za długi) taki, który byłby wyłącznie bazą pod blankety? Niestety nie mogę znaleźć idealnego kolorystycznie padu jaki chcę, więc muszę kombinować z blanketami...

I szukam jeszcze popręgu z odpinanym owczym futerkiem, z góry dziękuję za namiary.
SIWA FOLBLUTKA, tak, o tym. mówisz? 😀 tylko teraz kolor też piekny... musze przymeirzyć:P jak ei bedize pasowac poczekam, jak bedzie to go utrwale:P

moze uszyj taki? nie łatwiej i duzo taniej?
też mam zamiar. i kupiłam wklad amortyzujący do "padów z futra""

na popreg owce zrobiłam (tyle, ze przyfastygowałam). ale już zdjęta, dostał jakiego łupieżu ;/ wiem, ze się mówi, ze się zwierze do właściela upodobnia.. ale zeby aż tak? ;/

Muchozol, hehe 😉 nielubi go? 😀 mój tak np oglowi alb derek - jak nie fajne to zrzuca i tyle... i na jakiś czaprak yorka tez tak zareagował... zrzucał, a pod siodłem szału dostał (jak to było z tym upodabnianiem? :P)

ja myśle pod kątem rajdów także. 10 h na plecach przez p 2 tyg to co inego iż treningi na treningach bym powiedzmy się nie bała... ale jak wydac tyle kasy to chyba już polsrodków nie chce... moze i dobry - nie przecze, ale bym miała ciągle stres ;/

SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
15 stycznia 2015 17:19
horse_art nie mam szans nic uszyć, jestem mega antytalent🙁
SIWA FOLBLUTKA, no prosze.... przeciez ja nie dotykam maszyny! ja bym skonczyla a lekach a maszyna w kawalkach za oknem...
mamy tu tyle szyjących osób ... :P wejdz w watek diy... takie talenty! tylko jeszcze ei wiedzą ze mogą dla westowców szyć! jakby to było jakies straszne cyz bardziej skomplikwae niz te wymyslne klasyczne pikowania!

ostatnio z jakas taka mala firma rozmawialam tez uszyją za fają kase. jak cos pisz pw czy na fejsa to poszukam i ci podam

ja jak szyć to tylko ręcznie i skórę. uczyłam się na martwej, praktykowałam na zywej to i teraz na wyprawionej daje rade 😉
ale jak latałam derke... u...
horse_art spod Poznania pewnie trochę km by się nazbierało, ale zawsze możesz mi go wysłać!  😁
maluda, to ja w nim przyjade rajdem do poznania (no albo pod - bo w koncu mialam przyjechać na treningi do ...zapomialam:P tam gdzie painty?) w połowie kwietnia :P  (jej... polowa? to blisko..musze chyba kase zbierac :P)
kradzież za pośrednictwem poczty się nie liczy :P
.
Muchozol, pomacalam troche (lacznei ze spisywaniem materiałów i ich grubosci) i juz troche sprawdzilam - testy na zwierzętach :P naturalny filc, wypelneiei dodatkowe, owca - jest lepeij niż w więksozsci dostepnych. też nie 5 zł, ale kolo 2-3 stówek max. a jak juz kupie siodlo, to nazbieram na taki za tysiaka czy więcej - pewnie lepszy -gotowy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się